Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milí přátelé, zde je mé trápení
#1
Je to tady, další konec, blížící se konec dalšího nevyrovnaného vztahu. Po pěti letech jsem včera omylem zjistil něco, co jsem neměl vědět a partnerka ještě neví, že já to vím. Jednoduše jí sex scházel a mluvila o tom. Ona není hypersexuální, je normální, ale já jí nedokázal vyhovět tak často jak si přála. Oba dva jsme si velice rozumněli, snad ve všech ohledech až na jeden, ale jednou za dva měsíce vždy přišla krize a došlo na to. Každé dva měsíce mi to dala pěkně "sežrat" občas jsem i slyšel, slova "to si mám někoho najít?" Ona byla také zvláštní v tom, že mi často dělala věci, které mi nejsou příjemné. Sahala na mne v naprosto neobvyklých situacích, a vůbec prováděla mi věci, které se mi nelíbili. Na rovinu jsem se jí to snažil vysvětlit a prosil jsem jí, ať to nedělá a ona jako bych nic neřekl a znovu a znovu. Kolikrát jsem vyslovil přání, aby se ke mě přitulila, jentak do klubíčka a měli radost z té chvilky, ale to ona nedokázala. A pokud ano, tak jsem vždy cítil, že jí jde jen o jedno, dotáhnout to do konce. Mnohdy jsme prožili báječné dny, víkendy, vše bylo pro oba naprosto dokonalé, ale když jsme se oba dva spokojení vraceli domů, tak jsem nedokázal myslet na nic jiného než "teď to opět přijde, opět" To nepochopení! Víte jaké to je, když se k vám po takovém dni v posteli obrátí zády, bez přání dobré noci, bez polibku, bez přitulení a druhý den s vámi téměř nepromluví. Poslední dobou už měla i jízlivé poznámky před svými rodiči a nepochybuji o tom, že se o mém problému svěřila nějakým přátelům.
Jsem z toho nešťastný, stydím se za to, stydím se za sebe i když vím, že není za co. Nenávidím to. Já mám rád dívky, přitahují mne dívky, nejsem proti sexu, ale nepotřebuji ho, netoužím po něm, dokáži bez něho žít, přestože nepopírám, že je mi příjemný. Já už nechci nikoho trápit, nechci nést tíhu svého svědomí a hledět do smutných očí mých dívek čekajících týdny na onu chvilku. Kéž by se našel někdo kdo by mě chápal. Já se nechci zříci sexu úplně, nehledám ženu, která by nikdy žádný sex nechtěla, které bych připadal nepřitažlivý, hledám ženu, která si ráda počká, tak jako já.
Proč pár nepromilovaných minut dokáže zkazit několik báječných dní! Proč pár nepromilovaných minut dokáže člověku takhle ničit život!
Abych dovršil svého splínu, dokončím co jsem začal. Kéž bych nevěděl co vím, proč jen si nedalávala větší pozor, proč jen nedokáži žít s vědomím, že mne za zády podvádí. Jak já bych chtěl na rovinu slyšet: "takhle to dál nejde, potkala jsem někoho jiného". Bylo jasné, že se toho nedočkám, zvlášť, když je takové chování v jejich rodině tichou normou o které se nemluví. Hnusí se mi jen pomyslet na to, co se, zatím co se Vám tu teď otevírám, děje u ní "v práci", hnusí se mi ona, chci začít nový život.

Odpovědět
#2
Smutný příběh. Ale snad na tebe někde čeká někdo s větším pochopením. Možná by bylo lepší pro příště neztrácet pět let s někým, kdo ti zjevně nerozumí. Stejně jako se nezměníš ty, nezmění se ani tvoje partnerka.

Přeju míň melancholie a šťastné hledání i nalezení!
Odpovědět
#3
Ahoj, vítej.
Aspoň máš zkušenost, že vztah lidí s odlišnou sexuální potřebou fungovat nemůže. Už víš, jakou partnerku hledat.
Hodně štěstí v novém životě. Srdce
Odpovědět
#4
(30. 07. 2012, 04:01:50)Verimzetenajdu Napsal(a): Kolikrát jsem vyslovil přání, aby se ke mě přitulila, jentak do klubíčka a měli radost z té chvilky, ale to ona nedokázala. A pokud ano, tak jsem vždy cítil, že jí jde jen o jedno, dotáhnout to do konce.
Kéž by se našel někdo kdo by mě chápal. Já se nechci zříci sexu úplně, nehledám ženu, která by nikdy žádný sex nechtěla, které bych připadal nepřitažlivý, hledám ženu, která si ráda počká, tak jako já.

Tady v těch větách, skoro jako bych viděla sebe. :) Zvláštní, nedávno jsem podobný příběh slyšela od známého, musel se rozejít s přítelkyní, ona se nechtěla ani mazlit, chtěla hned onu věc. Jemu to nevyhovovalo, prý jej to přímo demotivovalo. No, já myslím, že máš v mnohém jednodušší výchozí pozici než mnozí lidé zde, úplně asexuální nejsi nejspíše, jenom potřebuješ hlubší vyjádření citů v tom vztahu, mazlení a takové věci kolem toho...já jsem přesvědčená, že takové ženy jsou, jen ji najít...co takhle dát si někde inzerát a popsat tam přesně to, co ve vztahu hledáš, myslím, že odpovědí budeš mít dost. :) Takovou hodně citově založenou ženu....tady v tom vztahu, ve kterém jsi bude asi skutečně nejlepší se odpoutat, i když to bolí, ale je lépe dát šanci oběma, najít si k sobě vhodného partnera než se nekonečně trápit....určitě to nakonec vše dopadne dobře, neboj.;)

Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
Ahoj,
podle toho co píšeš vůbec nemusíš litovat rozchodu s přítelkyní, je to očividně pěkná mrcha. Ne kvůli tomu, že chce sex, ale kvůli tomu, že nemá ani dost odvahy na to, aby se s tebou rozešla normálně a slušně a místo toho tě podvádí. Taky vůbec nebyla schopná respektovat, že se ti určité věci nelíbí, i když jsi jí to řekl.

Jinak si myslím, že je celkem hodně žen, které nejsou moc zaměřené na sex, nemají vysoké libido, radši se mazlí a tulí. Máš dost velkou šanci najít partnerku, která k tobě bude pasovat.
Odpovědět
#6
Děkuji Vám všem za příjemné zprávy v této nepříjemné chvíli. Nejhorší je ten tvrdý pád na zem, když plně důvěřujete .... a pak ... hledáte v baťůžku svůj mobilní telefon a místo toho najdete prázdné plato Postinoru a víte, že vy jste nehodu neměli. Tvrdá první indicie následována miliony fakty. Jedna věc je se do někoho jiného zakoukat, druhá věc zamilovat, třetí věc s ním něco mít, ale alespoň s ochranou a ta poslední je mít s ním něco takovým způsobem, kdy je užití Postinoru nezbytností. Teď tu popíjím čaj plný máty, valeriánu, snažím se pracovat a vytěsnit jakoukoliv představu, která by mě donekonečna mučila.
Díky všem a přeji Vám co nejupřímnější vztahy.
Odpovědět
#7
Ahoj, to je smutné, že Ti nic neřekla, ale když je u někoho v rodině norma mít vedlejší vztahy bez jakéhokoli náznaku, tak možná jí to ani nelze zazlívat. Možná to brala tak, že ty náznaky a výhrůžky, že si někoho najde, už brala jako oznámení svého druhu.Hm - možná jí to takhle vyhovuje? Zdá se Ti spokojenější?

Ještě jedna věc: pokud Tvá družka jí plata Postinoru, tak je pěkně hloupá, protože je to svinstvo.

Třeba tu někoho najdeš, nevíš dne ani hodiny...:D
Odpovědět
#8
Ahoj, tak jsem se dívala do naší seznamky, ale přestože tvůj avatár zní Věřím, že tě najdu, tak v tam nejsi. Dokonce v profilu máš , že jsi zadaný. Zřejmě tu svoji "nymfomanku" pořád máš rád. Pokud už se nechceš trápit, tak to ukonči sám - důkazem je Postinor a především to, že to mezi vámi sexuálně neklape.
Myslím, že tady bys mohl někoho najít. Nejsou tu samí ortodoxní asexuálové.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#9
Ahoj Verimzetenajdu :-)

až se tu trochu porozhlédneš, uvidíš, že je nás tu víc "tak nějak jinak nastavených" ;)...
Bude to asi znít divně (když je člověk zmítán žalem, pošlapané city a sebeúcta tomu také nepřidají... :-( ), ale jednou nejspíš budeš rád, že tento vztah je u konce, a otevírají se před Tebou nové možnosti...


P.S.: Kde byli všichni takoví mládenci či muži, když jsem ještě uvažovala o životě v nějakém důvěrnějším vztahu? ;) LOL
Odpovědět
#10
Vztah změněn ... je mi 28. Kdyby byl někdo poblíž, alespoň na kus řeči, můžete se ozvat. Teď by mi to pomohlo. Se psem, bez psa, na kávu či pivko, rád se přizpůsobím.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50949 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Jsem zde nová... luci-diskusni-forum-nka22 3 11016 08. 10. 2010, 18:19:22
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex