Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahojte,ľudkovia
#1
Ahojte,ľudkovia
konečne po dlhých rokoch som prišiel na to,že niesom na tomto preerotizovanom svete sám,pre ktorého sex neznamená prvé a posledné.Jednoducho sex mi nechýba,skôr mi to pripadá ako nejaká "divná" a trošku ako keby aj "nepríjemná" činnosť.Nemyslím si,že môj život bez sexu by bol ochudobnený.Skôr ma zaráža iná záležitosť.Akonáhle poviem niekomu o mojom nechcení sexu okamžite sa na mňa pozerajú ako na nejakého úchyla.Keď ja mám chápať ich potrebu sexu prečo ostatný nemôžu chápať mňa???Veď ich predsa nijako neohrozujem.No čo sa dá robiť,snáď to raz pochopia.
Všimol som si v niektorom príspevku diskusiu na tému psy vs mačky
ja som jednoznačne za mačky-indivilualita
Odpovědět
#2
Ahoj, vitej mezi nami "divnymi"!
Taky jsem pro kocky, bude nas asi vetsina :]
We're all stories in the end.
Odpovědět
#3
Však pořád říkám, že nechtít sex je dnes nejzvrhlejší perverze :D Nenech se otrávit, čím dál víc lidí už o asexualitě aspoň něco ví a tolik nad ní nežasnou.

Vítej zde!
Odpovědět
#4
Ahoj,
některé věci je lepší neříkat, stejně to nikdo nepochopí.

(28. 07. 2012, 08:54:47)AlineDaryen Napsal(a): Však pořád říkám, že nechtít sex je dnes nejzvrhlejší perverze :D
Přesně. LOL

Asi jsem jeden z mála lidí, co by radši psa než kočku, ale stejně mám morčata. Srdce A ze zvířat mám ráda všechny kromě pavouků.

Odpovědět
#5
Vítej, tady se na tebe nikdo divně dívat nebude ;) já patřím k menšině, jsem pejskař :-)
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#6
Ahoj,vítej mezi námi,jsem kočičí. :) Souhlasím s MadRat, některé věci je lepší neříkat. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#7
(28. 07. 2012, 08:54:47)AlineDaryen Napsal(a): Však pořád říkám, že nechtít sex je dnes nejzvrhlejší perverze :D

Krásně řečeno. Občas si říkám, že by to byl zajímavý pokus prozradit to o sobě, jenže zaprvé bych nejspíš musel prvně vysvětlit, co to vlastně asexualita je, zadruhé by to u mně takový efekt nevyvolalo, protože jsem už tak dost podivný a tohle by se v tom celkem ztratilo, zatřetí v mojem oboru (IT) to mnozí lidé pokládají za celkem normální (viz TVTropes.org). Takže zatím je to odloženo do šuplíku "Potenciálně zajímavé pokusy, které ale raději nebudu provádět" :-)
Odpovědět
#8
Ahoj a vítej! Je tu spousta normálních lidí, co akorát nemají takovou potřebu sexu jako zbytek populace, a nejsme proto o nic horší. Důležité je, jak se člověk chová k jiným a co má v hlavě. Tak.
A já jsem asi podivín i mezi váma, protože jsem jak pejskař, tak kočkomil ;o)
Odpovědět
#9
Vítej do řad skupinky,
kde jsou lidé, kteří mají nulovou nebo velmi nízkou potřebu sexu, ale jinak jsou normální (jak píše skip76), ale i jedinci, co jsou i jinak nenormální (dodávám já LOL )... možnosti jsou nejrůznější ;)...

Jo a je mi celkem jedno jestli kočka, pes nebo myš ... záleží na povaze konkrétního živočicha ...:-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahojte - queer identity a neurodivergence? Yuki-diskusni-forum-Snake 8 2770 01. 07. 2023, 17:44:51
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Ahojte TB5Te-diskusni-forum-ch20VT 1 1367 12. 02. 2023, 21:38:40
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Ahojte Jukiko 5 13178 02. 03. 2017, 17:49:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7915 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  ahojte vanellus 25 47980 26. 03. 2015, 22:17:09
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex