Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#61
No, je pravdou, že jsem to ani psát nemusela, jen trochu inteligentní člověk to sám musí vidět, jak to tu nyní vypadá. :-(
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#62
(28. 11. 2011, 11:25:47)Arthur Napsal(a): To "nepochopení", tím jsem nemyslel schopnost chápat pojmy, ale já o voze a ty o koze...

Přesně jak píšeš, opět Ti uniklo, co jsem psala... o pojmy vůbec nešlo, nýbrž o celek! O přístup! Pořád se snažíš vystupovat jako mentor, všem uděluješ lekce pokory a výtky k vágnosti významu či někdy bezvýznamu textu (když podmět nenachází přísudek) odbýváš slovy o negramotnosti, nezkušenosti a nepochopení.

Oklamávej si čtenáře které chceš. Já umím číst i mezi řádky.


(28. 11. 2011, 11:25:47)Arthur Napsal(a): Tudíž k čemu argumenty? Jinak se mi líbí, jak mají někteří jedinci potřebu něco druhým o nich samých dokazovat...

Ještě že Ty se tu nesnažíš všem dokazovat, že jejich sex. zaměření, respektive odchylka od normálu je úchylkou, vše je jen otázkou psychyckých bloků na straně žen a neumětelstvím na straně mužů - bez ohledu na to, kolik tu už bylo napsáno osobních příběhů, či přímo otevřených zpovědí....

Adieu

moudrá horákyně
Odpovědět
#63
(28. 11. 2011, 21:20:17)mušelín Napsal(a): Ještě že Ty se tu nesnažíš všem dokazovat, že jejich sex. zaměření, respektive odchylka od normálu je úchylkou, vše je jen otázkou psychyckých bloků na straně žen a neumětelstvím na straně mužů - bez ohledu na to, kolik tu už bylo napsáno osobních příběhů, či přímo otevřených zpovědí....

1) Nemyslím si, že asexualita je úchylkou!
2) Nikde jsem to nenapsal. (připouštím jen, že zpočátku jsem toužil po důkazu, že se nejedná jen o slovní blábol, nakonec jsem se toho musel dopátrat sám; prskání účastníků mi nijak nepomohlo, jako i v jiných případech...)
3) Nemyslím si, že většina pro označení asexuální volí správný pojem, z toho vychází u některých jedinců dojem, že "vše" zavrhuji a k něčemu je přidružuji.
4) Jen je potřeba brát v potaz, jestli stav, který někdo nazývá asexualitou, není dán z bloků, toť celé. (To je pozitivní zkoumání, určitě ne negativní)
5) Nikomu nic nedokazuji, jen se kriticky tážu a uvažuji, nakolik respektuji, že pro objektivní hodnocení nemůže sloužit pár řádků z netu.
6) Uznávám pořekadlo: potrefená husa nejvíc kejhá a zde vidím příčinu většiny nedorozumění...
7) Ve výsledku jsem proto jen proti absolutizaci pojmu asexualita
8) A přesto si nemyslím, že těchto 7 bodů bude stačit k pochopení, kdo se rozhodl vůči mé osobě, že prostě chápat nebude a nemíní.
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#64
Čteno mezi řádky:
1) ale furt ty lidi tady jsou nějaký divný, méněcenný
2) všeuměl si poradil, tady jsou všichni neschopný
4) polovina asexuálů jsou zablokovaní introvertní chudáci
5) vše co napíšu je svatá pravda a nikdo další už nemá co dodat
6) nikdo si nesmí dovolit mi rozumět a nechápajícím nechci nic vysvětlovat
7) ve výsledku jsem jen proti pojmu asexualita
8) opovažte se ozvat, ignoranti
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#65
(29. 11. 2011, 11:30:23)Arthur Napsal(a): 1) Nemyslím si, že asexualita je úchylkou!
2) Nikde jsem to nenapsal. (připouštím jen, že zpočátku jsem toužil po důkazu, že se nejedná jen o slovní blábol, nakonec jsem se toho musel dopátrat sám; prskání účastníků mi nijak nepomohlo, jako i v jiných případech...)
3) Nemyslím si, že většina pro označení asexuální volí správný pojem, z toho vychází u některých jedinců dojem, že "vše" zavrhuji a něčemu přidružuji.
4) Jen je potřeba brát v potaz, jestli stav, který někdo nazývá asexualitou, není dán z bloků, toť celé. (To je pozitivní zkoumání, určitě ne negativní)
5) Nikomu nic nedokazuji, jen se kriticky tážu a uvažuji, nakolik respektuji, že pro objektivní hodnocení nemůže sloužit pár řádků z netu.
6) Uznávám pořekadlo: potrefená husa nejvíc kejhá a zde vidím příčinu většiny nedorozumění...
7) Ve výsledku jsem proto jen proti absolutizaci pojmu asexualita
8) A přesto si nemyslím, že těchto 7 bodů bude stačit k pochopení, kdo se rozhodl vůči mé osobě, že prostě chápat nebude a nemíní.

No tak, Arthure, už se nerozčiluj, já myslím, že se se mnou nakonec rád přeš:)

Když to tu tak pěkně vypíšeš, nemám potřebu Ti nic vyvracet; pak ovšem nechápu, proč někdy vystupuješ tak příkře, nekompromisně. Budí ve mně trochu dojem, že v tom je špetka provokace.

Poslední: pár řádků z netu samozřejmě nelze považovat za relevantní, ale jestli jsi někdy nahlédl do způsobu práce statistiky a sociologie, tak bys věděl, že v těchto vědách může téměř kdokoli napsat cokoli a málo kdy mu to budeš moci vyvrátit.

PS: Potrefenou husu jsem nikdy kejhat neslyšela, mohu jen konstatovat, že dost nahlas kejhají i nepotrefené.
Odpovědět
#66
Děti ??? Nééé děkuji . Pro mě jsou děti tou největší noční můrou :-D nehledě na to co bych musel podstoupit při jejich výrobě :-D A jak psala má přítelkyně,naštěstí ani ona nechce..takže máme o starost míň :-)
Odpovědět
#67
(13. 12. 2011, 13:08:03)Jakub Napsal(a): Děti ??? Nééé děkuji . Pro mě jsou děti tou největší noční můrou :-D nehledě na to co bych musel podstoupit při jejich výrobě :-D A jak psala má přítelkyně,naštěstí ani ona nechce..takže máme o starost míň :-)

To je opravdu štěstí, že se tak skvěle shodnete. Tiše závidím...Podrážděný
Odpovědět
#68
Děkuju :-) Máš pravdu,je to štěstí...Ona je štěstí mého života...
Odpovědět
#69
(14. 12. 2011, 12:36:44)Jakub Napsal(a): Děkuju :-) Máš pravdu,je to štěstí...Ona je štěstí mého života...


Jak řekl jeden nejmenovaný "klasik" :
Jsem tvoje skála, která tě bude tížit do konce života. LOL
Odpovědět
#70
Tak já bych děti jednou určitě rád, ale hned tak to rozhodně nebude a jak se k nim dopracovat, to ukáže až společné rozhodnutí s budoucí partnerkou :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex