Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novy trend - zivot bez sexu.
#11
(21. 08. 2012, 22:38:43)FurtSUsmevem Napsal(a): Ach jo.

Asi tak. Další blábol, který akorát znevažuje asexualitu.

Docela věřím tomu, že za to u těch Japonců může hlavně velký stres. Vždyť i zvířata držená ve špatných podmínkách se nerozmnožují (viz. zastaralé ZOO, kde každé narozené mládě bylo považované za zázrak).

A ty ankety "vzdali byste se sexu kvůli...." mě rozsekaly. Kdekdo plácne nějakou blbost, když ví, že taková situace nikdy nenastane. A fakt by mě zajímalo, kdo takové přiblblé ankety financuje. :-\
Ale hlod č.1 jsou "čtyři pohlaví". LOL
Odpovědět
#12
Také četla..Jsou prostě zajímavější závislosti než sex:-D
Odpovědět
#13
(22. 08. 2012, 12:05:31)MadRat Napsal(a): A ty ankety "vzdali byste se sexu kvůli...." mě rozsekaly. Kdekdo plácne nějakou blbost, když ví, že taková situace nikdy nenastane.

Nikdy? Vynucování si něčeho odepřením sexu tomu druhému je minimálně u žen běžně používaná taktika a to už od dob antiky (viz Lysistrata, kde ženy odepřeli mužům sex, dokud nepřestanou válčit) dodnes (např. v r. 2009 to samé udělali ženy v Keni). Pokud nějaké novodobé Lysistraty chtějí své partnery postavit před rozhodnutí "Buď sex, nebo internet", tak by se jim tato taktika mohla vymstít :-)
Odpovědět
#14
(22. 08. 2012, 18:18:48)Magramal Napsal(a):
(22. 08. 2012, 12:05:31)MadRat Napsal(a): A ty ankety "vzdali byste se sexu kvůli...." mě rozsekaly. Kdekdo plácne nějakou blbost, když ví, že taková situace nikdy nenastane.

Nikdy? Vynucování si něčeho odepřením sexu tomu druhému je minimálně u žen běžně používaná taktika a to už od dob antiky (viz Lysistrata, kde ženy odepřeli mužům sex, dokud nepřestanou válčit) dodnes (např. v r. 2009 to samé udělali ženy v Keni). Pokud nějaké novodobé Lysistraty chtějí své partnery postavit před rozhodnutí "Buď sex, nebo internet", tak by se jim tato taktika mohla vymstít :-)
Spíš si myslím, že tím moc vydírat nejde, protože ten chlap si prostě najde milenku nebo zajde do burdelu. :D

Odpovědět
#15
(23. 08. 2012, 11:42:52)MadRat Napsal(a): Spíš si myslím, že tím moc vydírat nejde, protože ten chlap si prostě najde milenku nebo zajde do burdelu. :D

A kdyby to proběhlo v hromadném měřítku jako v Lysistratě, tudíž by nebojkotující ženy nebyly k dispozici, kdo ví, za jak dlouho by muži odvrhli vyčpělé bariéry mezi orientacemi a vyřešili to hezky mezi sebou :D To by ženy dost ostrouhaly...
Odpovědět
#16
při čtení té diskuze dole jsem se smíchy popadal za břicho, hlavně u komentářů ve stylu "bez sexu ani ránu" atd. :-D
btw japonce obdivuji a příští rok bych se tam rád vypravil, aspoň na dva týdny.
i když bych rád, přestěhovat bych se tam asi nemohl, jakožto předseda svazu lenochů...by mě asi brzy deportovali :-)

Odpovědět
#17
Jo, u té diskuze jsem se taky bavila...
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66371 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7649 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10674 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 19223 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  nový web o asexualitě? zerubis 12 28170 28. 09. 2012, 16:29:02
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex