Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seznamka
#11
(07. 05. 2012, 11:29:14)spagetka Napsal(a): Už tam mám inzerát dva měsíce-a nic... :-( Ne že bych čekala hromady odpovědí,ale že se neozve vůbec nikdo,to je ,přiznám se,dost zklamání. Jestli ani touto cestou nikoho nenajdu,tak kde už?

Co už, já tam taky kdysi měla inzerát na seznámení a nikdo mi neodpověděl. Co kdybys zkusila ty odpovědět na nějaký?
Odpovědět
#12
(07. 05. 2012, 12:00:19)Asiel Napsal(a): Co už, já tam taky kdysi měla inzerát na seznámení a nikdo mi neodpověděl. Co kdybys zkusila ty odpovědět na nějaký?

To jsi měla štěstí, že jsem tu ještě nebyl. To by ses čistým kontem chlubit nemohla :p
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#13
Aspoň teď vidíš, o co ji přišel. Velmi šťastný
Odpovědět
#14
(07. 05. 2012, 12:36:23)Asiel Napsal(a): Aspoň teď vidíš, o co ji přišel. Velmi šťastný

A plánuješ sem zase dát podobný inzerát?
Abych ho náhodou nepropásnul Vysmátý
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#15
(07. 05. 2012, 12:49:07)ChildFreeMan Napsal(a):
(07. 05. 2012, 12:36:23)Asiel Napsal(a): Aspoň teď vidíš, o co ji přišel. Velmi šťastný

A plánuješ sem zase dát podobný inzerát?
Abych ho náhodou nepropásnul Vysmátý

Nee, to byla časově omezená nabídka.
Odpovědět
#16
Childe ty jsi fakt dite. Tak ji normalne napis, ne? At nemusite tady verejne chatovat v diskusi.

Dela ze sebe inzenyra, ale neumi oslovit ani zenskou,boze
Odpovědět
#17
(07. 05. 2012, 13:11:07)Asiel Napsal(a): Nee, to byla časově omezená nabídka.

Na podobně slabé chvilky mám připravené silné řeči.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
(07. 05. 2012, 11:29:14)spagetka Napsal(a): Už tam mám inzerát dva měsíce-a nic... :-( Ne že bych čekala hromady odpovědí,ale že se neozve vůbec nikdo,to je ,přiznám se,dost zklamání. Jestli ani touto cestou nikoho nenajdu,tak kde už?
Dva mesice neni zadna doba, nekteri uzivatele se sem tak casto ani neprihlasujou. Jestli te to potesi, tak ja tu mam "inzerat" uz nejaky ten rok (vicemene od doby vytvoreni fora, i toho puvodniho - asexual.ic.cz) a za tu dobu na to reagovali tak 4 kluci. Kazdy z nich ale v necem nevyhovoval (naprosto nic spolecneho, introvertni depresista, ne asexual, ale "pouhy" hyposexual, vic nez 100 km ode me atd.). Sama jsem odpovedela taky asi na 4 inzeraty, dopadlo to podobne. Nejvic me ale dostal ten, ktery se mnou odmitl komunikovat hned v prvni zprave s oduvodnenim, ze jsem na nej moc stara. Byl o dva roky mladsi nez ja LOL

Takze nezbyva nez si overit pravdivost "trpelivost ruze prinasi", nebo snizit pozadavky. Stacilo by snizit jediny - pozadavek asexuality... Velmi šťastný

[Obrázek: cekani-na-dokonaleho-muze.jpg]
Laissez-faire...
Odpovědět
#19
(08. 05. 2012, 10:32:55)hic iacet Napsal(a): Jestli te to potesi, tak ja tu mam "inzerat" uz nejaky ten rok (vicemene od doby vytvoreni fora, i toho puvodniho - asexual.ic.cz) a za tu dobu na to reagovali tak 4 kluci.

Tak to bych mohl být jubilejní pátý... Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#20
(07. 05. 2012, 20:15:07)vendemiaire Napsal(a):
(07. 05. 2012, 11:29:14)spagetka Napsal(a): Už tam mám inzerát dva měsíce-a nic... :-( Ne že bych čekala hromady odpovědí,ale že se neozve vůbec nikdo,to je ,přiznám se,dost zklamání. Jestli ani touto cestou nikoho nenajdu,tak kde už?

Z toho si nic nedělej. Mě když někdo odpoví, tak je buď až z Prahy, nebo je to spam :D
Tak mi Pražáky přihrávej. ;)

Na nějakého Pana Dokonalého samozřejmě nečekám,Hic. Přehnané požadavky nemám,pokud nepovažuješ za přehnané aby nehulil jak fabrika,nechlastal,a byl věrný. Což ale v současné české společnosti může jako přehnané znít. ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Seznamka Backstr-diskusni-forum-eet Boy 11 44789 01. 06. 2013, 05:55:52
Poslední příspěvek: kirma-diskusni-forum-kX6on

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex