Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ženám s nedostatkem sexuální touhy funguje mozek jinak
#11
(24. 02. 2012, 12:39:28)Backstreet Boy Napsal(a): Podle této logiky je porucha i to, že je někdo levák.

No jo, ale kvůli tomu, že jsi levák, tě manžel neopustí. A nemít normální, zdravý, šťastný, sexuálně uspokojivý vztah, to je přece největší neštěstí, jaké může ženu potkat, že...
Odpovědět
#12
Já si to myslím tak, neberte ten článek zase tak moc dramaticky, je to prostě jen další názor....osobně jsem přesvědčena, že je dobré dát sem občas i názor z názorové protistrany, takříkajíc, kdybychom se zde stále jen vzájemně utvrzovali ve vlastní pravdě, tak bychom potom docela stagnovali, nebo ne? :) Mně přijde, že sexualita obecně je pro dnešek tak trochu modla....a kdo se z té modly vymyká, je podezřelý a je mu třeba pomoct....názor většiny....třeba si myslí, že trpíme, tak nám z toho chtějí pomoct, no....je pravdou, že u homosexuálů se také našla určitá anatomická odlišnost oproti hetero mužům v mozku....v hypothalamu, je tam jedno jádro (nucleus) jak říkají neurologové, už si nevzpomenu na přesný název....a to bylo dokázáno, že mají homosexuální muži menší než heterosexuální....

No a ještě k těm IVF, znám některé ženy, které kvůli tomu skončily s rakovinou prsu....oni totiž organismus nadopují jednorázově hormony, aby vytvořil hodně vajíček, obvykle se tvoří jedno/měsíc, ale to asi každý ví....no a už se pomalu začíná mluvit o tom, zdali to umělé hormonální nabuzení organismu nezvyšuje pak riziko vzniku rakoviny, v pozdějších letech.....já osobně, kdybych nemohla mít dítě přirozeně, což se naštěstí nestalo, tak bych na umělé oplodnění nešla, holt bych se smířila s tím, že jej mít nemám, že to tak asi příroda, osud chce....ale vím, mne se to mluví....chápu touhu těch neplodných žen....ale za to riziko rakoviny, stojí to pokoušet se o dítě za každou cenu, já myslím, že ne....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#13
(24. 02. 2012, 17:52:39)Nela Napsal(a): je pravdou, že u homosexuálů se také našla určitá anatomická odlišnost oproti hetero mužům v mozku....v hypothalamu, je tam jedno jádro (nucleus) jak říkají neurologové, už si nevzpomenu na přesný název....a to bylo dokázáno, že mají homosexuální muži menší než heterosexuální....

Takže gayové ho mají menší než hetero Velmi šťastný

Citace:chápu touhu těch neplodných žen....ale za to riziko rakoviny, stojí to pokoušet se o dítě za každou cenu, já myslím, že ne....

Některým snažilkám přeskočí a nezastaví je nic. Hormorální terapie, rizikový porod, laktační psychóza, nemocný srdce, epilepsie, cukrovka ...
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#14
(24. 02. 2012, 19:14:32)ChildFreeMan Napsal(a):
(24. 02. 2012, 17:52:39)Nela Napsal(a): je pravdou, že u homosexuálů se také našla určitá anatomická odlišnost oproti hetero mužům v mozku....v hypothalamu, je tam jedno jádro (nucleus) jak říkají neurologové, už si nevzpomenu na přesný název....a to bylo dokázáno, že mají homosexuální muži menší než heterosexuální....

Takže gayové ho mají menší než hetero Velmi šťastný

A co je na tom tak strašně k smíchu? ;) Leda, že Ti naskakují tak trochu jiné asociace, zřejmě.....:P LOL

Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#15
(24. 02. 2012, 14:34:55)ChildFreeMan Napsal(a): Neděláš sex? Nebudeš mít děti a to společnost nepotřebuje!
Žádoucí je se množit hlava nehlava.
Umělý oplodnění se hradí jen to sviští, ale udělat sterilizaci je skoro nemožný.

Počkej, počkej - a proč teda vláda ( nebo společnost, dosaď si co chceš ) za prvé ani nehne prstem proti umělým potratům ( jen v ČR zemře nějakých 30 000 dětí ročně při těchto "úkonech komplexní péče" ) a za druhé výrazně zhoršuje podmínky pro jejich výchovu ( bytová problematika, prekarizace práce, rušení MHD spojů, rušení školek, škol, plus nejrůznější systémové tresty za děti ).
Odpovědět
#16
(17. 04. 2012, 17:01:18)Moravan Napsal(a): Počkej, počkej - a proč teda vláda ( nebo společnost, dosaď si co chceš ) za prvé ani nehne prstem proti umělým potratům ( jen v ČR zemře nějakých 30 000 dětí ročně při těchto "úkonech komplexní péče" )

Restrikce není žádné řešení. Dopadlo by to tu jako v Polsku, potratová turistika, plus, je nedůstojné, aby stát (společnost) takto zasahoval do osobních individuálních rohodnutí jednotlivce. Já to vidím takto, je dobré vštěpovat lidem zodpovědnost při sexu, ale stát se může cokoliv a někdy je pro to dítě prostě lepší, když se nenarodí než aby tu trpělo...třeba jako týrané dítě. Nebo prostě matka nemá jinou možnost, nemá zázemí apod. S frází "každý si svou cestičku najde...", prostě nesouhlasím. Samozřejmě je morálnější, když dítě nechci, se dle toho zařídit, předem....než to řešit pak potratem. Ale plošný zákaz, rozhodně ne!
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#17
Jestli se mě někdo z nich pokusí jakkoli léčit, přijde o zuby a o končetiny!

Tím mě vážně dost naštvali.
Hojotoho!
Odpovědět
#18
(17. 04. 2012, 17:01:18)Moravan Napsal(a):
(24. 02. 2012, 14:34:55)ChildFreeMan Napsal(a): Neděláš sex? Nebudeš mít děti a to společnost nepotřebuje!
Žádoucí je se množit hlava nehlava.
Umělý oplodnění se hradí jen to sviští, ale udělat sterilizaci je skoro nemožný.

Počkej, počkej - a proč teda vláda ( nebo společnost, dosaď si co chceš ) za prvé ani nehne prstem proti umělým potratům ( jen v ČR zemře nějakých 30 000 dětí ročně při těchto "úkonech komplexní péče" ) a za druhé výrazně zhoršuje podmínky pro jejich výchovu ( bytová problematika, prekarizace práce, rušení MHD spojů, rušení školek, škol, plus nejrůznější systémové tresty za děti ).

Protože na potraty chodí neproduktivní lidi.
Odpovědět
#19
(17. 04. 2012, 17:53:34)Nela Napsal(a): Restrikce není žádné řešení. Dopadlo by to tu jako v Polsku, potratová turistika, plus, je nedůstojné, aby stát (společnost) takto zasahoval do osobních individuálních rohodnutí jednotlivce. Já to vidím takto, je dobré vštěpovat lidem zodpovědnost při sexu, ale stát se může cokoliv a někdy je pro to dítě prostě lepší, když se nenarodí než aby tu trpělo...třeba jako týrané dítě. Nebo prostě matka nemá jinou možnost, nemá zázemí apod. S frází "každý si svou cestičku najde...", prostě nesouhlasím. Samozřejmě je morálnější, když dítě nechci, se dle toho zařídit, předem....než to řešit pak potratem. Ale plošný zákaz, rozhodně ne!

Ja s Tebou naprosto souhlasim, jen me prekvapuje, ze zastavas tento nazor. Obecne verici lide hlava nehlava haji pravo na zivot uz od poceti ....
Odpovědět
#20
(18. 04. 2012, 13:16:13)buk Napsal(a):
(17. 04. 2012, 17:53:34)Nela Napsal(a): Restrikce není žádné řešení. Dopadlo by to tu jako v Polsku, potratová turistika, plus, je nedůstojné, aby stát (společnost) takto zasahoval do osobních individuálních rohodnutí jednotlivce. Já to vidím takto, je dobré vštěpovat lidem zodpovědnost při sexu, ale stát se může cokoliv a někdy je pro to dítě prostě lepší, když se nenarodí než aby tu trpělo...třeba jako týrané dítě. Nebo prostě matka nemá jinou možnost, nemá zázemí apod. S frází "každý si svou cestičku najde...", prostě nesouhlasím. Samozřejmě je morálnější, když dítě nechci, se dle toho zařídit, předem....než to řešit pak potratem. Ale plošný zákaz, rozhodně ne!

Ja s Tebou naprosto souhlasim, jen me prekvapuje, ze zastavas tento nazor. Obecne verici lide hlava nehlava haji pravo na zivot uz od poceti ....

Já se na to dívám trochu jinak než klasicky křesťansky. Ač si Krista jako osoby vážím, to, co se dnes předkládá různými církvemi k věření, to jsou už jen chabé střípky Kristova učení. Tak i s těmi potraty, antikoncepcí, umělým oplodněním, celibátem..., to vše je už jen dogma církve...Já jsem spíš navíc takový duchovní univerzalista, takže se tu problematiku snažím nahlížet z vícero úhlů pohledu, nejen toho jednoho jediného.....a pak je tu také ten náš čistě lidský rozměr a naše starosti v něm, které člověk musí brát v úvahu...takže tak.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč lesbičky mění sexuální identitu - fluidní sexuální identita mušelín 1 8932 04. 12. 2012, 02:08:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex