Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemají spolu sex, a přesto jsou šťastní - Novinky.cz
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...astni.html
Co bychom mohli chtít po serveru Novinky.cz,že? Šklebící se
Nechci dráždit jen pár lidí, chci provokovat a otravovat úplně všechny. - Kurt CobainSrdce
Odpovědět
To zase jen někdo potřeboval splnit kvótu.
Odpovědět
Ja mam pocit, ze novinari pisou v nejakych vlnach, podobny clanek je tento http://ona.idnes.cz/manzelstvi-bez-sexu-...hy-sex_haa skoro jako pres kopirak, nejprve popsan par, co spolu nespi, pak nadeje mozna se to obnovi a nakonec varovny prst nebude to jednoduche, ale kdyz se budete snazit tak si zase zasukate, tahle doba absolutne nepripousti moznost, ze by spolu jednoduse uz nikdy nespali a mohli byt spokojeni, to je naprosto neprijatelne.
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
Tady vždycky kolem takových článků vznikne rozčilení, ale měli bychom být rádi, že se tomu někdo věnuje, i když s trochu přehlíživým a nedůvěřivým pohledem. Slovo asexuál je tam také přítomno, takže co víc si od novinek přát.
Odpovědět
(05. 06. 2013, 19:17:03)ice80 Napsal(a): Tady vždycky kolem takových článků vznikne rozčilení, ale měli bychom být rádi, že se tomu někdo věnuje, i když s trochu přehlíživým a nedůvěřivým pohledem. Slovo asexuál je tam také přítomno, takže co víc si od novinek přát.

Já jsem žádné rozčilení nepostřehnul...
Mě ten článek docela pobavil, jelikož jsem ho přečetl dvakrát a je úplně o ničem. Respektive je úplně o všem, přijde mi, že autor vzal každý odstavec z jiného článku a udělal z nich jeden. Ten, kdo ho psal, je ve svém řemesle tak dobrý, jako slepý fotograf.;)
Slovo Asexuál jsem tam nenašel, dojem článku o asexualitě nabízí maximálně nadpis. Celý článek se zdá být o tom, že spolu v nějaké životní etapě partneři přestanou spát a nevidí v tom problém. To je ale podle odborníků špatně a lidé by měli takovou situaci co nejdříve řešit.:D
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  [Novinky.cz] Když je pro někoho sex v podstatě za trest pat-diskusni-forum-eeso 5 1712 17. 07. 2019, 20:19:39
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
  Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky ho-diskusni-forum-uba 28 21596 27. 10. 2015, 21:54:06
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  asexualita na novinky.cz zer-diskusni-forum-ubis 2 4721 16. 11. 2014, 04:06:32
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 9472 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Novinky.cz: Zcela nevinné přátelství mezi mužem a ženou neexistuje Magr-diskusni-forum-amal 12 14740 27. 07. 2012, 20:20:23

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex