Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hledání
#11
Mně to jen přišlo hloupé, domníval jsem se, že něco jako odpor k sexu neexistuje a všechno se dostane do normálu.
Odpovědět
#12
(24. 05. 2012, 08:34:31)Bob1972 Napsal(a): Ahoj,
se ženami si rád povídám, nicméně jsem zjistil, že vzájemná komunikace s opačným pohlavím je asi to maximum, čeho jsem schopen. Nejsem homosexuál, muži mě nepřitahují, zároveň jsem nikdy nevyhledával intimní kontakt se ženami. Ano oženil jsem se a mám dítě, ale časem jsem zjistil, že partnerský vztah mě svazuje. Po narození dcery jsme s manželkou přestali intimně žít, je to třináct let a od té doby sex nevyhledávám. Ona byla první žena se kterou jsem spal a já myslel, že se můj postoj k sexu nějak upraví. Neupravil se a já zjistil, že mi život bez sexu vyhovuje. Jsem asi egoista a sobec, ale nešlo to jinak. Sex pro mě nic neznamená.

Mám to dost podobně, jen na děti nedošlo (- naštěstí, neb rozmnožovací pud se u mne příliš neprojevil) a po řadě let, kdy u mne ke změně v oblasti sexu ani dětí nedošlo, a nějaké době "celibátu" jsme nesourodost vyřešili rozvodem.
S muži si ráda povídám a dost si s nimi rozumím (dokud do toho nezačnou plést "loveckou složku" :-( ), abych nezaváděla .... s ženskýma si samozřejmě také ráda povídám, ale musí to být typy aspoň s trochou "mužského" způsobu myšlení. :-)

Vítej tedy, Bobe, mezi podobnými jedinci. :-)

Tady na fóru se sice někdy docela dost o sexu mluví, ale rozhodně Tě k němu většina přemlouvat či nutit nebude ;) (i když... občas se sem připlete někdo, kdo je na tom trochu jinak - nějaké dočasné komplikace... a po jejich odeznění si myslí, že to tak máme všichni ... :p ).

P.S.: Taky pořád ještě nejsem "v normálu" ;) ... a už s tím ani nepočítám :-D :-D
Odpovědět
#13
(24. 05. 2012, 08:34:31)Bob1972 Napsal(a): Ahoj,
se ženami si rád povídám, nicméně jsem zjistil, že vzájemná komunikace s opačným pohlavím je asi to maximum, čeho jsem schopen. Nejsem homosexuál, muži mě nepřitahují, zároveň jsem nikdy nevyhledával intimní kontakt se ženami. Ano oženil jsem se a mám dítě, ale časem jsem zjistil, že partnerský vztah mě svazuje. Po narození dcery jsme s manželkou přestali intimně žít, je to třináct let a od té doby sex nevyhledávám. Ona byla první žena se kterou jsem spal a já myslel, že se můj postoj k sexu nějak upraví. Neupravil se a já zjistil, že mi život bez sexu vyhovuje. Jsem asi egoista a sobec, ale nešlo to jinak. Sex pro mě nic neznamená.
Egoista bys byl, kdyby jsi bránil svojí ženě v lásce k jinému. Nevím, jestli se svojí ženou žiješ: asi ano, když si citoval "s cizí ženou v cizím pokoji" nebo asi ne, když píšeš že tě partnerský vztah svazuje a že děti vídáš občas. Mate mě, že tady píšeš, že máš dítě (jedno) a v profilu, že máš děti.

Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#14
Ahoj,
taky si nemyslím, že bys byl sobec. V prvé řadě jsi vůbec nevěděl, že nějaká asexualita existuje.
Já jsem sice věděla, že existuje, ale měla jsem úplně zkreslené domněnky jak se takový asexuál projevuje, a jelikož ty zkreslené domněnky na mě nepasujou, myslela jsem si, že jsem jenom opožděná, vydeptaná, zablokovaná nebo rovnou všechno dohromady.
Pak už jsem sice pomalu začínala chápat, že bych mohla být asexuálka, ale stejně mi to přišlo jako moc velká náhoda - být 1%.
Ale zase když se zamyslím nad mamkou, zdá se, že to asi máme v rodině.
Teď se spíš divím, jak jsem to všechno mohla tak dlouho nevidět, když to bylo tak očividné.
Odpovědět
#15
Ani nevíte jak se mi ulevilo, nevěděl jsem si s tím rady. Většina lidí totiž považuje sex, jako něco bez čeho nelze existovat. I já si rád se ženami povídám, ale drtivá většina o řeči nestojí. Stále si ale myslím, že se dají najít jiné hodnoty než je sex. Možná jsem udělal první krok na cestě k poznání sama sebe. Díky
Odpovědět
#16
Rádo se stalo. Mnoho z nás tady je živý důkaz toho, že bez sexu se existovat dá :-) I když vztahy se sexuály to rozhodně komplikuje, to nikdo nepopírá. Ovšem i sexuálové dokážou ve vztazích mezi sebou nadělat pěkný chaos, takže v tom až takový rozdíl nevidím...
Odpovědět
#17
(24. 05. 2012, 15:43:28)Dobra Napsal(a): Mate mě, že tady píšeš, že máš dítě (jedno) a v profilu, že máš děti.
V profilu jsou předastavené odpovědi, nejde zadat, že máš jedno.
Odpovědět
#18
Také zdravím Boba:-) ..hledáš cestu? ..přečti si něco o taoismu - třeba se pak už nebudeš trápit tím, co bys měl konat, co si myslíš, že od tebe ostatní očekávájí:-D ..koníčky máš?
Každý by měl někomu pomáhat.
Odpovědět
#19
(24. 05. 2012, 20:20:11)lilina Napsal(a): ..koníčky máš?

Určitě aspoň ty pod kapotou
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#20
(24. 05. 2012, 20:04:15)Katrina Napsal(a):
(24. 05. 2012, 15:43:28)Dobra Napsal(a): Mate mě, že tady píšeš, že máš dítě (jedno) a v profilu, že máš děti.
V profilu jsou předastavené odpovědi, nejde zadat, že máš jedno.
Díky. To mi nějak uniklo.

Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Moje hledání se an-diskusni-forum-nie 1 7413 12. 02. 2018, 01:13:27
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledání odpovědí. Da-diskusni-forum-nah 6 15780 03. 06. 2015, 14:07:16
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex