Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asexualove.net
#11
Našla jsem článek v češtině, kde je shrnuto celkem hodně z článků na asexualove.net - http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2004121717
Odpovědět
#12
Jo, to jsem četl a od té doby přemýšlím o své A-sexuální orientaci Šklebící se
Odpovědět
#13
Nela Napsal(a):Mně ta asexualita bohužel pořád přijde jako obtížné břemeno. ;(

Já zase považuju asexualitu za dar.
Odpovědět
#14
Já jsem si na ní už zvykl Šklebící se
Odpovědět
#15
Zvykl sis az do te doby, co si najdes toho sexualniho partnera, kdyz jsi ochoten delat takoveto ustupky. Pak to teprve zacne byt problem. ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#16
Mě to stejně moc nepomůže, i když si nikoho nehledám, mě furt někdo otravuje :-(
No chlapy mě furt otravujou a teď se na mě navíc začínají usmívat i slečny.
No když to půjde tak dál, tak mě budou obletovat všichni nezadaní v okolí Zmaten ženský aj chlapy :-( Kroutící očima
Odpovědět
#17
Ja s timto nemam zadne zkusenosti, bud o mne nikdo v zivote nemel zajem nebo jsem si toho ani jednou nevsimla. Nikdo mi nic nerekl a ani o mne okem nezavadil. LOL Asi ze mne ma asexualita vyzaruje, coz sexualy odpuzuje a mam klid.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#18
No zase si můžu říct, že jsem šikovnej mladej muž Šklebící se
A ti chlapi, co mě obtěžují mě obtěžovali již před přeměnou :|
Odpovědět
#19
Dar ? Možná.....I ten však může být příčinou mnoha komplikací..... Zmaten
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#20
Ono skoro všechno může být příčinou mnoha komplikací LOL
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex