Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky
#15
Souhlasím v mnohém s Panoškou.
A zejména poslední věta je podstatná. A navíc souzní s vyzněním článku o kterém je zde řeč....
Přece když má někdo problém navazovat a udržovat sociální vztahy, jaká může být záruka že vychová normálního jedince?
Prostě to, co je tady nejdůležitější je dítě, a ne něčí sobectví a sociopatie.
Nemám nic proti umělému oplodnění, a nemám problém akceptovat různé zdravotní či sexuální důvody nějakého páru.
Jsem však striktně proti tomu, prodávat dítě v jakémkoli stavu jakékoli ženě, jen proto že je sama.
Mohou se samozřejmě vyskytnou různé situace, a takový krok by mělo posuzovat několik odborníků, jenomže když by taková žena dychtící po hračce měla peníze na ni, zcela jistě / jak už to dnes bývá u nás standartem / by měla dostatečnou sumu i na ovlivnění posudku.
Takže ještě jednou, dítě není věc, je to člověk. A jeho výchovu nelze svěřit někomu jen proto že si to koupí.

Samozřejmě že mít oba rodiče není záruka šťastného dětství, ale také není zárukou že když mé dětství nebylo moc dobré, že ze mě nevyroste kvalitní člověk. Mám možnost vstřebávat názory od širšího okolí, od sourozenců , příbuzných, a je mnoho věcí co mne ovlivní tím kterým směrem.

Ale pokud si potomka koupí matka, co je nějak podivně formovaná zkušenostmi natolik, že odmítá sociální vazby a nechce s nikým žít, a proto se rozhodne si porodit dítě hračku, partnera a ventil na frustrace, co ze něj pak vyroste? Taková ,,matka" samozřejmě odmítá aby se na ,,výchově" kdokoli podílel, protože za dítě zaplatila ona sama, a to co dítěti do budoucna předá, bude mnohem nezdravější a škodlivější , než kdyby vyrůstalo v pastoušce s bandou sourozenců a věčně opilým otcem, tak jak ostatně mnoho světových velikánů.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky - od ad-diskusni-forum-evr - 25. 10. 2015, 21:52:09

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4522 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Dennik N - Nikdy nepocítiť túžbu. Príbehy ľudí, ktorých nikto sexuálne nepriťahuje pri-diskusni-forum-mula 4 10586 14. 02. 2016, 12:30:46
Poslední příspěvek: pri-diskusni-forum-mula
  Nemají spolu sex, a přesto jsou šťastní - Novinky.cz Sunnylo-diskusni-forum-vesToby 4 14032 06. 06. 2013, 19:12:44
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  I bez sexu se dá šťastně žít [novinky.cz] pros-diskusni-forum-těJá 11 32587 01. 07. 2010, 14:50:58
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex