Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ako je to vlastne so mnou??
#1
sama som zo seba teraz zmatena a neviem vobec kam sa mam zaradit. asexualitu som vobec neriesila a ani so o tom tolko nepocula takze som si myslela ze len jednoducho nepotrebujem k zivotu sex a nemu veci podobne.
dlhotrvajuci vztah som este nemala. a ani som nepotrebovala. teraz som bola velmi dlho sama a jedine co mi chybalo bolo spolocnost toho druheho objatia a maximalne tak bozky. nic viac mi nechybalo.
teraz nedavno som si vsak nasla priatela a tu je ten problem. ja mu lasku prejavujem a lubim ho ale nepotrebujem aby sme spolu spali. a sme spolu este dost kratko no na tomto sa vieme "pohadat". alebo komunikacia zostane taka divna. ja som mu vysvetlila ze este teraz nechcem s nim spat a sama som si myslela ze je to kvoli mojej jednej zlej skusenosti no mam pocit ze je v tom cosi ine. je ochotny pockat kym nebudem sama chciet (samozrejme pockat vtom zmysle ze spanie bude len nie priamy styk). lenze aj to ma odradza. ja viem ze to k vztahu patri ale ja to nepotrebujem a mozno aj nechcem.. a najhorsie na tom vsetkom je ze on je skor nymfoman.. a cize nebude spolu spat tak by som o mohla aspon inak uspokojovat a este mi neustale dava najovo ze neprejavujem dostatocne ze ho milujem. ze je tam malo vasne. ale ja nie som clovek ktory este aj v kaviarni sa na neho hodi zacne ho hladkat v rozkroku a kedykolbek ho zacne kdekolvk bozkavat.. a to ze odomna caka ze kedze sme od seba daleko ze aspon cosi vasnive a eroticke mu apisem neprichadza u mna do uvahy. ja sa nad takymito vecami ani nepozastavujem a ani som sa nikdy predtym..
dnes som narazila na clanok o asexualnych ludoch. nikdy predtym som nad tym nepremyslala ale dost som sa v tom videla. a ako vidim aj s priatelom to zrejme skonci. kvazi z "donutenia". kebo on je clovek co to k zivotu jednoducho potrebuje a ja som clovek co nechce byt vo vztahu kde budem partnera tak strasne obmedzovat. no ja nechcem tak to co on.. :-(
Odpovědět
#2
Tak to ukonči.Podle toho,co píšeš... Nemá smysl se trápit. Budeš jen vystresovaná z toho, jak to oddálit, jak se tomu vyhnout... Stejně to nebude fungovat.
Odpovědět
#3
Mé doporučení zní: nenech se donutit do něčeho, co nechceš - hodně bys pak litovala...a připrav se na rozchod (možná to zní krutě, ale obávám se že je to nevyhnutelné)
Odpovědět
#4
Ahoj, já si myslím, že pokud chce asexuál udržet vztah s heterosexuálem, tak s ním někdy prostě spát MUSÍ. A jestliže nemůže, má k tomu takovou nechuť, je lepší to ukončit. Jinak je zajímavé, že na asexuály se dosti často lepí docela sexuálně náruživí jedinci. Pro některé je to dokonce výzva, se mnou tomu přijdeš na chuť atd....:) No, ať už se rozhodneš tak či onak, hodně štěstí. Btw, neházela bych hned flintu do žita, třeba se můžeš pokusit uvažovat i tak, že dva odlišní jedinci v tomto se mohou z hlediska té své odlišnosti i obohatit, to je názor jednoho mého známého, heterosexuála, ale chce to hodně vstřícnosti na obou stranách, velkou touhu v tom vztahu pokračovat....určitě nemusíš přijmout jeden pevně daný vzorec, že to musí být tak a nejinak....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
Ono cokoli větší než nula je nekonečně větší než holá nula. Takže protistrana nemusí být ani náruživý individuum.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4733 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Ako to je so mnou DonPadre 4 10730 17. 04. 2017, 18:58:10
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17374 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Jak je to se mnou? Conf-diskusni-forum-used 3 9263 17. 08. 2015, 00:10:13
Poslední příspěvek: M-diskusni-forum-au
Smile A takhle to se mnou je... Melllisa 12 30657 06. 04. 2014, 19:54:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex