Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jsem na to přišla být asexuál
#1
Zdravim všechny a také bych se chtěla podělit o svoje''zážitky''.
O tom že něco neni v pořádku jsem začala uvažovat tak před 10lety, kdy všechny kamarádky randily a měli přítele. Představa že by jsem s někým měla žít a mít s ním sex šlo mimo mě a nebilo mi to ani divné protože jsem měla spoustu aktivit. Když jsem si myslela že jsem ve 23 našla toho pravého, tak moje myšlenka byla že mám asi vyhráno.
Po určité době ale mělo dojít na sex a já to nějak stále oddalovala, až jednou jsem se neměla jak s toho ''vykroutit'' a zkusila ho. No upřímně neni o co stát a nevim co na tom každý vidí. Asi to bude znít divně, ale koukala jsem jenom na hodinky a řikala si že už nikdy. Zkusila jsem si dát ''příznaky'' do googlu a na wikipedii popisovali vše velmi podrobně, že jsem věděla kam se zařadit. A tak jsem si to asi i přiznala že jsem asexuál.Vůbec mi to nevadí a musím říct že bych se sexem žít ani nemohla. Každou chvíli pracuju v zahraničí a tam je posedlost po sexu na obtíž.Žiju zcela normálně, akorát když jsem to zdělila doma, tak mi bylo řečeno že se asi mílím a přejde mě to až najdu toho pravého. Já si jsem ale na 100%vědoma že jsem trochu odlišná v nárokách na partnera a určitě to nepřejde.Partnerů jsem měla více, ale nikdy jsem to nenechala zajít tak daleko, spíše mě to až odpuzovalo. Jinak jsem spokojená jaká jsem a i když jsem trochu jiná, tak si připadám normální.
Odpovědět
#2
Je vidět, že jsi fakt pohodář :-) Vítej!
Odpovědět
#3
Asexuálka jak má být.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Ano, taky si myslím, že normalita má mnoho podob:)
Odpovědět
#5
Moc pěkně jsi to popsala. Pro mě jsi tedy úplně normální. Přesně takovouhle normální holku bych potřeboval:)
Odpovědět
#6
Děkuji všem že se konečně cítím lépe(né, že bych se necítila), ale byla spíš obava že si nikdy nenajdu partnera, protože mezi sexuální populací je že najdu na seznámení zrovna asexuála jak vyhrát v loterii. Ale jak jsem koukala na seznam uživatelů, tak ono je i mezi muži dost asexuálů a to mě těší:-)
Odpovědět
#7
Ahoj,
je super, že sama sebe vnímáš jako normální a nestresuješ se. ;)
Odpovědět
#8
Ahoj, popsala jsi to opravdu moc hezky a určitě přesně tohle necítíš jenom ty. V tom tě mohu ujistit i já :). Problém je najít k sobě někoho stejného. Jsem z Prahy, kde je prý asexuálek hodně... no, já se zatím s žádnou v Praze nepotkal :-( Každopádně je skvělé, že jsi tomu takhle otevřená a přeji ti, aby jsi našla někoho, kdo to bude cítit stejně :)
Odpovědět
#9
(03. 03. 2012, 21:51:34)vendemiaire Napsal(a):
(03. 03. 2012, 19:58:12)Petje Napsal(a): Děkuji všem že se konečně cítím lépe(né, že bych se necítila), ale byla spíš obava že si nikdy nenajdu partnera, protože mezi sexuální populací je že najdu na seznámení zrovna asexuála jak vyhrát v loterii. Ale jak jsem koukala na seznam uživatelů, tak ono je i mezi muži dost asexuálů a to mě těší:-)

Ještě lepší než seznam uživatelů, je mapa uživatelů, kam si můžeš přidat svou značku.
Jenže je tak děsně zahrabaná, že si jí jenom málokdo všimne..

Ta je úplně dole

Kontakty | Asexual.cz | Nahoru | Na obsah | Odlehčený (archivační) mód | RSS | Mapa uživatelů
Odpovědět
#10
(02. 03. 2012, 17:39:49)Petje Napsal(a): Zdravim všechny a také bych se chtěla podělit o svoje''zážitky''.
O tom že něco neni v pořádku jsem začala uvažovat tak před 10lety, kdy všechny kamarádky randily a měli přítele. Představa že by jsem s někým měla žít a mít s ním sex šlo mimo mě a nebilo mi to ani divné protože jsem měla spoustu aktivit. Když jsem si myslela že jsem ve 23 našla toho pravého, tak moje myšlenka byla že mám asi vyhráno.
Po určité době ale mělo dojít na sex a já to nějak stále oddalovala, až jednou jsem se neměla jak s toho ''vykroutit'' a zkusila ho. No upřímně neni o co stát a nevim co na tom každý vidí. Asi to bude znít divně, ale koukala jsem jenom na hodinky a řikala si že už nikdy. Zkusila jsem si dát ''příznaky'' do googlu a na wikipedii popisovali vše velmi podrobně, že jsem věděla kam se zařadit. A tak jsem si to asi i přiznala že jsem asexuál.Vůbec mi to nevadí a musím říct že bych se sexem žít ani nemohla. Každou chvíli pracuju v zahraničí a tam je posedlost po sexu na obtíž.Žiju zcela normálně, akorát když jsem to zdělila doma, tak mi bylo řečeno že se asi mílím a přejde mě to až najdu toho pravého. Já si jsem ale na 100%vědoma že jsem trochu odlišná v nárokách na partnera a určitě to nepřejde.Partnerů jsem měla více, ale nikdy jsem to nenechala zajít tak daleko, spíše mě to až odpuzovalo. Jinak jsem spokojená jaká jsem a i když jsem trochu jiná, tak si připadám normální.

Normální? Podle Tvého příspěvku zcela splňuješ to, co si pod pojmem normální představuji :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 54855 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11053 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo? Voj-diskusni-forum-ife 17 33462 25. 11. 2017, 10:26:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 133068 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex