Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#11
(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): Já nechci nikomu ubližovat. Také si zde dělám jasno. Sex jsem vyzkoušel, ale nezůstal u něj. A ať se zde rozhlížím, jak se zde rozhlížím, nevidím tady nikde, že by se zde prezentovaly asexuální asexuálně žijící páry.
Prostě je tu ještě pořád málo lidí na to, aby nějaké páry vznikly.
Na AVENu je diskuze na toto téma a psalo tam tak 8 asexuálních dvojic, a tam je lidí přihlášených mnohem víc než tady.
Navíc jenom asexualita sama pro vztah nestačí, heterosexuál se taky nebude přece párovat s úplně jakoukoliv heterosexuálkou jen proto, že jsou oba hetero. LOL
Celkově si ti lidi musí sedět.


(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): A na základě všeho co jsem tady viděl si kladu otázku, proč by spolu asexuální pár spolu vlastně měl asexuálně žít? (zjednodušeně řečeno - proč by spolu vůbec měl žít). Na základě čeho?
Snad ani sexuáloví se nepárují JENOM za účelem sexu. LOL Kdyby šlo jen o sex, tak se taky nemusí párovat, zašukají každou noc s jinou/jiným a konec.
Asexuál není automaticky člověk bez emocí, netoužící po lásce, porozumění, blízké spřízněné duši... Takže dva asexuálové by spolu měli žít na základě úplně těch stejných věcí jako sexuálové, jenom bez sexu.
Co je na tom tak strašně složitého k pochopení?

Odpovědět
#12
(06. 04. 2012, 16:23:23)Moravan Napsal(a):
(06. 04. 2012, 14:52:47)Kamarád Napsal(a): My o nich vime

Divné... A smutné. A motivující akorát k odchodu.

No, já nevím, myslím, že střet názorů může něco přinést. Můžeš si lépe vytříbit ty svoje, přinejmenším, nebo se ujistit, že "tohleto fakt ne".

Myslím, že lidé, kteří během doby nějak změní názor rozhodně mají ostatním co říct, to je právě ta praxe. Sama jsem v některých věcech dost otočila.
Pro někoho to může být třeba povzbuzení, jiný se naštve - s tím už se nedá nic dělat.


Pro M. Parka: opravdu myslím, že cit je to pravé pojítko vztahu, ale i společné zájmy, nadšení pro společnou věc atd.
Není toho zrovna málo - ale někomu ani tohle nestačí!NaštvanýLOL
(06. 04. 2012, 16:35:35)MadRat Napsal(a): Prostě je tu ještě pořád málo lidí na to, aby nějaké páry vznikly.
Na AVENu je diskuze na toto téma a psalo tam tak 8 asexuálních dvojic,

Jen co mě napadá, tak alespoň 4 páry by se tu našly.
Odpovědět
#13
(06. 04. 2012, 16:30:06)Katrina Napsal(a): Třeba láska pro romantické asexuály, ale nedávno jsem si překvapeně přečetla, že i aromantičtí asexuálové hledají partnery. To je zase záhada pro mě.
Já si myslím, že jsem spíš aromantická, ale i tak nemusí být úplně k zahození mít asexuálního kamaráda, volný asexuální vztah s podobně nezávislým a neulpívajícím člověkem a tak různě...
Že je to zbytečné se zdá jenom proto, že lidi mají moc zažité klasické typy vztahů manžel-manželka, případně méně děsivá varianta přítel-přítelkyně. Pán zelený
Odpovědět
#14
(06. 04. 2012, 16:43:10)MadRat Napsal(a): Já si myslím, že jsem spíš aromantická, ale i tak nemusí být úplně k zahození mít asexuálního kamaráda, volný asexuální vztah s podobně nezávislým a neulpívajícím člověkem a tak různě...
Že je to zbytečné se zdá jenom proto, že lidi mají moc zažité klasické typy vztahů manžel-manželka, případně méně děsivá varianta přítel-přítelkyně. Pán zelený

Proč jsme to vlastně ještě nedaly dohromady my dvě? Pán zelený Byly bychom vražedná dvojka, kam by se na nás hrabaly Thelma a Louisa!
Odpovědět
#15
(06. 04. 2012, 17:04:15)AlineDaryen Napsal(a):
(06. 04. 2012, 16:43:10)MadRat Napsal(a): Já si myslím, že jsem spíš aromantická, ale i tak nemusí být úplně k zahození mít asexuálního kamaráda, volný asexuální vztah s podobně nezávislým a neulpívajícím člověkem a tak různě...
Že je to zbytečné se zdá jenom proto, že lidi mají moc zažité klasické typy vztahů manžel-manželka, případně méně děsivá varianta přítel-přítelkyně. Pán zelený

Proč jsme to vlastně ještě nedaly dohromady my dvě? Pán zelený Byly bychom vražedná dvojka, kam by se na nás hrabaly Thelma a Louisa!

Protože do Prahy daleko. :-(
LOL
Odpovědět
#16
(06. 04. 2012, 16:37:01)mušelín Napsal(a): Pro M. Parka: opravdu myslím, že cit je to pravé pojítko vztahu, ale i společné zájmy, nadšení pro společnou věc atd.
Není toho zrovna málo - ale někomu ani tohle nestačí!NaštvanýLOL

Jak nestačí?! Když jsi zde tajnůstkářsky prohlásila, že posloucháš Staré Floydy, hned sem na to zareagoval!
Odpovědět
#17
(06. 04. 2012, 19:53:56)Marek Parek Napsal(a):
(06. 04. 2012, 16:37:01)mušelín Napsal(a): Pro M. Parka: opravdu myslím, že cit je to pravé pojítko vztahu, ale i společné zájmy, nadšení pro společnou věc atd.
Není toho zrovna málo - ale někomu ani tohle nestačí!NaštvanýLOL

Jak nestačí?! Když jsi zde tajnůstkářsky prohlásila, že posloucháš Staré Floydy, hned sem na to zareagoval!

Já jsem špatná partie, nikomu bych se nepřála. LOL

Navíc mé srdce je tak nějak pořád zadané... ach jo.
Odpovědět
#18
co se vztahů týče, možná bysme se jako asíci mohli kouknou i po toleratních sexuálech :) sám jednoho znám, záleží však na míře žárlivosti těch dvou, že ten sexuál bude své potřeby řešit někde jinde, což mi nějak nevadí, ale je pravděpodobný, že jiní by se tomu vzpírali
Odpovědět
#19
Opravdu bych ráda volnější asexuální vztah, které mi těd nahrazují kamarádky. V takovém vztahu může spojovat kromě zájmů společně sdílená asexualita. Mám sice nutkání hledat partnerku mezi běžnými lesbičkami, ale rozmlouvám si to, pro sexuály je(alespon podle mě) pojítkem postel.
Všechno dobře dopadne, ale jak, to už záleží na nás.
Odpovědět
#20
Ja vim o trech parech ktere tady vznikly jsou spokojeni, vcetne me.
Opravdu ne kazdemu jde o ten pitomy sex a nekteri proste najdou jine vlastnosti, kvuli kterym s nekym chteji zit. A muzou to byt jen stejne zajmy.
Jakmile se tady nejaky par najde, vesmes uz nema potrebu to vytrubovat vsem ostatnim.

Pokud se tady nekomu nelibi, tak ho tady nikdo nenuti byt. Jak se rika, "za dobrotu na zebrotu". Snazim se starat o to aby to forum stale bezelo, platim hosting, domenu, cistim caches, aktualizuju, atd. Na obsah tady je Lur Raven a BackstreetBoy, oba myslim delaji dobrou praci. Ale ne kazdy ma denne tolik casu aby moh prochazet kazdy novy prizpevet a zjistovat jak moc je kvalitni ci ne. Priznavam, ze ja tady jsem uz malo, protoze mam spoustu jine prace. Pokud je to ale potreba, neni problem udelat moderatorem nekoho dalsiho.

To jak je kdo asexualni ci ne, prece nehraje az tak velkou roli, dokud primo neurazi ostatni.
Pak je tady pomerne dost lidi kteri pouzivaji Soukrome zpravy, takze ne vsechno je videt "zvenku".
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 39950 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex