Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj vespolek
#11
(19. 07. 2012, 22:18:35)ice80 Napsal(a): Že by kočky jako další společný znak asexuálů? Taky jsem kočkař.

Je to možné. Tipuju, že velká část asexuálů budou introverti a kočky jsou také spíš introverti, narozdíl od extroverních psů. Já osobně jsem měl jako domácí zviřátka převážně rozličné hlodavce, ale pokud bych měl volit mezi koučkou a psem, volím jednoznčě kočku.

Jinak u žen-asexuálek jsou kočky tradice, bohužel muži-kočkofilové jsou v současné popkultuře buďto homosexuálové nebo zloduši :-)
Odpovědět
#12
(19. 07. 2012, 22:18:35)ice80 Napsal(a): Že by kočky byly dalším společným znakem asexuálů? Taky jsem kočkař.
Že by kočky jako další společný znak asexuálů? Taky jsem kočkař.
Nemyslím si. Mám kočky i psa, ale nejraději mám koně a morčata.
Odpovědět
#13
(20. 07. 2012, 09:54:45)Asiel Napsal(a):
(19. 07. 2012, 22:18:35)ice80 Napsal(a): Že by kočky byly dalším společným znakem asexuálů? Taky jsem kočkař.
Nemyslím si. Mám kočky i psa, ale nejraději mám koně a morčata.
Morčata forever!!!SrdceSrdceSrdce

Odpovědět
#14
Máme momentálně tři kočky a dva psy. :) Každé to zvířátko má to své, co do sebe.....:) Ovšem když mne chce manžel "rozčílit", tak prý morčata za psy nepovažuje, s odkazem na naši čivavu. :D Ale od teď mu to budu odpuštět, když mi ji zachránil. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#15
LOL
(20. 07. 2012, 14:48:13)Nela Napsal(a): Máme momentálně tři kočky a dva psy. :) Každé to zvířátko má to své, co do sebe.....:) Ovšem když mne chce manžel "rozčílit", tak prý morčata za psy nepovažuje, s odkazem na naši čivavu. :D Ale od teď mu to budu odpuštět, když mi ji zachránil. :)

Čivava je moc malá a štíhlá na morče. LOL
Odpovědět
#16
Já mám taky kočku a psa, mám je moc ráda oba dva, a je zajímavé, jak oni od sebe navzájem pochytávají vlastnosti toho druhého (kočka aportuje, pes se dere na klín k mazlení... ;o) Je s nima sranda.
Odpovědět
#17
Já nemám nic, ač bych ráda, ale vzhledem k tomu, že jsem pořád někde v luftu, bych se o jakékoliv zvířátko nemohla starat. :-( Jen taťka má rybičky... Ale na zahradu chodí na návštěvu sousedčiny kočky. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#18
(22. 07. 2012, 20:53:47)FurtSUsmevem Napsal(a): Já nemám nic, ač bych ráda, ale vzhledem k tomu, že jsem pořád někde v luftu, bych se o jakékoliv zvířátko nemohla starat. :-(

Jsou i zvířátka, která nepotřebují kadodení údržbu, bohužel jsou to většinou ta s nízkou "mazlitelností", jako například výše zmíněné rybičky, ale třeba i hmyz (stašilky, pakobylky), pavouci nebo plazi (obvlášť hadi, některé stačí nakrmit jen párkrát do roka ... živými myšmi).

Ale i "normální" domácí zvířátka (třeba drobné hlodavce) je možné chovat tak, že jim bude stačit jen "občasná údržba", jen to chce "mechanizaci" jako automatické napáječky a krmítka. Osobně bych doporučoval pískomily - jsou to původně pouštní zvířata, takže málo pijí a vylučují minimum moči (tudíž se jim nemusí tak často měnit podestílka). Navíc se vzájemně snesou i v dospělosti, takže si dělaji navzájem společnost a je zajímavé je pozorovat, jak si spolu hrají.

Odpovědět
#19
Kavky jsou taky nenáročné:D
Odpovědět
#20
Díky za tipy, a hady fakt neeee, to je jediné zvíře, kterého se bojím a štítím. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8972 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Kaor vespolek Star-diskusni-forum-fire 17 38617 11. 10. 2014, 17:17:06
Poslední příspěvek: odd-diskusni-forum-cat
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16456 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex