Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochu o mé maličkosti
#2
Ahoj Novelli,

měla jsem na střední podobný problém. Když začaly kamarádky sexuálně žít, najednou jsme si přestávaly rozumět. Já jsem vůbec nechápala, proč to vlastně dělají, a když se o tom bavily, dost se mi to ošklivilo – ne sex samotný, ale ta představa, že ho provozujou právě ony :-) Taky mi připadalo, že se "špiní" a dělají něco pokleslého. Postupně jsme ztrácely společná témata, odcizily jsme se a vlastně jsem pak byla ráda, že odcházím na vysokou a už je nemusím vidět a poslouchat.

Ale když jsem si na vysoké našla nové kámošky, tohle mi kupodivu vůbec nevadilo. Asi to bylo tím, že kamarádky z gymplu jsem znala odmalička a neunesla jsem tu změnu, kdežto tyhle holky jsem jako sexuálně aktivní prostě znala od začátku a necpaly mi to tolik pod nos. Asi automaticky předpokládaly, že tohle už mám za sebou, tak neměly potřebu to rozebírat :-) A když se potom ukázalo, že jsem jaksi úplně jinde, už jsme byly všechny natolik dospělé, že jsme tuhle odlišnost dokázaly respektovat a neřešit ji. Dnes se dokážu otevřeně bavit o sexu a vyslechnout kdeco, aniž by u mě ten člověk klesl na ceně, ale trvalo léta, než jsem se to naučila zvládat.

Těžko ti radit, když jsem to v tvém věku sama nezvládala, ale snaž se jejich sexualitu nebrat jako ohrožení. Možná i dávej víc najevo, že příliš intimní informace ti vadí, na to má koneckonců každý právo. Zároveň se ale snaž vžít do jejich situace – objevují něco, co je pro ně přirozené, a potřebují to ventilovat, mají pocit, že je to spojuje se všemi ostatními, které právě objevují totéž. Uvědom si, že celý život budeš žít mezi lidmi, kteří sex provozují a budou automaticky předpokládat, že to děláš taky. Ty fyzické reakce časem určitě zvládneš, když na sobě budeš pracovat.

Držím palce, ať to zvládáš co nejlíp. Tyhle věci se obvykle s časem výrazně zlepšují :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Trochu o mé maličkosti - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 26. 11. 2011, 09:55:09
RE: Trochu o mé maličkosti - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:56:22
RE: Trochu o mé maličkosti - od mušelín - 28. 11. 2011, 21:36:14

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 77063 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15709 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5827 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 66712 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Tak trochu se vypovídat... FurtSU-diskusni-forum-smevem 35 77515 14. 10. 2012, 20:28:10
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex