Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahrávání videí.
#1
Jak to děláte,když sem nahráváte videa z youtube?
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#2
Vybavuju si dva zpusoby.

Kód:
1. [video=youtube] sem celou adresu toho videa, tedy http://... [/video]
Napr. [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1U25iwJFGTw[/video]
2. [yt] sem zkopirujes znaky, ktere u videa na youtube nasleduji v adrese po znacich "watch?v=" [/yt]
Napr. [yt]1U25iwJFGTw[/yt]

Priklady vyse vypadaji pak v praxi takto:








Nicmene nejjednodussi zpusob asi je, kdyz najdes nejaky prispevek tady, kde je video, kliknes na odpovedet a v citaci se dozvis, jak to ten clovek udelal, pak uz jen staci zmenit prislusna pismenka, aby tam bylo to tvoje video ;)
Jinak jeste by to melo jit pri psani prispevku - vpravo je ikonka televize, ale to je takove polorozbite...
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
(10. 12. 2011, 21:15:09)hic iacet Napsal(a): Nicmene nejjednodussi zpusob asi je, kdyz najdes nejaky prispevek tady, kde je video, kliknes na odpovedet a v citaci se dozvis, jak to ten clovek udelal, pak uz jen staci zmenit prislusna pismenka, aby tam bylo to tvoje video ;)

Mám rád lidi, co si dokážou poradit a zvláště tento způsob není obvyklý.
Klobouk dolu, palec nahoru a průchod středem.
(Lidi zpohodlněli a vytratil se úsudek, matematická trojčlenka, atp.)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Na youtube to sice skočilo,ale pořád je tam nápis: "Požadované video není dostupné".
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
(10. 12. 2011, 21:15:09)hic iacet Napsal(a):


Mimochodem, takto neprobíhá destrukce monitoru. Po celý ploše je železný plech, cca uprostřed placatý zdroj s oplechováním, LCD se nebortí tříštěním na kousky, udělá pavouka a mapu, monitor by se spíš převrátil než by se nechal proděravět.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex