Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dá se žít bez lásky?
#11
Tak myslím, že záliba v metalu z nikoho nedělá ani divnou ani zvláštní existenci, takových je nás hodně a myslím, že jsme jednou z nejpočetnějších skupin, co po světě chodí. A co se týká té další divnosti, každý sám sebe vidí jako někoho zvláštního. Myslím, že to u Tebe bude dáno nějakou momentální náladou, stejně jako v tom hraje roli, že "jako asexuál prostě musíš být divná". A tuto myšlenku je těžké vypudit z hlavy. A co se týká toho, jak kdo má potíže s kým vyjít, nevychází většina hádek právě ze sexu a nervozity kolem něj? Těžko říct, já o tom zrovna moc nevím :-).
Odpovědět
#12
Milá Diamond, vítej. :-) Ve svém profilu píšeš, že jsi ..dlouhovlasá, introvertní, melancholická gothic/metalistka, nesnášíš alkohol a cigarety. Z toho podle tebe vyplývá, že budeš navždy sama... a máš to těžké...

Nemyslím si, že tvé úskalí je v tom, že máš jistě krásné dlouhé vlasy, že jsi klidná dívka, která o sobě nedává všude hlasitě vědět a není jí vždy všude plno, že tvá mladinká duše občas utíká do melancholie, a že jsi v dnešní době téměř výjimečná v tom, že nesnášíš alkohol a cigarety, ale v tom, že jsi se ještě nepřijala. Člověk se musí přijmout a milovat takový, jaký je. Dokud nebudeš spokojená sama se sebou, brát se taková, jaká jsi a mít se ráda, nemůže být spokojený kdokoli po tvém boku.
Pokud jsi také přesvědčená o tom, že to máš těžké, že budeš navždy sama, a že nikdy nenajdeš nikoho, kdo by tě miloval, potom skutečně nenajdeš. Věz, že lásku máme každý v sobě. Kdo ji hledá ve vnějším světě, nikdy ji nenajde. Odpoutej se od svých falešných přesvědčení, otevři srdce a miluj! A to především, Diamond, sebe. :-)
Odpovědět
#13
2 Annie: krasne si to napisala :)
Odpovědět
#14
Annie: nelze jinak než s tím souhlasit :)
Odpovědět
#15
Děkuju Vám :)
Odpovědět
#16
Jasně, že se dá žít bez lásky. Já to takhle vydržel 20 let :-). Jasně, na člověku to může zanechat emocionální následky. Ale to není vždycky na škodu; postupně se začneš míň nechávat ovlivnit city, což se pro praktický život dost hodí a můžeš to dál dotáhnout :-)
(16. 08. 2010, 19:07:00)-Annie- Napsal(a): Odpoutej se od svých falešných přesvědčení, otevři srdce a miluj! A to především, Diamond, sebe. :-)
Správně! To je přesně to, co je (nejen) z ekonomického hlediska to nejlepší - myslet hlavně na sebe a na svoje zájmy. Jsem rád, že to tak bereš :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#17
:D :D :D No jo, ale víš, jaký je to pěkný k někomu se tisknout třeba až do bílého rána a přitom jej téměř zadusit svými polibky? :D :D :D To je fantazie....,vydělávat může jít klidně až po tom, co zajistí jednu z těchto dvou primárních potřeb své manželky! :D
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#18
Já vím, já bych to taky rád zažil, o tom sním skoro tak jako o penězích :-D. Ale otázka zněla jestli se dá žít bez lásky, což se rozhodně dá, i když to není moc hezký, tak to má svoje výhody :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#19
(16. 08. 2010, 14:53:21)ice80 Napsal(a): Tak myslím, že záliba v metalu z nikoho nedělá ani divnou ani zvláštní existenci, takových je nás hodně a myslím, že jsme jednou z nejpočetnějších skupin, co po světě chodí. A co se týká té další divnosti, každý sám sebe vidí jako někoho zvláštního. Myslím, že to u Tebe bude dáno nějakou momentální náladou, stejně jako v tom hraje roli, že "jako asexuál prostě musíš být divná". A tuto myšlenku je těžké vypudit z hlavy. A co se týká toho, jak kdo má potíže s kým vyjít, nevychází většina hádek právě ze sexu a nervozity kolem něj? Těžko říct, já o tom zrovna moc nevím :-).

Já myslím, že to není tím, skoro celý život "bojuju" s tím, že jsem jiná, já teda moc ne, ale okolí je proti mě. Kvůli mým názorům, myšlenkám, povaze.. Začalo to dávno před tím, než jsem věděla něco o asexualitě a dokonce i o metalu a gothic... Možná si najdu někoho podobně jiného a budeme spolu šťastní až do smrti 8-) Prostě nejsem člověk, který by se líbil většině lidí. Neříkám, že je to špatné, je to jenom těžké a je škoda, že dnes jsou skoro všichni stejní :-(
Odpovědět
#20
(17. 08. 2010, 00:27:12)Diamond Napsal(a): Neříkám, že je to špatné, je to jenom těžké a je škoda, že dnes jsou skoro všichni stejní :-(

Ale nejsou. Lidi, i když většinou mají dvě ruce i dvě nohy, se hrozně moc od sebe liší a ta škála je nádherná, pestrá, moharozměrná a má někdy i dost děsivé tmavé rohy. Ale většina je minimálně zajímavá a stojí za poznání a alespoň trochu pochopení. Ono teda zcela nelze pochopit ani sebe a představa, že do druhých člověk hodně vidí, je jen svůdná iluze. A i kdyby tomu tak opravdu bylo, tak by to byla škoda. Úplné pochopení světa by vlastně vedlo k ztrátě motivace cokoliv dělat i se ho snažit změnit. Takový odvárek tohoto fenoménu v některých oblastech docela dobře znám.

Co se týče odlišnosti, tak ač jsem možnosti nějaké prezentace vlastní odlišnosti nikdy nehledal, tak zkušenosti s tím, se dost od ostatních lišit, mám a pokud je člověk v jednání a svých názorech upřímný a nikoho příliš neohrožuje, tak ho většina společností po čase přijame. Tedy až na první základku, tam to u mě dobře nedopadlo.

Ale odlišnosti v motivacích a zájmech lidí jsou opravdu až propastné a s časem se i oboje mění. Přitom vlastně všichni chtějí žít život nejlépe jak podle svých okamžitých schopností umí a záleží jen na úhlu pohledu na jejich svět. Snad na každém si lze i něco sympatického najít. Takže určitě nestojí za to v 16 věšet hlavu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex