Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádost: vyplnění mapy uživatelů
#1
V jednom příspěvku se hovořilo o mapě uživatelů. Podle mě je to velice zajímavý nástroj. Bohužel je tam velice málo lidí; proto bych vás chtěl všechny požádat o doplnění svojí polohy, kdo ji tedy samozřejmě chce vyplnit, alespoň přibližně.

Odkaz je na každé stránce dole na konci takového stavového řádku.

Předem díky.....
Nejlepší ten, kdo klade svoje zájmy až za zájmy ostatních...
Odpovědět
#2
Tak jsem se přidal, další "vlajka" zapíchnutá do Prahy:)
Kdybych četl pravidla fóra (dneska jsem na ně narazil), tak jsem tam už pár měsíců, ale to je jako se všemi návody (jsou mi dobrý, až když něco poondim) Šklebící se
Odpovědět
#3
Ráda bych, když ale já nevydržím nikde moc dlouho... Ale mohla bych zapíchnout nějakou vlaječku do Prahy, jako že tam zavítám velmi málo kdy:)
Odpovědět
#4
To je úžasné! A já, hlupáček, navrhuji, aby uživatelé uváděli kraj svého bydliště.Velmi šťastný Já osobně bych ale potřebovala při přihlašování návod k vyplnění pro svoje data.Smutný
Ale možná ty kraje by nebyly až tak marné, protože někteří uživatelé jsou vtipní a jako místo bydliště udávají např. Pramen zdraví z Posázaví.Šklebící se Jeden z nás také uvádí jako bydliště: daleko. A přitom bydlí v patře nade mnou a já jeho černou magii, kterou provozuje, musím negovat a nahrazovat magií správnou. Už jsem z toho trochu unavená. :)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#5
(05. 01. 2013, 17:16:08)Dobra Napsal(a): Ale možná ty kraje by nebyly až tak marné, protože někteří uživatelé jsou vtipní a jako místo bydliště udávají např. Pramen zdraví z Posázaví.Šklebící se Jeden z nás také uvádí jako bydliště: daleko. A přitom bydlí v patře nade mnou a já jeho černou magii, kterou provozuje, musím negovat a nahrazovat magií správnou. Už jsem z toho trochu unavená. :)

Uhh, až tak??LOL To můžete jeden k druhému zajít na skleničku... a trochu si vyjasnit, co a jak. :) (Myslím ty energie...)
Odpovědět
#6
(05. 01. 2013, 17:16:08)Dobra Napsal(a): Ale možná ty kraje by nebyly až tak marné, protože někteří uživatelé jsou vtipní a jako místo bydliště udávají např. Pramen zdraví z Posázaví.Šklebící se

Snad k nám nechceš přijet kalit vodu?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Kde najdu tu mapu? Jsem takový slepý...
Odpovědět
#8
http://asexual.cz/forum/usermap.php

Odkaz na strance dole. Pokud to nevidis, zmackni Ctrl + F a napis "Mapa uživatelů" ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#9
to Dariach:
A pak také sjeď až na konec stránky a tam je Mapa uživatelů označená modře nebo žlutě.
---
to Jéňa:
Jsem velmi potěšena, že tvoje bydliště bylo pojmenováno podle jednoho mého kloubu, i když není uvedeno, jestli je to pravý nebo levý kloub.Velmi šťastný
Také by tam mohla být zmínka, že je to můj kloub, tzn. Álin ......Naštvaný
A ty bydlíš jako obrácená červená kapka tam někde na chodníku? Uplakaný
No, je tam u vás hodně vody. Nejdřív musím zjistit, jestli je tam bahnité dno, a pak tedy přijedu kalit vodu nebo ne. ;)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#10
Děkuji oběma :) Poprvé mi to dokonce nezobrazilo nikoho, ale stačilo aktualizovat a už se i ukázalo, že někdo v ČR opravdu je. No moc lidí v mém okolí není. Jak nečekané :D A jak tam zadám sebe?
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 17435 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9388 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  aktivita uživatelů zerubis 21 54798 21. 11. 2011, 15:43:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41042 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex