Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
varování
#1
myslím, že by bylo záhodno uvažovat o tom, aby hlavně nově přicházející členové byli důrazně informování o tom, že sem čas od času zavítají nevybouření sexuálové za účelem vylepšování si svého sebevědomí, tedy by si měli dávat pozor s kým se seznamují a pečlivě ty jedince lustrovat, mne se to sice zatím nestalo, ale myslím, že pár členů fóra už nějaké zkušenosti se sexuálním loudilem má
Odpovědět
#2
No.já tu sice nejsem příliž dlouho ale s tím co píšeš souhlasím.Nicméně s tímhle přístupem některých sexuálů počítám protože když vidím jak společnost kouká na homosexuály tak si myslím,že by se to může klidně přihodit i nám.Každopádně já nechám vyjádřit ostatní a nebudu říkat ani tak ani tak protože s tim,že by se mohlo něco takovýho přihodit počítám a varování jsem nepotřeboval.

Lidi co tohle dělají jsou ubohý a někteří z nich rádi nadávají.Zřejmě jim to pomáhá při zvyšování sebevědomí...
Odpovědět
#3
Ano, to, že nám sem občas přijde někdo vynadat, už se nám také stalo :D, ale smyslem toho varování bylo něco jiného - v tomto případě se jedná spíš o varování před lidmi, kteří sice asexuální nejsou a moc dobře to o sobě vědí, ale i tak mají nezvladatelnou potřebu se zde jako asexuální presentovat a hledat si asexuálního partnera, kterého pak budou chtít přesvědčovat o tom, jak je sex skvělý a vyprávět mu, o co všechno přichází, když ho neprovozuje. Je pravda, že takových lidí tady sice není moc, ale občas se zde někdo takový prostě objeví - proto je dobré být opatrný a dávat si pozor. :)
Odpovědět
#4
Souhlasím.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
Páni, to by mě zajímalo co z toho dotyčný má...
Odpovědět
#6
Co z toho dotyčný má? Třeba slastný pocit, že spasí duši před peklem nudného života bez sexu! Prostě Mesiášský komplex.Kroutící očima
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex