Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj svět je v pořádku!
#1
Tak si tu asi čtrnáct dní pročítám tyto stránky a dospěla jsem k názoru, že v mém světě je vše v pořádku. Díky :) Slušnost mi velí se tu taky představit a něco málo o sobě napsat. Jsem dost samorost, to jsem o sobě věděla vždy, ale za dob mého dospívání nebyly možnosti, jak se dostat k informacím tak, jak je tomu dnes v době internetu, takže si člověk o sobě pouze řekl jsem "divná" a hotovo. Dětství jakž takž bezproblémové, včetně několika platonických lásek. Na střední taky žádné drama, protože jsme se nějak všichni soustředili na školu a kamarádství, takže jsem nepociťovala nějakou vykořeněnost. Osamělost jsem začala pociťovat v 19letech, kdy jsem se odstěhovala od rodičů za prací do jiného města, ale měla jsem štěstí a docela brzy jsem se poznala se svým prvním klukem, který byl milý, chytrý a .....sexuchtivý. Naštěstí jsme bydleli každý v jiném městě a viděli se pouze o víkendech, takže se to dalo vydržet. Trvalo to dva roky. Poté proběhlo několik omylů, kdy jsem se snažila přesvědčit samu sebe, že sex je naprosto úžasná a zábavná věc :) Pak přišel můj druhý (šestiletý vztah), kdy jsem se opravdu snažila, protože s přítelem jsme si jinak rozuměli. Bohužel čím dál, tím víc se mi znechucoval svým neustálým vynucováním si sexu i když jsem nechtěla. Ale, aby byl klid a nehádali jsme se, tak jsem nakonec svolila. Naštěstí, protože jsem tou dobou nastoupila na vysokou, tak se frekvence poněkud snížila a možná i proto nám vztah vydržel tak dlouho. Po rozchodu jsem se i podle moudrých rad utěšovala tím, že sexualita se u žen mnohdy rozvíjí až po třicátém roku života. Mno, abych to zkrátila, již 7 let jsem po údajném ženském sexuálním "rozpuku" a nic. Na sex nemám chuť, nechybí mi, žiju sama. I přesto jsem vyzkoušela ještě několikrát sex na jednu noc, jako bych sama sebe ještě chtěla přesvědčit. Taky jeden krátký vztah s ženatým mužem. Sobecky musím prohlásit, že pro mě vyhovující, protože na sex měl doma manželku a mě věnoval platoničtější část svého já :) Dnes je naštěstí jiná doba, velmi tolerantní k různým odlištnostem a moje motto "žít a nechat žít" není naštěstí nikým narušováno. Asi mám štěstí na přátele i rodinu.Takže....můj svět je v pořádku :) Teď i díky vám. A navíc začínám věřit tomu, že někde ta moje spřízněná duše, kterou nesvazují pouze sexuální pudy někde po tomhle světě běhá :) Doufám, že někteří z vás dočetli až do konce, je to poněkud delší, než jsem zamýšlela :Velmi šťastný
Odpovědět
#2
(30. 03. 2012, 01:39:36)Blues Napsal(a): Taky jeden krátký vztah s ženatým mužem. Sobecky musím prohlásit, že pro mě vyhovující, protože na sex měl doma manželku a mě věnoval platoničtější část svého já :)

Vida, občas se tu řeší varianta, že asexuální partner dovolí sexuálnímu partnerovi, aby měl milence/milenku na sex, ale ještě nikdy tady nezazněla tahle nevinnější varianta nevěry! Je vidět, že sex fakt není ve vztahu všechno :-)

Vítej!
Odpovědět
#3
Napíšu to hodně drsně. Když máš doma za manželku blbou blondýnu s tělem modelky, tak je dobrá akorát k čemu?
Potřebu si s někým intelektuálně, vtipně, na úrovni, romanticky pokecat musí pak řešit prostě externistkou.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Zdravím Blues. Vítej! :)

Je fajn, že je Tvůj svět v pořádku. :)

Ačkoli mám podezření, jestli se mi do toho už nepromítá senilita, ale také nějak stále víc věřím na spřízněné duše. :)
Odpovědět
#5
(30. 03. 2012, 08:13:53)ChildFreeMan Napsal(a): Napíšu to hodně drsně. Když máš doma za manželku blbou blondýnu s tělem modelky, tak je dobrá akorát k čemu?
Potřebu si s někým intelektuálně, vtipně, na úrovni, romanticky pokecat musí pak řešit prostě externistkou.

:) Žena nebyla blbá blondýna, jen ten jejich vztah trochu vyhořel, tak hledal pán znovu romantiku, jiskření a zamilovanost jinde :) Samozřejmě, že jsem pána opustila, protože začal uvažovat, že by ženu opustil, ale co bych si s ním pak počala, žeee, když bych se měla posléze stát středobodem jeho sexuelní touhy já, protože jsem věděla, že doma je velmi čilý Velmi šťastný Dnes má stále tu samou ženu, s ní tři děti a milenku bokem :))
Odpovědět
#6
No vida, tak to pro vás oba dopadlo výborně! :-)
Odpovědět
#7
(30. 03. 2012, 19:57:56)AlineDaryen Napsal(a): No vida, tak to pro vás oba dopadlo výborně! :-)

JJ dopadlo :) k oboustranné spokojenosti a stále jsme přátelé :) Jinak děkuji všem za uvítání.
Odpovědět
#8
Ahoj,
i když to určitě nebyla jenom pohoda, stejně tvůj příběh vyznívá hodně optimisticky, což je super.:-)
Odpovědět
#9
(31. 03. 2012, 13:18:20)MadRat Napsal(a): Ahoj,
i když to určitě nebyla jenom pohoda, stejně tvůj příběh vyznívá hodně optimisticky, což je super.:-)

Snažím se to brát s nadhledem :), je pravda, že mi bylo vždy hodně líto, že hlavním důvodem rozchodu byla má nechuť k pravidelnému sexu a bohužel můj sexuální partner to neustál, ale co se dá dělat, život jde dál. Ale je fakt, že, kdybych nenarazila na tyto stránky, v životě bych nevěřila, že může být tolik mužů, kterým vlastně na sexu až tak moc nesejde, když do dneška jsem si myslela, že co muž, to mozek v kalhotách :) Pak nemám být optimistická LOL

Odpovědět
#10
(31. 03. 2012, 14:21:49)Blues Napsal(a):
(31. 03. 2012, 13:18:20)MadRat Napsal(a): Ahoj,
i když to určitě nebyla jenom pohoda, stejně tvůj příběh vyznívá hodně optimisticky, což je super.:-)

Snažím se to brát s nadhledem :), je pravda, že mi bylo vždy hodně líto, že hlavním důvodem rozchodu byla má nechuť k pravidelnému sexu a bohužel můj sexuální partner to neustál, ale co se dá dělat, život jde dál. Ale je fakt, že, kdybych nenarazila na tyto stránky, v životě bych nevěřila, že může být tolik mužů, kterým vlastně na sexu až tak moc nesejde, když do dneška jsem si myslela, že co muž, to mozek v kalhotách :) Pak nemám být optimistická LOL


Aniž bych Ti chtěla kazit radost... spousta mužů tu registrovaných je, ale málo který má u orientace napsáno asexuální nebo nejistá. Dokonce se tu vyskytl i takový, který se považoval za asexuála a přitom to byl tantrik.Velmi šťastný
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11192 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46834 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18570 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex