Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobrý den...
#11
(14. 07. 2011, 16:42:05)Marek Parek Napsal(a): Já už v životě potkal lidí hodně. Ta moje citovost je však.. Myslím, že ostatní lidé mají pocit jakobych je polykal, jsa zrcadlem. Nikdo na mě není zvědavý. Myslím, že lidé mají se mnou pocit ohrožení. Přitom jim však ublížit nedokážu.

Pěstovat květinu? všehcny mi dycky zdechly. Jedna paní o mně řekla, že jsem "světlo", které má svou tmu.

No a sex se mi doopravdy hnusí.

Snad nevadí, když budu tykat...

Je potřeba si vybrat ty správné květiny. Např. kaktusy, břečtany a potosy jsou velice odolné:)

Jestli mají z Tebe lidé takový pocit, tak nejspíš proto, že nedáváš najevo žádné city, ono je těžké být s někým takto chladným, neempatickým.
Důležité je držet se toho, co Tě baví a to Tě jistě přivede mezi tu správnou skupinu lidí.
Odpovědět
#12
(14. 07. 2011, 17:29:47)spagetka Napsal(a): No já mám dost zkušeností s tím,že některé věci pochopí lépe cizí lidé,než příbuzní... ;)

Svatá pravda. Začínám se tu cítit dobře...Velmi šťastný
Odpovědět
#13
Dobrý LOL

(14. 07. 2011, 11:00:58)ChildFreeMan Napsal(a):
(14. 07. 2011, 10:30:25)nunvice Napsal(a): Ahoj Marku, každý se ptáme,jestli jsme asexuálové.Je možné,že někteří z nás mají jen nějaký blok. Neutrální Fakt je,že já jsem taky člověk,co miluje přátele,jsou pro mne víc,než partner pro život.Můžeme se přátelit spolu.Mně je 34.Pocházím z Brna.A ty?

Já mám taky blok, čtverečkovaný Velmi šťastný
Odpovědět
#14
Vážení: já vám děkuji za Vaše uvítání a za Vaše rekace. Jsem za obé rád. Rád bych toho napsal také více o sobě, ale je toho moc. Snad až si to trochu utřídím, anebo napiště dotaz.

Zdar!
Odpovědět
#15
Chce se to možná trochu odpoutat, lidé nestojí za to, abychom si kvůli nim dělali hlavu, zdali jsme nebo nejsme přáteli. Každý má hafu problémů sám se sebou a většinou selhávají právě jedinci, ne přátelství. Podle mě je lepší v lidském jednání spíš počítat se soudností.

Já bych si nedovolil tvrdit, že jsi bez-citný, to musíš vědět nebo cítit sám. Každopádně moje farma květin taky moc životem nevyzařuje, ačkoli přátele mám.;)

Jinak, jak píše mušelínka, vztah se zvířaty se musí pěstovat. Jako odborník na stravu navrhuji tataráček min. 2x v týdnu.Hladový Vím, že by si mušelínka spíš pochutnala na syrovém tučném (rozpaluje to víc), tak snad i přesto nepohrdne...:)
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#16
(19. 07. 2011, 11:08:57)Arthur Napsal(a): Chce se to možná trochu odpoutat, lidé nestojí za to, abychom si kvůli nim dělali hlavu, zdali jsme nebo nejsme přáteli. Každý má hafu problémů sám se sebou a většinou selhávají právě jedinci, ne přátelství. Podle mě je lepší v lidském jednání spíš počítat se soudností.

Já bych si nedovolil tvrdit, že jsi bez-citný, to musíš vědět nebo cítit sám. Každopádně moje farma květin taky moc životem nevyzařuje, ačkoli přátele mám.;)

Jinak, jak píše mušelínka, vztah se zvířaty se musí pěstovat. Jako odborník na stravu navrhuji tataráček min. 2x v týdnu.Hladový Vím, že by si mušelínka spíš pochutnala na syrovém tučném (rozpaluje to víc), tak snad i přesto nepohrdne...:)

Lotře! Tobě bych nenechala ani kocoura na hlídání!:)

Ale ať se vrátíme k tématu, pokud Marku dštíš na každého při setkání hrůzu - jako třeba zde tou svojí přívětivou ikonkou, nesmíš se holt divit, že se ostatní spíš drží zpátky...
Odpovědět
#17
Jak se do lesa volá, tak jednají vzbuzení loupežníci.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
(20. 07. 2011, 18:16:05)mušelín Napsal(a):
(19. 07. 2011, 11:08:57)Arthur Napsal(a): Chce se to možná trochu odpoutat, lidé nestojí za to, abychom si kvůli nim dělali hlavu, zdali jsme nebo nejsme přáteli. Každý má hafu problémů sám se sebou a většinou selhávají právě jedinci, ne přátelství. Podle mě je lepší v lidském jednání spíš počítat se soudností.

Já bych si nedovolil tvrdit, že jsi bez-citný, to musíš vědět nebo cítit sám. Každopádně moje farma květin taky moc životem nevyzařuje, ačkoli přátele mám.;)

Jinak, jak píše mušelínka, vztah se zvířaty se musí pěstovat. Jako odborník na stravu navrhuji tataráček min. 2x v týdnu.Hladový Vím, že by si mušelínka spíš pochutnala na syrovém tučném (rozpaluje to víc), tak snad i přesto nepohrdne...:)

Lotře! Tobě bych nenechala ani kocoura na hlídání!:)

Ale ať se vrátíme k tématu, pokud Marku dštíš na každého při setkání hrůzu - jako třeba zde tou svojí přívětivou ikonkou, nesmíš se holt divit, že se ostatní spíš drží zpátky...

No, ta ikonka mě taky pobavila, ale už jsem nechtěl být v minulým příspěvku dlouhý... Tak zase to má svoji výhodu, aspoň žádný natahování, diskuse, a můžeme vědět, kam máme všichni jít...

Jinak s těma kočkama, ony kdyby se ti přemnožily, tak bys možná změnila názor.Velmi šťastný No, tak zase nic, no, ještě možná Nela, ta jich má hodně!:)
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#19
(21. 07. 2011, 07:26:47)Arthur Napsal(a):
(20. 07. 2011, 18:16:05)mušelín Napsal(a):
(19. 07. 2011, 11:08:57)Arthur Napsal(a): Chce se to možná trochu odpoutat, lidé nestojí za to, abychom si kvůli nim dělali hlavu, zdali jsme nebo nejsme přáteli. Každý má hafu problémů sám se sebou a většinou selhávají právě jedinci, ne přátelství. Podle mě je lepší v lidském jednání spíš počítat se soudností.

Já bych si nedovolil tvrdit, že jsi bez-citný, to musíš vědět nebo cítit sám. Každopádně moje farma květin taky moc životem nevyzařuje, ačkoli přátele mám.;)

Jinak, jak píše mušelínka, vztah se zvířaty se musí pěstovat. Jako odborník na stravu navrhuji tataráček min. 2x v týdnu.Hladový Vím, že by si mušelínka spíš pochutnala na syrovém tučném (rozpaluje to víc), tak snad i přesto nepohrdne...:)

Lotře! Tobě bych nenechala ani kocoura na hlídání!:)

Ale ať se vrátíme k tématu, pokud Marku dštíš na každého při setkání hrůzu - jako třeba zde tou svojí přívětivou ikonkou, nesmíš se holt divit, že se ostatní spíš drží zpátky...

No, ta ikonka mě taky pobavila, ale už jsem nechtěl být v minulým příspěvku dlouhý... Tak zase to má svoji výhodu, aspoň žádný natahování, diskuse, a můžeme vědět, kam máme všichni jít...

Jinak s těma kočkama, ony kdyby se ti přemnožily, tak bys možná změnila názor.Velmi šťastný No, tak zase nic, no, ještě možná Nela, ta jich má hodně!:)
Už jsme zase těžce OT, ale nešť:) Mám kocoura, ten se rozmnožit nedokáže, maximálně umí přijít roztrhaný na cucky. Zkus kontaktovat jiné kočkodárce. LOL
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Dobrý den net-diskusni-forum-wild 3 11281 31. 08. 2014, 23:12:56
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  krásny deň všetkým fof-diskusni-forum-ona 56 131168 16. 07. 2014, 18:06:29
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Dobrý den, Veles-diskusni-forum-lavin 5 16463 22. 04. 2014, 00:18:08
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Dobrý den! :) S-diskusni-forum-hy 19 43016 28. 04. 2013, 12:38:00
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16330 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex