Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milí přátelé, zde je mé trápení
#11
Lze jednoduše přešaltrovat z jednoho objektu na druhý, ač papírově (elektronicky) je člověk ještě zadaný, nebo jsou city k ex jen hrány?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
(30. 07. 2012, 20:14:27)ChildFreeMan Napsal(a): Lze jednoduše přešaltrovat z jednoho objektu na druhý, ač papírově (elektronicky) je člověk ještě zadaný, nebo jsou city k ex jen hrány?

Aniž bych chtěla odpovídat za Věříma, tak ony ty city mohou někdy přežívat i v novém vztahu a možná i do smrti, vem si třeba Danteho, ten psal celý žžiot o Beatrix, kterou párkrát potkal, a přitom byl normálně ženatý a dětnatý:)
(A navíc kolikrát člověk nemusí ani pořádně vědět, co cítí, to se může ukázat až časem.)

Věřímovi: Ještě si musím rýpnout, jak jsi psal, že chceš, aby dotyčná uměla čekat - umíš i Ty čekat Dotaz
Dovolím is fabulovat: např. Ty budeš chtít sex každý lichý měsíc, ona každý sudý a problém je na světěLOL
Odpovědět
#13
Sice Ti nepřeji to čím procházíš, ale na druhou stranu chodit s člověkem, který Tě nemiluje takového jaký jsi, je ztráta času...určitě si najdeš holku, pro kterou budeš "ten pravý"... mimochodem já si zase vyslechla, když jsem nechtěla několikrát do týdne s někým spát, že jsem frigidní a "chladná"....a šlo to do ztracena po pár týdnech..
Jsem ráda, že jsem si přečetla Tvou zpověď, aspoň vím, že taky existují kluci, kteří to mají "nastavené" stejně..

Přeji hodně štěstí v životě..
Odpovědět
#14
(30. 07. 2012, 20:14:27)ChildFreeMan Napsal(a): Lze jednoduše přešaltrovat z jednoho objektu na druhý, ač papírově (elektronicky) je člověk ještě zadaný...

Ano :P
Odpovědět
#15
No smutny... kolik zdejsich uzivatelu asi zazilo neco podobneho... Tak preju hodne sil, at se z toho brzo oklepes a najdes divku, ktera bude mit podobnou potrebu sexu jako ty a bude na vysi alespon natolik, aby s tebou jednala narovinu, kdyby se to melo sesypat.
Laissez-faire...
Odpovědět
#16
Ahoj
nebudem ti dávať rady,nebudem súdiť teba ani ju.Ale ti poviem príbeh môjho života v 18ročnom manželstve a príbeh o katastrofe po ňom:
Našli sme sa cez zoznamku v jednom časopise.Spočiatku všetko pasovalo a bolo to ako v raji.Dieťa sme splodili naschvál aby nemala jej mama blbé pripomienky.Samozrejme svadba bola až príšerne skoro.Miloval som ju a možno spočiatku aj ona mňa.Ale jednoducho mňa nebavilo sexovať ako si ona želala.Len si ľahla a urob ma.Pár rokov to fungovalo celkom dobre.Snažil som sa podľa hesla keď ju miluješ nieje čo riešiť.Snažil som sa jej dopriať aj jej radosti ale bolo to ťažké.Z môjho uhla pohľadu.Najprv to začalo podpichovaním za sex,časom to prerástlo doslova "podjebáváním" v každej inej oblasti života.Každému sa občas niečo nepodarí,každý občas niečo pokazí ale len ja som bol horší ako satan,Išli sme opekať,nechytilo,to je moja vina,,išli sme pozrieť hrad,mali zatvorené,to je moja vina,,a takto by sme mohli pokačovať do nekonečna.A postupne začala v tomto smere spracúvať synov.Bol som však slepý a nevidel som to.
V skratke moja katastrofa alebo štatistika
Som sám a len nedávno som zistil,že je aj kopa iných ľudí čo nesex.Prenechal som bývalej 3 izbový bytíček kvôli synom a ja síce mám svoj byt ale budem ho splácať do dôchodku ale čo ma ma najviac štve je fakt,že sa jej podarilo spracovať chlapcov a teraz so mnou nekomikujú.Snažil som sa cez telefón,snažil som sa cez skype a aj cez metin2.0 bodov.Čo ich mám niekam priviazať aby ma aspoň vypočuli.Stretol som ich náhodov v meste a prešli okolo mňa ako keby ma nepoznali a oslovil som ich.Taká vec strááášne bolí.
Toto je fakt totálne zhustnutý príbeh môjho života.
Nechcem ťa ani vystrašiť a nebudem ti dodávať falošné ilúzie.Je podľa mojich skúseností fantastická vec fóra ako je toto.Ľudia sa tu zoznámia a neriešia nejaké veci a vedia o sebe aký sú.Vyhnú sa kopu sklamaní a smútku.
Hlavu hore,ešte je stále politikom dobre takže snáď aj nám niečo kvapne.Keď nie prachy tak aspoň šťastie.
Snáď ešte jedno:Ak sú tu ľudkovia ktorých ich partnery chápu a milujú ich taký akí sú,dajte im to vedieť.Spôsob si zvoľte aký chcete ale neváhajte.
Odpovědět
#17
(31. 07. 2012, 00:33:12)gordon Napsal(a): Je podľa mojich skúseností fantastická vec fóra ako je toto.Ľudia sa tu zoznámia a neriešia nejaké veci a vedia o sebe aký sú.Vyhnú sa kopu sklamaní a smútku.

Nejsem asi ta pravá, kdo by měl lidem radit ve vztazích, ale na to, abys poznal povahu a potřeby svého (potenciálního) partnera, ještě nepotřebuješ speciální fórum. S partnerem přece můžeš mluvit, pozorovat jeho chování vůči sobě, tobě i ostatním lidem a na základě toho ho poznat. Pokud tobě nebo jiným zjevně lže a nerespektuje je, nebo má evidentně zcela odlišné potřeby než ty a není v tvých silách je naplnit, a ty s ním přesto zůstáváš a on s tebou, zklamání a smutku se skutečně nevyhnete.
Speciální fórum tenhle poznávací proces a komunikaci usnadní, ale zaručí jen shodu v sexuální orientaci. Jestli je partner lhář, vyděrač, mrcha, pijavice a podobně, na to stejně musí každý přijít sám – to ti do inzerátu nikdo nenapíše.
Odpovědět
#18
(31. 07. 2012, 07:50:33)AlineDaryen Napsal(a):
(31. 07. 2012, 00:33:12)gordon Napsal(a): Je podľa mojich skúseností fantastická vec fóra ako je toto.Ľudia sa tu zoznámia a neriešia nejaké veci a vedia o sebe aký sú.Vyhnú sa kopu sklamaní a smútku.

Nejsem asi ta pravá, kdo by měl lidem radit ve vztazích, ale na to, abys poznal povahu a potřeby svého (potenciálního) partnera, ještě nepotřebuješ speciální fórum. S partnerem přece můžeš mluvit, pozorovat jeho chování vůči sobě, tobě i ostatním lidem a na základě toho ho poznat. Pokud tobě nebo jiným zjevně lže a nerespektuje je, nebo má evidentně zcela odlišné potřeby než ty a není v tvých silách je naplnit, a ty s ním přesto zůstáváš a on s tebou, zklamání a smutku se skutečně nevyhnete.
Speciální fórum tenhle poznávací proces a komunikaci usnadní, ale zaručí jen shodu v sexuální orientaci. Jestli je partner lhář, vyděrač, mrcha, pijavice a podobně, na to stejně musí každý přijít sám – to ti do inzerátu nikdo nenapíše.

Spíš mi příjde, že bez anonymity na netu skoro ani nejde člověka poznat. :D
Na netu každý napíše věci, co by v normálním životě nikdy neřekl. Každý (až na vyjímky, které potvrzují pravidlo)má tendenci se přetvařovat, když mluví s někým z očí do očí. Ale na net je schopný vysypat kde co, protože má pocit, že to tam je utajené před světem, že ti lidi, kterým to vysypal, ho stejně nikdy nepotkají naživo, tak co...
I když ten člověk třeba u toho o tom takhle nepřemýšlí, stejně ten pocit má, protože net tak prostě působí.

Jsou tu i OT diskuze, takže o lidech co sem píšou zjistíš hafo dalších informací než jenom jakou mají orientaci.
Odpovědět
#19
Práve preto je toto fórum fajn.Tu neriskujem posmech alebo urážky za asexualitu.V rozhovore sa to ťažko priznáva a keď za to zlízneš posmech tak to zabolí.Keby som sa to aj s nejakou babou zoznámil budeme mať jednu vec rovnakú a tie ostatné budeme skúmať.
Odpovědět
#20
Jinde bych nemohl napsat to co zde a také bych se nedokázal svěřit nikomu známému. Jdu si zaběhat, nachytat trochu těch endorfínů :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 51789 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Jsem zde nová... luci-diskusni-forum-nka22 3 11092 08. 10. 2010, 18:19:22
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex