Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj vespolek
#1
Jen bych chtěla pozdravit a porozhlédnout se tady, třeba objevím spřízněnou duši. Nerada se nějak škatulkuju, ale asexualita mi je tak nějak nejblíž. I když už roky tvrdím sobě i okolí že nejsem na vztahy, začíná mi s postupujícím věkem chybět někdo blízký, kdo tuhle situaci chápe a toleruje. Jsem introvert, snílek, mám ráda filmy, seriály (spíše sci-fi a fantasy), knížky a slash fanfiction, zvířata (hlavně psy)... je toho povíc.
A chtěla bych poděkovat tvůrcům těchhle stránek, ani jsem nevěděla, že je u nás tolik lidí se stejným náhledem na život.
Odpovědět
#2
Vítej. ;)
Odpovědět
#3
Vítej! Tady pochopení a toleranci snad najdeš :-)
Odpovědět
#4
Vítej a pověz nám také něco málo o sobě ve svém profilu ;)
Odpovědět
#5
Welcome. Myslím, že tolerantní lidi tu máme ;)
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#6
Vítej, jsem podobná (scifi a fantasy, introvert a náhled na vztahy) skupina. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#7
Ahoj, skoro jako bych cetla o sobe, az na to, ze ja teda preferuju kocickyVelmi šťastný
We're all stories in the end.
Odpovědět
#8
Já také preferuji kočičky, mám doma dvě krasavice a kdybych měl dvougenerační vilu, možná by jich bylo víc. Do 3+1 jsou já + dvě kočky tak akorát :-)
Odpovědět
#9
(19. 07. 2012, 19:19:29)vye Napsal(a): Já také preferuji kočičky, mám doma dvě krasavice a kdybych měl dvougenerační vilu, možná by jich bylo víc. Do 3+1 jsou já + dvě kočky tak akorát :-)

Nez jsem odjela do Irska, tak jsem mela pronajatou garsonku, kterou se mnou obyval kocour Leonard. Taky bych to videla na cim vetsi dum, tim vic kocek Pán zelený
We're all stories in the end.
Odpovědět
#10
Že by kočky byly dalším společným znakem asexuálů? Taky jsem kočkař.
Že by kočky jako další společný znak asexuálů? Taky jsem kočkař.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8979 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Kaor vespolek Star-diskusni-forum-fire 17 38629 11. 10. 2014, 17:17:06
Poslední příspěvek: odd-diskusni-forum-cat
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16464 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex