Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dá se žít bez lásky?
#1
Dnes jsem narazila na tyto stránky, protože už delší dobu řeším svoji asexualitu, zaregistrovala jsem se. O sexu jsem vlastně nikdy moc nepřemýšlela, nikdy jsem nepochopila, co na tom všichni vidí, prostě to nepotřebuju. Ví to o mně jenom jeden kamarád a prý si tím teď ještě nemůžu být jistá, ale já si jsem jistá. Jsem smířená s tím, že si nikdy nenajdu nikoho, kdo by mě miloval a vydržel se mnou, ono by to možná nebylo tak těžké, kdybych byla jinak normální, ale nejsem moc hezká, oblékám se do černé a poslouchám metal a k tomu moje povaha... Navíc jsem člověk, který by měl problém si někoho najít i kdybych nebyla asexuální. Ne že bych byla špatný člověk, ale jsem divná. Problém je, že se dokážu zamilovat, chci vztah, doteky, líbání... všechno kromě sexu. Je mi jasné, že nikdy nenajdu nikoho, kdo by mě miloval a byl ještě k tomu asexuál, ale dá se vůbec žít bez lásky? To mě na tom nejvíc trápí, myslím, že každý potřebuje lásku. Asi budu žít sama se dvěma kočkama, no a co.
Odpovědět
#2
Neboj, zázraky se dějí a určitě se někdo najde ;)
Odpovědět
#3
Neboj, dá se to :-) Já se sice neoblékám do černé a neposlouchám metal, ale jinak jsem na tom podobně... Možná Ti to chvilku přijde líto, ale pak si na samotu zvykneš a začne Ti to vyhovovat. Asi možná s přibývajícím věkem. Ani to pak už nebudeš chtít změnit. Anebo se zázrak fakt stane. Uvidíš :-)
Odpovědět
#4
nezufaj, zazraky sa deju :) a inak, vitaj medzi nami
Odpovědět
#5
zdravím tě a vítej u nás :-)
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#6
Ahoj, ono, když se to tak vyvrbí, tak s tím člověk asi mnoho nenadělá a nezbývá, než si zvyknout. Asi to snáší každý jinak, myslím život single. Je také rozdíl mezi samotou (to může být stav, který si člověk i zvolí a vyhovuje mu to tak) a osamělostí, která může být vnímána jako velmi náročná životní situace z toho psychosociálního hlediska. Třeba za sebe říkám, že bych sama žít nechtěla a za tím účelem jsem byla srozuměna s tím, že kdybych nenašla vhodného partnera, v sexualitě se přizpůsobím. Ale jinak, proč si myslíš, že nelze najít naplňující vztah bez sexuálního soužití s ostatními náležitostmi, které jsi popsala? Je to asi obtížnější, ale určitě bych to nevylučovala. Ono je taky trochu rozdíl v tom, zdali člověk předpokládá, že sex ve vztahu absolutně nikdy anebo tuto eventualitu alespoň občas připouští. V tom druhém případě teoreticky by se nemusel absolutně bránit ani vztahu s heterosexuálem....nevím, když to vezmu z globálního pohledu a sečtu takříkajíc plusy a mínusy života ve vztahu/bez vztahu, tak si myslím, že i to občasné překonání se, když nelze jinak...za to všechno rozhodně stojí. Prožít celý život bez lásky musí být opravdu strašně smutné.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#7
Nemyslím, že je to nemožné, ale strašně těžké, kvůli tomu jaká jsem a asexuálů je strašně málo. Nedokázala bych se překonat a mít sex, navíc by mi to připadalo strašně sprosté vůči tomu klukovi- souhlasit s tím a pak se cítit zneužitá a být na něj naštvaná.
Odpovědět
#8
Ahoj, vítej mezi námi a snad se Ti tu bude líbit. :) Je pravda, že asexuálové jsou opravdu docela nepočetnou skupinou lidí, ale to podle mě určitě neznamená, že nikdy nikoho nenajdeš - fórum se stále rozrůstá a třeba jednou někoho potkáš právě tady. :) Pokud jde o zálibu v metalu a černé barvě, tak si myslím, že takových nás tady bude víc. :D
Odpovědět
#9
Tak děkuju, vlastně jsem se zaregistrovala, protože doufám, že tady někoho potkám Podrážděný I když je to asi nepravděpodobné, protože... no řekněme, že na to jak vypadám mám asi moc velké nároky Podrážděný
Odpovědět
#10
Na metalu není nic špatného ;) i ta černá je někdy fajn :) a lidiček je tu spousta :) Vítej mezi námi :) Jen pro informaci,žiju taky s kočkou :) (můj (ne)věrný společník už není příslušníkem žádného pohlaví)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex