Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel nejspíš nemá rád sex
#21
Jsem rád, že jsem rozpoutal diskusi :-) Musíte mě omluvit - přestože částečně na tohle fórum patřím, tak na spoustu věcí nahlížím i jako normální heterosexuál a v tom ohledu mi vaše názory přijdou jako velmi extremistické. Pochopitelně jsem nechtěl říct, že třetí rande znamená automaticky sex, to byla lehká nadsázka (asi nekoukáte na Big Bang Theory). A samozřejmě je spousta párů, kde jsou k sexu důležité city a ty nevzniknou během tří schůzek (ale jestli nevzniknou sympatie ani za tři měsíce, tak je něco špatně). Já ostatně nechci říkat, co je "správné". Jen vím ze zkušeností, že když jsem si domů pozval slečnu (a tím opravdu nemyslím nějakou šlapku, ale slečnu, která vystřídala za celý svůj život partnerů opravdu jen pár), tak nejpozději na třetí návštěvě se už divila, proč tak zdržuju :) A HIV je strašák pro děti, v ČR je nakaženo něco přes 300 žen a i při nechráněném sexu je šance na nákazu naprosto minimální a HIV je daleko lépe léčitelné než většina rakovin. Jinými slovy je větší šance být přejet autem na přechodu než se nakazit HIV. Blbá chřipka zabije lidí daleko víc.

A ještě něco. Pokud jeden z partnerů sex nechce, tak je samozřejmé, že ten druhý to musí nějakou dobu (dejme tomu pár měsíců) respektovat a smířit se s tím. Ale jsou to situace menšinové. Neřeším náboženské fanatiky nebo panice se strachem z neznáma. Průměrný člověk opravdu ve vztahu nečeká se sexem tři měsíce. A dobrovolně.
Odpovědět
#22
(04. 06. 2012, 20:07:19)Sysel Napsal(a): A HIV je strašák pro děti,
Průměrný člověk opravdu ve vztahu nečeká se sexem tři měsíce. A dobrovolně.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zivot...79403.html
Tento si to možná také myslel.....
Kdo si vystačí s průměrným partnerem, tak to asi neřeší, no.;)
Ale já Tě asi chápu, máš svůj osobitý a možná i většinový pohled na věc, já mám i tu sexualitu propojenou s tím psychologicko-filozofujícím pohledem, určitě bych neměla chut se spojit jen tak s někým, byt bych měla třeba i momentální biologickou touhu. :) Na to je dle mne třeba víc, taková ta předchozí duševní sounáležitost a tu za krátkou dobu prostě nevytvoříš.....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#23
(04. 06. 2012, 10:14:00)Sysel Napsal(a): Podle popisu příznaků určitě není asexuál a určitě není gay. Takže neztrácej naději :-) Na mě to spíš působí, že to má spojené s nějakým zážitkem, třeba bolestivým. Proto asi ten zkušební zásun :) Jestli prostě vše bude OK. Zkušební zásun jsem kdysi asi dělal taky, ale to jsem byl panic a přemýšlel jsem "jak na to" :-) Pokud má tvůj přítel dobré libido, nemá problémy s erekcí a není panic, tak neexistuje důvod, proč by měl sexu nějak vyhýbat. Jediným vysvětlením je nějaký psychický blok (zřejmě spojený s velmi malými zkušenostmi - s tím dětstvím bych to nespojoval) - ale podle popisu to nebude nic vážného a neřešitelného :-) Že ti říká, že není panic, ještě neznamená, že není.

Hrozně si vážím toho jak přátelsky a otevřeně radíte. Můžu říct, že od té doby, co si tu s vámi všemi píši se situace značně mění.. Asi jak jsem to mohla konečně ventilovat ven a slyšet rady od někoho, kdo ma nějaké zkušenosti nebo o te veci hodne slyšel..
Začínám zjištovat, že problem bude asi v nedostatku zkušeností.. Když jsem ve čt byla u něj a dostali jsme se k "zasunutí" (ani nevím, jak se to stalo...a že sme se k tomu vůbec dostali..) tak bylo videt, že moc zkušený nebude.. A hlavně mi došlo, že oproti bývalému přítelovi má penis sice stejně velky (tak okolo 18cm), ale za to tenčí.. A to je opravdu rozdíl... A je jasny, že jestliže holčina, kterou někdy měl nevěděla, že pokud je penis tenčí, tak se tomu musí uzpůsobovat polohy, tak se nedivím, že se mu to třeba ani moc nelíbilo, když skoro nic silně extra skvělýho necítil... Takže jsem prolezla net a našla nejaky typy na polohy... Sorry, jestli jsem moc otevřena... Ale nějak mi to tady nevadí...
MadRat - čtyři měsíce jsou zatraceně dlouhá doba. Já slyšel, že třetí rande = sex :) A upřímně řečeno, pokud s někým navážeš vztah a máš kde bydlet, tak nejpozději za 1-2 týdny si ho určitě pozveš domů a opravdu se nedá čekat, že byste tři měsíce hráli večer karty a uléhali vedle sebe bez sexu :-) Mám mizerné libido, ale i pro mě jsou tři měsíce hrozně moc v tomhle ohledu. Já bych to viděl tak na měsíc, ale většina lidí to bude mít ještě kratší. Sex není spuštění jaderné elektrárny, ale spontánní akt, který může přijít třeba už po prvním večeru s vínkem sám od sebe - a proč ne :-)

Odpovědět
#24
Oficiální statistiky nakažených HIV vyčíslují jen vrchol ledovce. Být pozitivní totiž nebolí. Přichází se na to proto náhodně a pozdě.
Tímto přístupem je Sysel dalším adeptem.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#25
:-) Je fajn, že sis to tak trochu v sobě přebrala a uspořádala... Tvoje (sebejistější) vystupování jistě pozitivně ovlivní i průběh vztahu. Trpělivost je obrovský přínos pro jakýkoliv vztah... jistě se Ti mnohonásobně vrátí. :-)
Prostě máš doma originál. ;)
Lidé jsou holt různí, tak je poněkud neprozíravé pokoušet se napasovat na ně nějaké normy...
[/quote]

Jo originál jsem teda rozhodně potkala, v životě jsem nic takovyho nezažila.. A jak spoustu z vás tu píše, je to vazne tak, že doba je proste takova, že človek bere jako "normalní" mít sex třeba po měsíci, či dvou.. Já sama, leč o sobě můžu říct, že jsem naprosto slušná, vychovaná, tak jsem ten sex po tom měsíci proste očekávala.. a těšila se na něj. A jak jsem tvrdě narazila ;)))). ale každy to cítí jinak.. Ale obecně si myslím, že pokud dva čekají a chtějí neco víc, tak by ten sex měl chvíli počkat.. pokud ho nekdo vyžaduje hned po prvním rande, tak bych asi sakra zbystřila.. protože to prostě "smrdí..."
Odpovědět
#26
(04. 06. 2012, 21:06:38)ChildFreeMan Napsal(a): Oficiální statistiky nakažených HIV vyčíslují jen vrchol ledovce. Být pozitivní totiž nebolí. Přichází se na to proto náhodně a pozdě.
Tímto přístupem je Sysel dalším adeptem.

Nejhorší na tom je, že pak tito lidé virus nevědomě šíří dál....já jen doufám, že i mezi klasickými sexuály není málo jedinců, kteří jsou schopni pochopit a realizovat tu biologickou a psychologickou stránku sexuality v propojenosti, nevím, mne to přijde takový dost pubertální, nevyzrálý přístup člověka, bažit hlavně po té sexualitě a když nedostanu hned, tak jdu jinam....ale třeba jen nedokážu pochopit klasické sexuály, neboť jsem po sexu samotném nikdy moc nebažila a byla jsem schopna k němu dojít jen skrze tu emocionální složku nikoliv pudovou, kterou v podstatě nemám. Kdo zažívá silnou sexuální přitažlivost, tak to mívá asi horší, zkrotit ji...ale to by se tu musel vyjádřit nějaký jednoznačný sexuál, jak to ve vztazích s tímto mívají...ovšem osobně znám lidi, kteří byli od sebe odloučeni i velmi dlouhou dobu, pracovně třeba a přesto si zůstali věrni, těžko říct v jaké skupině lidí, sociální struktuře se Sysel pohybuje, tam mohou být i odlišné hodnotové orientace, možná i na tom dost záleží, když budeme vycházet z nějakých zkušeností, úvah o tomto....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#27
(05. 06. 2012, 00:20:49)Nela Napsal(a): já jen doufám, že i mezi klasickými sexuály není málo jedinců, kteří jsou schopni pochopit a realizovat tu biologickou a psychologickou stránku sexuality v propojenosti, nevím, mne to přijde takový dost pubertální, nevyzrálý přístup člověka, bažit hlavně po té sexualitě a když nedostanu hned, tak jdu jinam....
Obávám se, že jich JE málo, dokonce si myslím, že ještě míň než asexuálů.
"Když nedostanu hned, tak jdu jinam" je podle mě taky hodně nevyzrálý přístup. Ale kolik lidí je opravdu vyzrálých? Mi příjde, že většina není vlastně vyzrálá nikdy.

Když už chce někdo souložit na první schůzce a chce to tak i ten druhý, aspoň by měli používat kondom.
Odpovědět
#28
HIV "bolí" - projeví se tuším dva týdny po nákaze v podobě hodně silné chřipky. Pokud člověk není úplný idiot, dá si dvě a dvě dohromady. Jinak ochrana určitě ano (byť zmenšuje zážitek), ale spíš proti těm ostatním pohlavním chorobám, které sice nejsou smrtelné, ale daleko víc pravděpodobnější a nepříjemnější. A vlastně ani HIV už není smrtelný, dá se natolik zpomalit, že k AIDS vůbec nedojde. Tipnul bych, že HIV+ pacient má možná lepší a bezpečnější život než třeba diabetik.
Odpovědět
#29
(05. 06. 2012, 17:35:51)Sysel Napsal(a): A vlastně ani HIV už není smrtelný, dá se natolik zpomalit, že k AIDS vůbec nedojde. Tipnul bych, že HIV+ pacient má možná lepší a bezpečnější život než třeba diabetik.

Nevím, jaké je skutečné přežívání pacientů s HIV, doba,určitě se to dá dohledat..., ale ono jde i o kvalitu života, ony ty antivirotika mají poměrně velké vedlejší účinky....střevní potíže, deprese....HIV také působí na nervovou soustavu, bylo pozorováno snížení IQ....a i kdyby se tohle vše "dalo vydržet", tak žití ve strachu, kdy se to rozvine...a že se rozvine, je téměř jisté. Slyšela jsem dobu patnácti let....konce takového pacienta bývá umírání na různé typy rakoviny....Ale když za to někomu brzký sex s neznámým člověkem stojí, je to každého věc, pravda.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#30
Jak se říká, "svatá pravda". Známý pracuje v DOMĚ SVĚTLA a ty "stóry" co člověk vyslechne, prostě síla..... [
quote='ChildFreeMan' pid='20512' dateline='1338836798']
Oficiální statistiky nakažených HIV vyčíslují jen vrchol ledovce. Být pozitivní totiž nebolí. Přichází se na to proto náhodně a pozdě.
Tímto přístupem je Sysel dalším adeptem.
[/quote]

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11187 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46830 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18565 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex