Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdareec
#1
Jmenuju se Ondra, jsem asexuální homosexuál a tuhle stránku jsem našel teprve nedávno.
Něco jsem si tady už stačil přečíst, takže jsem se ve svém mínění, že jsem taky asexuál jen utvrdil.
Ale je to semnou složitý :)
Kluci se mi líbí, v tom nemám problém, ale jakmile dojde na sex chci uspokojit jen partnera a mít to za sebou. Na sebe nedám šáhnout jelikož je mi to v celku nepříjemný, nevzrušivý a tak trochu divný. Sex beru jako SVOU zbytnou intimnost a druhý tam tudíž nechci. Jo asi si řeknete, že jsem asi hetero, ale já moc dobře vím kam se dívám když jdu po chodníku, nebo jedu v autobuse :D
Já neměl sex s partnerem už asi rok a něco a popravdě mi to ani nechybí(jelikož to byla pěkná nuda Kroutící očima ). A když už to na mě příjde, tak se sám rychle uspokojím a mám třeba zase na týden pokoj( mé rozbouřené myšlenky taky). Ale zase na druhou stranu takový to líbání, hlazení a mazlení mi je hodně příjemný :) S tím problém nemám...
Co se týče minulých vztahů s partnery,tak ani tady to nebylo nic moc. Nebral jsem je jako partnery, ale jen jako kamarády a lásky tam taky moc nebylo ( je to možné, že jsem asexuální i po citové stránce??? Nechápavě zírající ) tudíž rozchod nebolel, ale udělal mi radost...
To, že jsem asexuální vím už nějaký ten čas, ale teprve nedávno jsem našel ten pojem ,,asexuální,, takže jsem se zase zařadil do nějaký (menšinový) skupiny a začínám si na to zvykat a říkat si : ,,Jinak to nebude, jinak to nevidím ''LOL
Odpovědět
#2
Ahoj, vítej mezi náma ;). Máš to asi dost těžký, být menšinou v menšině, to ti fakt nezávidím... matematicky by vás bylo jenom 0,12%, ale já si myslím, že to bude určitě víc, podle mě mezi homosexuály obecně není potřeba sexu tak veliká, protože mi to přijde fyzicky dost těžko proveditelný a navíc tam odpadá možnost mít děti (aspoň přirozenou cestou), takže pokud hledáš partnera, věřím, že ho určitě najdeš. Ale pokud jsi i citový asexuál a nechceš s nikým ani chodit, tak to máš vlastně dobrý, protože si aspoň nemusíš dělat starosti s tím, že nikoho nemáš :-). Každopádně ses konečně dostal mezi lidi, kteří se na tebe nebudou divně koukat proto, že odmítáš sex :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#3
No, já taky o tom uvažuji, že jsem citový asexuál... ;)
Odpovědět
#4
Tak určitě v tom nejsi sám, já jsem (s nejvyšší pravděpododbností) bisexuální asexuálka..... :twisted: a také to, stejně jako Ewik, vidím na chybu softwaru - tělo funguje OK.
Odpovědět
#5
Tak to jsem rád, že tady nejsem sám :)
I v matrixu byly chyby... LOL
Odpovědět
#6
It's not a bug, it's a feature! :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex