Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi další ovečka do stáda :)
#21
(05. 12. 2011, 15:34:46)ChildFreeMan Napsal(a): Pravděpodobná je taky možnost, že arTHur a THori jest jeden člověk. Ale jelikož tady na to Admini pečou, asexuálové hledající útěchu kvůli těmto virtuálním buzeracím prostě hned utečou.

Taková hezká a perspektivní doména a takhle to tady nechat nadvládě trollů a odrazovat další asexuálně smýšlející zájemce. Vaše chyba.
Na zaklade TH bych v tomhle pripade nesoudila.
Admini na to nepecou, Arthur dostal na mesic ban, rozvijet dalsi OT je ted celkem bezpredmetne a bylo by spis zahodno vyuzit tu chvili klidu (a kamarad se muze tedy klidne rozepsat), OK? Jestli ho chcete resit, zalozila bych byt vami fungl nove flame tema, takhle chudak thori :-)

Morwen Napsal(a):Reálné "prudiče" taky nemůžeme nechat smazat adminem.
Toto je diskusni forum. Na realnych diskusnich forech je naprosto normalni, ze predsedajici/moderator, pokud se nekdo chova krajne nevhodne, tak mu vypne mikrofon/necha ho vyvest a ma po srande. Vsechno ma sve meze.
Laissez-faire...
Odpovědět
#22
pro Morwen
Děkuji za hezká slůvka a uvítání. A máš naprostou pravdu, mít prostě lidi s kterými to můžu bez starostí probrat a popovídat si, prostě to v sobě nedusit a tápat sám. Takže ano, je to úleva :)

pro ChildFreeMan
Tak s Arthurem opravdu nic společného nemám, natož abychom byli jedna a tatáž osoba... Jeho reakce, nebo spíš postoj mě zarazila to ano, ale je pravda, že to někdy může být přínosem. Nicméně více taktu by mu rozhodně neuškodilo a už jsem se naučil takové lidi nebrat příliš vážně ;)

pro hic iacet
Děkuji :)
Odpovědět
#23
Tak to je síla, tady se mažou příspěvky jako na běžícím pásu. To snad ani za komunistů nebyla taková cenzura. :) Milí admini, žádám vás tímto o zrušení svého profilu zde. Opravdu nevím, co by mi asexuál již mohl nabídnout.....děkuji.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#24
No, dejme tomu, že budeme brát Arturovu otázku jako otvírání bubliny, jak tu bylo zmíněno. Ale jako reakce na první příspěvek v uvítacím koutku je to pro nově příchozího velmi odrazující. A kde jinde se má člověk, který žije s těmito pochybnostmi, trochu zabydlet, než tady. Kdybych tu napsal svůj první příspěvek, neměl přečteno více kultivovaných diskuse a někdo na mě takhle vybafnul, tak už se tu asi neukážu. Tak bych na Artura apeloval, aby své otázky pokládal trochu s rozumem. Jinak, na jeho otázku (a nejde o tu o VŠ), i když ji nepoložil mně, bych i já odpověděl ANO, při prvním (dost pozdním) sexu byl problém, ale to není příčina, nýbrž důsledek.
Odpovědět
#25
(13. 12. 2011, 02:30:07)Nela Napsal(a): Tak to je síla, tady se mažou příspěvky jako na běžícím pásu. To snad ani za komunistů nebyla taková cenzura. :) Milí admini, žádám vás tímto o zrušení svého profilu zde. Opravdu nevím, co by mi asexuál již mohl nabídnout.....děkuji.

Ani osobní přání se tu neplní .. Uplakaný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#26
(06. 08. 2012, 21:45:41)ChildFreeMan Napsal(a):
(13. 12. 2011, 02:30:07)Nela Napsal(a): Tak to je síla, tady se mažou příspěvky jako na běžícím pásu. To snad ani za komunistů nebyla taková cenzura. :) Milí admini, žádám vás tímto o zrušení svého profilu zde. Opravdu nevím, co by mi asexuál již mohl nabídnout.....děkuji.

Ani osobní přání se tu neplní .. Uplakaný

To asi proto, že admini ví, že když se někdo snaží orientovat ve své sexualitě a dostalo by se mu odpovědi stylem - všude je plno sexu jako kexů atp. - tak mu to asi nijak nepomůže. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#27
Píše se keksů

Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#28
(06. 08. 2012, 22:25:00)ChildFreeMan Napsal(a): Píše se keksů

Ty už jsi mistr i ve vytváření OT? ;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#29
(06. 08. 2012, 22:43:12)Nela Napsal(a): Ty už jsi mistr i ve vytváření OT? ;)

Obrněných Transportérů?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#30
(06. 08. 2012, 23:23:16)ChildFreeMan Napsal(a):
(06. 08. 2012, 22:43:12)Nela Napsal(a): Ty už jsi mistr i ve vytváření OT? ;)

Obrněných Transportérů?

...nakonec, vytvářej si, co chceš, mne je to úplně lhostejné...:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 85641 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8653 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 42393 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16428 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17613 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex