Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako
#1
Chjooo upe ideální kluk rozumíme si a všechno, první kluk vedle, kterého jsem usnula, když mě držel v objetí - a to už něco znamená! (upozornuji nic nebylo) No a to je právě ten problém - sex. On je úplně normální kluk, což znamená, že myslí na sex vetšinu dne... Jak mu to mám proboha říct, že mě sex neláká? Kurňa, jsem mu teda nakonec řekla, že by nám to neklapalo a on se zeptal proč, co jsem mu na to měla říct? Ví že nejsem lesba... (i když bych tisíckrát radši řekla, že jsem lesba než asexuál- já vím je to ubohý, ale je to tak) Jestli to takhle bude pokaždý tak už vážně nevím
Jo omlouvám se, tenhle článek nemá hlavu ani patu, určitě spousta pravopisných chyb, ale píšu to upe rychle v takovým divným rozpoložení. Jinak umím psát i spisovně.
Odpovědět
#2
Pokud si myslis, ze u tebe asexualita je jen nejaky prechodny stav, ze treba jen potrebujes ve vztahu vic casu nez dojdes k intimnostem apod., tak to ma smysl tutlat. Pokud ale myslis, ze se tvoje asexualita nezmeni (ujasneni tehle otazky bych dala ale hodne casu, radove roky, mozna i cely zivot? :-) ), tak nema smysl nic tajit, zranujes tak sebe i jeho. Ja mam zatim zkusenost takovou, ze je lepsi jit s pravdou ven co nejdriv pote, co si jsem (alespon temer) jista, ze jsou sympatie oboustranne a "chozeni" je na spadnuti.
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
noo, napisat to, povedat to je hrozne tazke. Clovek je jaksi zhumplovany dnesnou spolocnostou a citi jakesi zabrany, ked ma povedat, ze nema zaujem o sex v dnesnej preerotizovanej spolocnosti. Ked povies ze si homo/lesba kazdy ma pochopenie, ale ked povies ze si Acko, kukaju na teba ako na zjavenie bozie alebo este horsie ako na postihnuteho. Viem ze ti toto asi nepomohlo ale.... citil som to z tvojich viet ;)
Odpovědět
#4
No přesně tak, to by mě zajímalo jak by to vzal, kdybych mu to řekla. Což nejspíš neudělám, protože jsem srab a bojím se odsouzení. Chjooo je to strašně težké
Odpovědět
#5
Většinou to vezmou tak, že se Tě snaží přesvědčit, že se pleteš, že nevíš, o co vlastně přicházíš atd. a to poznání Ti s radostí má zprostředkovat právě a jen On, pan Božský! :D :D :D Já vím, trochu čený humor....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#6
To neni cerny humor, to je praxe ;) I kdyz zrovna tohle je podle me praxe u tech, kteri ten vztah nemysli moc vazne a neumi naslouchat. Tim snaze se potom odmita :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#7
Chjooo tak, nedokážu mu to říct, ne, vážně ne. Jsem srab! Vím! Ale nejde to. To se s ním radši rozloučím, protože vím, že by žádný vztah neměl smysl, protože by to nevydržel. Přeci jenom je to chlap.
Odpovědět
#8
Nemyslis, ze by bylo fer mu to rict, poku je to kluk, ktery te ma opravdu rad? Zase si vem, jak ho to muze poznamenat do budoucna - bude si rikat, co delal spatne, zanevre kvuli tomu na holky, co ja vim... Chces si to pak vycitat? Pokud myslis, ze jsou jeho city uprimne, nemusis se snad bat, ze by pak lital po kamaradech a pobavene jim vypravel, ze ses frigidka.
Laissez-faire...
Odpovědět
#9
Já myslím, že Hanka musí myslet taky především na sebe. Je jí 18 a jejímu partnerovi bude + - taky tak (předpokládám). A jestli se rozejdou a to se rozejdou (kvůli sexu), tak v tomhle věku se on určitě kamarádům "pochlubí" proč. Takže pokud mu Hanka řekne, že jí sex nebaví, tak se může stopro spolehnout, že to nepochopí a klukům vyzvoní, že je frigidka. Takže na Hančiným místě bych mu pravdu v jejím věku asi neřekla a ze vztahu vycouvala jiným způsobem. Sice by to bylo fér pro něj, ale psychicky by to odnesla Hanka.
Odpovědět
#10
Proto pisu "pokud". Da se predpokladat, ze to objektivne bude tak, jak pises. Ale zase bych nehazela vsechny mlady kluky do jednoho pytle, urcite ne "stopro". Hanka je ta, ktera ho zna a ktera muze nejlepe posoudit, jestli je to vic pubertak, nebo vic rozumnej kluk, pro ktereho je dulezitejsi to, ze prijde o holku, kterou ma opravdu (!) rad nez to, aby si pak lecil komplexy tim, ze by ji pak nekde drbal.
Souhlas, ze by mela Hanka myslet (taky) na sebe. To je pak otazka jejiho svedomi, pokud by ji melo tizit kvuli vymyslenemu duvodu (a z toho by pramenily nasledne problemy u toho kluka), tak bych rekla, ze "myslela na sebe" by bylo prave to, mu to rict.
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41419 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 27868 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex