Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel nejspíš nemá rád sex
#11
"Zkušební zásun", to je pojem hodný mistra. To je tak dokonale technokratická terminologie, že kdybych byl sexuálně náruživý, musel bych to snad vymyslet sám :-)
Jinak je pozoruhodné, že třeba i díky asexuálnímu foru ses dočkala sexu :-)
Odpovědět
#12
(01. 06. 2012, 21:39:47)Týna Napsal(a): A že po těch malých zkušenostech si v tom nenašel takové zalíbení, jaké v tom mohou najít zamilovaní lidé... a nebo lidé, kteří mají sex rádi.

Takhle to zní, jako by do Tebe nebyl zamilovaný, či co...?Nechápavě zírající
Odpovědět
#13
No spís jsem myslela, že nikdy předtím asi nezažil takovou tu zamilovanost, aby mohl vedět, jak je to fajn, když ty dva se můžou ještě k tomu všemu takhle spojit... :)

Jinak si myslím, že zamilovaný bude. Není to ten typ, ktery by mi to musel porad říkat a nebo psát. Dává to najevo jinak, všemi různymi způsoby.

No ale můžu říct, že tím, že jsem sem napsala a vy jste mi odepsali, jsem získala větší jistotu a naději, že nebude až tak "zle". Díky
Odpovědět
#14
Podle popisu příznaků určitě není asexuál a určitě není gay. Takže neztrácej naději :-) Na mě to spíš působí, že to má spojené s nějakým zážitkem, třeba bolestivým. Proto asi ten zkušební zásun :) Jestli prostě vše bude OK. Zkušební zásun jsem kdysi asi dělal taky, ale to jsem byl panic a přemýšlel jsem "jak na to" :-) Pokud má tvůj přítel dobré libido, nemá problémy s erekcí a není panic, tak neexistuje důvod, proč by měl sexu nějak vyhýbat. Jediným vysvětlením je nějaký psychický blok (zřejmě spojený s velmi malými zkušenostmi - s tím dětstvím bych to nespojoval) - ale podle popisu to nebude nic vážného a neřešitelného :-) Že ti říká, že není panic, ještě neznamená, že není.

MadRat - čtyři měsíce jsou zatraceně dlouhá doba. Já slyšel, že třetí rande = sex :) A upřímně řečeno, pokud s někým navážeš vztah a máš kde bydlet, tak nejpozději za 1-2 týdny si ho určitě pozveš domů a opravdu se nedá čekat, že byste tři měsíce hráli večer karty a uléhali vedle sebe bez sexu :-) Mám mizerné libido, ale i pro mě jsou tři měsíce hrozně moc v tomhle ohledu. Já bych to viděl tak na měsíc, ale většina lidí to bude mít ještě kratší. Sex není spuštění jaderné elektrárny, ale spontánní akt, který může přijít třeba už po prvním večeru s vínkem sám od sebe - a proč ne :-)
Odpovědět
#15
(04. 06. 2012, 10:14:00)Sysel Napsal(a): MadRat - čtyři měsíce jsou zatraceně dlouhá doba. Já slyšel, že třetí rande = sex :) A upřímně řečeno, pokud s někým navážeš vztah a máš kde bydlet, tak nejpozději za 1-2 týdny si ho určitě pozveš domů a opravdu se nedá čekat, že byste tři měsíce hráli večer karty a uléhali vedle sebe bez sexu :-)
Jo, to je typický pohled chlapa, který by zasouval nejraději hned.






Odpovědět
#16
(04. 06. 2012, 10:14:00)Sysel Napsal(a): MadRat - čtyři měsíce jsou zatraceně dlouhá doba. Já slyšel, že třetí rande = sex :) A upřímně řečeno, pokud s někým navážeš vztah a máš kde bydlet, tak nejpozději za 1-2 týdny si ho určitě pozveš domů a opravdu se nedá čekat, že byste tři měsíce hráli večer karty a uléhali vedle sebe bez sexu :-)
V tom případě nevidím rozdíl mezi náhodným sexem s neznámým týpkem z baru a sexem ve "vztahu", když se ti lidi znají sotva pár dní nebo týdnů - tomu snad ani nejde říct vztah. Pro mě je to obojí sex s cizím člověkem. Ne každý dokáže mít sex s cizím člověkem, i kdyby mu byl sebevíc sympatický. Někteří sexuálové chtějí nejdřív partnera dobře poznat, ale asi hlavně holky. Přece jenom pro ženskou je sex rizikovější, a kde má vzít jistotu, že ji ten "milý chlápek" na tom pověstném 3. rande místo pěkného romantického sexu neznásilní? Nebo v lepším případě, že ji pak neodkopne, protože se s ní chtěl jenom vyspat a jakmile toho dosáhl, už ho nezajímá?
Zajímavé že třeba věřící lidi, kteří uznávají sex až po svatbě spolu můžou hrát karty :D klidně dýl než pár měsíců. A pochybuju, že náboženské vyznání má nějakou souvislost s libidem.

A jako nezlob se na mě, ale uznávat nějaké pravidlo "na 3. rande sex" a podobné kraviny, když to tak člověk prostě necítí, je naprostá blbost. Na intimní život by se neměly napasovávat nesmyslné pravidla, na to je to moc citlivá oblast. Akorát kvůli takovým pitomostem vznikají u lidí zbytečné bloky.


(04. 06. 2012, 12:10:09)Asiel Napsal(a): Jo, to je typický pohled chlapa, který by zasouval nejraději hned.
Ale krásně se mi tím potvrzuje moje přesvědčení, že vztah se sexuálem prostě NIKDY! Ani s takovým, co o sobě tvrdí, že má nízké libido. LOL
Odpovědět
#17
(02. 06. 2012, 11:13:14)Týna Napsal(a): No spís jsem myslela, že nikdy předtím asi nezažil takovou tu zamilovanost, aby mohl vedět, jak je to fajn, když ty dva se můžou ještě k tomu všemu takhle spojit... :)

Jinak si myslím, že zamilovaný bude. Není to ten typ, ktery by mi to musel porad říkat a nebo psát. Dává to najevo jinak, všemi různymi způsoby.

No ale můžu říct, že tím, že jsem sem napsala a vy jste mi odepsali, jsem získala větší jistotu a naději, že nebude až tak "zle". Díky

:-) Je fajn, že sis to tak trochu v sobě přebrala a uspořádala... Tvoje (sebejistější) vystupování jistě pozitivně ovlivní i průběh vztahu. Trpělivost je obrovský přínos pro jakýkoliv vztah... jistě se Ti mnohonásobně vrátí. :-)
Prostě máš doma originál. ;)
Lidé jsou holt různí, tak je poněkud neprozíravé pokoušet se napasovat na ně nějaké normy...
Odpovědět
#18
(04. 06. 2012, 12:48:10)MadRat Napsal(a): uznávat nějaké pravidlo "na 3. rande sex" a podobné kraviny, když to tak člověk prostě necítí, je naprostá blbost.

Souhlas, to zní jak od nějakého puberťáka, který když na 3. rande nezasune, tak by ho kámoši měli za vola.
Stejně nakonec i takoví machři se sentimentem v oku vzpomínají na lásky, se kterými se jen vodili za ruceLOL

Odpovědět
#19
(04. 06. 2012, 10:14:00)Sysel Napsal(a): MadRat - čtyři měsíce jsou zatraceně dlouhá doba. Já slyšel, že třetí rande = sex :) A upřímně řečeno, pokud s někým navážeš vztah a máš kde bydlet, tak nejpozději za 1-2 týdny si ho určitě pozveš domů a opravdu se nedá čekat, že byste tři měsíce hráli večer karty a uléhali vedle sebe bez sexu :-) Mám mizerné libido, ale i pro mě jsou tři měsíce hrozně moc v tomhle ohledu. Já bych to viděl tak na měsíc, ale většina lidí to bude mít ještě kratší. Sex není spuštění jaderné elektrárny, ale spontánní akt, který může přijít třeba už po prvním večeru s vínkem sám od sebe - a proč ne :-)

Milý Sysle, no, proč ne....ale uvědom si, že pokud třeba dotyčný/á je HIV pozitivní nebo má jinou nepěknou nemoc z daného ranku, tak jestli ta chvíle extáze opravdu stojí za to? Můžeš mít stokrát chuť, ale pokud partnera pořádně neznáš...a za měsíc jej opravdu nemáš šanci co nejlépe poznat...tak je sex docela řádný risk. Obecně chápu, že muži mají nejspíš chuť na sex mnohem dřív a mnohem větší, ženy k tomu potřebují povětšinou i kus romantiky, citů atd....ale jestli člověk není už po měsíci schopen ovládnout svůj pud, tak bych jej za partnera nechtěla....to jsou pak takové ty rychlé zamilovávání se a rychlé odmilovávání se, jak já tomu říkám, ale chceš-li hodnotné partnerství, tak takoví lidé většinou pro něj nejsou...pokud lidé skutečně jeden o druhého stojí, tak jsou schopni počkat, ne, že ne....a to nemluvím samozřejmě o případech, kdy jeden je úplný asexuál a sex nechce třeba nikdy....je to taktéž a velmi i záležitost hodnotové orientace těch lidí, jak přistupují k životu, nejen momentálního pudu, víš....
Jinak, slečen je určitě i nemálo, které přistoupí k sexu i po tom jednom týdnu, dvou....jenže, přistoupí-li tak tychle s jedním, proč by nepřistoupily s dalším, víš jak se to lidově říká, dá jednomu, dá i druhému a když je pán kurevník, tak to také není o co stát...:) Záleží, jaký vlastně chceš tedy vztah....a to platí všeobecně.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#20
(04. 06. 2012, 16:04:42)mušelín Napsal(a):
(04. 06. 2012, 12:48:10)MadRat Napsal(a): uznávat nějaké pravidlo "na 3. rande sex" a podobné kraviny, když to tak člověk prostě necítí, je naprostá blbost.
Souhlas, to zní jak od nějakého puberťáka, který když na 3. rande nezasune, tak by ho kámoši měli za vola.

Ano, tlak vrstevníků je hnusná věc. A autoři píšící články do časopisů pro mladé články o sexu se stejným stylem, jako se popisuje v zahrádkářských časopicech pěstování mrkve a chov králíků, a kteří mají pak na svědomí dotazy typu "Ahoj, je mi 18 a jsem ještě panna, nejsem nemocná?", to celé dělají ještě horší.

(04. 06. 2012, 12:48:10)MadRat Napsal(a): Zajímavé že třeba věřící lidi, kteří uznávají sex až po svatbě spolu můžou hrát karty :D

Já myslel, že minimálně u katolíků je hraní karet ("dáblových obrázků") pokud ne rovnou hřích, tak něco velmi podobného a že pravověrní hrají leda tak domino nebo bingo :-)

PS: Ten Syslův příměr s jadrenou elektrárnou mně zcela odrovnal :-)

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11190 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46833 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18568 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex