Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ženám s nedostatkem sexuální touhy funguje mozek jinak
#1
http://sex.dama.cz/clanek.php?id=13696
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#2
Tak to já jsem v tomhle ohledu zdravá jako řípa, libido by mi leckterá asi záviděla (a kdyby se dalo odoperovat a věnovat, byla bych ochotný dárce). Můj mozkový úblb bude asi v nějakém jiném laloku :D
Odpovědět
#3
Něco podobného jsem četla na Novinkách, ale v rozšířené verzi. I kdyby to byla pravda a dalo se to léčit, léčbu bych nepodstoupila.

A chlapy nikdo nezkoumal?
Odpovědět
#4
je třeba ji léčit, tahle slova mě iritují
Odpovědět
#5
(24. 02. 2012, 09:26:38)Zerda Zerubis Napsal(a): je třeba ji léčit, tahle slova mě iritují

S tím naprosto souhlasím. Někdo zjistí, že to je důsledek jinak fungujícího mozku, a hned je to porucha? To je přece logický, že když to má někdo jinak v hlavě nastavený, tak to může být i vidět na přístrojích. Podle této logiky je porucha i to, že je někdo levák.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#6
Jojo, svatá pravda, leváci používají jiná centra mozku....

hmm, a taky jinak funguje mozek dětem, jinak pubescentům (obojího pohlaví) a vůbec obecně mužům prý funguje jinak a ženám jinak, a také člověku který zažil nějakou velmi silnou emotivní událost (i pozitvní), a taky ženám, které jsou těhotné či kojí, a také starším lidem ....
Dotaz... a všechno to budeme léčit ... Zmaten

Zvláště pak nedostatek libida a sexuální touhy jedince se jeví jako "postižení neslučitelné s jeho životem" ... LOL LOL
(to je samozřejmě ironie :) )

Odpovědět
#7
nic není pro okolí tak zajímavé jako řešit sexualní život svých sousedů :) a ani ne tak jak jim to funguje, jak spíše nefunguje, aby mohli přispěchat s dobrou radou, že je to třeba léčit
Odpovědět
#8
Neděláš sex? Nebudeš mít děti a to společnost nepotřebuje!
Žádoucí je se množit hlava nehlava.
Umělý oplodnění se hradí jen to sviští, ale udělat sterilizaci je skoro nemožný.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
(24. 02. 2012, 14:34:55)ChildFreeMan Napsal(a): Umělý oplodnění se hradí jen to sviští,

Jo hradí, ale pouze do určitého věku a pouze 3-krát (teda nevím, jestli se něco od doby, kdy mě okolí jakožto bezdětnou zásobilo informacemi), což je pro úspěšné zakončení v drtivé řadě případů relativně málo a další si musí klienti platit sami (méně movití si musí brát půjčky - i zde frčí byznys jako jinde :-( ). Kromě toho se hradí pouze věci související s úkony a nikde už není vyčísleno, co stojí dojíždění na kliniku, či čas, který nemůže žena strávit v práci (třeba i proto, že je tak napumpovaná hormonama a tělo je z toho zmatené... :-( ), co všechno dalšího platí klienti ... Na to ty šťastnější maminky moc vzpomínat určitě nechtějí ... :-(

(24. 02. 2012, 13:38:16)Zerda Zerubis Napsal(a): nic není pro okolí tak zajímavé jako řešit sexualní život svých sousedů :) a ani ne tak jak jim to funguje, jak spíše nefunguje, aby mohli přispěchat s dobrou radou, že je to třeba léčit

Tak mám pocit, že jsi uhodil hřebíček na hlavičku ... LOL LOL LOL
Odpovědět
#10
(24. 02. 2012, 14:53:47)Morwen Napsal(a):
(24. 02. 2012, 14:34:55)ChildFreeMan Napsal(a): Umělý oplodnění se hradí jen to sviští,
Jo hradí, ale pouze do určitého věku a pouze 3-krát (teda nevím, jestli se něco od doby, kdy mě okolí jakožto bezdětnou zásobilo informacemi), což je pro úspěšné zakončení v drtivé řadě případů relativně málo a další si musí klienti platit sami (méně movití si musí brát půjčky - i zde frčí byznys jako jinde :-( ).

Pokud se to nepovede 3x, je asi opravdu něco v nepořádku. Nelze platit 50 pokusů a furt dokola. To je jako oplodňovat mrtvý maso.
Oplodnění je placeno, sterilizaci nechtějí ani udělat za prachy. Jezdí se za tím do zahraničí.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč lesbičky mění sexuální identitu - fluidní sexuální identita mušelín 1 8932 04. 12. 2012, 02:08:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex