Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi to tak bude
#1
Poslední dobou nad tímto dost uvažuju a začínám přicházet na to, že patřím do této menšinové skupiny - asexuálů...
Sex byl už od mala pro mě jakousi zmínkou v podvědomí, ale nikdy jsem neměla tendence se o to zajímat.
O panenství jsem přišla v sedmnácti, byl to pro mě divný zážitek, ale myslela jsem si, že prožitky budou časem jiné a libido vyšší.
Za svůj život jsem měla jediného partnera - kupodivu s ním jsem dodnes (7 let!).Sexuální život byl pro mě v prvních letech objevitelský a čekala jse, že mu snad přijdu na chut. Sex vnímám jako jakousi nezbytnost pro fungování vztahu (pokud je druhá polovička neasexuální typ)
Partnerský sexuální život u nás momentálně poněkud stagnuje. Musím si přiznat, že jsem tak trochu i ráda, že se doma poněkud míjíme díky pracovní době. Přítel na mě apeluje, že je potřeba zatočit se stereotypem a sexuální život nějak okořenit...jenže asi mu nijak nevysvětlím, že jakákoliv změna pro mě nebude významná, ba naopak chtěla bych se z toho vymanit...nevím jak.
Mám svého přítele ráda a máme hezký vztah ovšem sexualita mezi námi staví bariéry. Pro to jaká ve skutečnosti jsem by nenašel pochopení.Jednou mu to budu meset říci, anebo se to vyhrotí...snad, ale vím, že to asi bude konec vztahu. Jenže, aby toho nebylo málo jsem taky asociální typ. Problémy s komunikací se vztahy...jsem melancholik a introvert...asi se bojím toho, že nakonec upadnu do samoty a zapomnění s haldou koček z útulku...proto náš vztah chci udržet...někdy ale prostě nevím co mám dělat...
Asexualita zkrátka utváří další část mého já a musím se s tím naučit žít. Doufám, že díky této komunitě to bude o něco snažší.
Odpovědět
#2
Ahoj,máš můj obdiv 7 let s přítelem,já byla 3 roky a i přes tu dobu jsem se tím nepřekousala a ted jsem sama dlouho dobu,,Se kdyžtak podívej mám tam příspěvěk..Nebo si pak můžem o tom napsat,Verča
Odpovědět
#3
Muži jsou grobiáni a furt by chtěli pořád to jedno.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Nejlíp bys asi udělala, kdybys příteli nalila čistého vína.
Odpovědět
#5
Ač je to nelogické, "čisté víno" ho paradoxně otráví.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
(19. 04. 2011, 08:28:37)ChildFreeMan Napsal(a): Ač je to nelogické, "čisté víno" ho paradoxně otráví.
To je pravda, protože už před pár lety jsem se mu snažila říct, že to je tak jak to je...zareagoval podle mého očekávání.Výstraha
Odpovědět
#7
Víš, je to pudová záležitost a tudíž silnější než vůle. Je v tom hlavně zakódovaný šíření sémě na všechny strany a co nejčastěji a taky zvířecí dokazování moci, že tu a tu samici pokořil on a ne jeho sok.
Když to muž chce, jde si za svým a je hodně nepříjemný, když to nedostane.
A to jste (možná) ještě nedospěli do řešení otázky - děti.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
(19. 04. 2011, 14:21:40)sayori Napsal(a): To je pravda, protože už před pár lety jsem se mu snažila říct, že to je tak jak to je...zareagoval podle mého očekávání.Výstraha

A to mu chceš být po vůli, jen aby byl klid a neopustil tě? Já bych ani nemohla milovat člověka, který by po mě vyžadoval něco, co by mi bylo nepříjemné. Překvapený
Odpovědět
#9
ahoj sayori.mam podobny pribeh.a k tomu som si do nedavna myslela,ze som nejaka divna.vsetko zmenil jeden clanok v casopise o asexualoch.akoby som citala o sebe.od vtedy nemyslim na nic ine,len ako sa musim porozpravat o mojich pocitoch s priatelom.no asi sa mu to nebude lubit.ale este neviem,ako s tym zacnem.potom dam vediet,ako to dopadlo
ahoj
Odpovědět
#10
(19. 04. 2011, 18:50:52)Astro Beauty Napsal(a): A to mu chceš být po vůli, jen aby byl klid a neopustil tě? Já bych ani nemohla milovat člověka, který by po mě vyžadoval něco, co by mi bylo nepříjemné. Překvapený


Asi tak nějak - jsou věci, které jsou pro mě hodně důležité a ve kterých kompromis prostě neudělám, a vzhledem k mému přístupu k pohlavnímu styku (=odpor a zhnusení) je tohle jedna z nich.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 85651 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8655 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 42404 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16430 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17615 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex