Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novy trend - zivot bez sexu.
#1
Clanek najdete TADY

Zvlaste potom diskuze pod clankem je velice zajimava. LOL
We're all stories in the end.
Odpovědět
#2
Hurá, již vím, kde je má země zaslíbená! Navíc se mi Japonci, muži i ženy, líbí a miluju mangu a lolitkovskou módu. Sbohem, vlasti má nevlídná :D

Největší fór jsou ale ta "čtyři pohlaví" LOL
Odpovědět
#3
(21. 08. 2012, 19:17:38)AlineDaryen Napsal(a): Hurá, již vím, kde je má země zaslíbená! Navíc se mi Japonci, muži i ženy, líbí a miluju mangu a lolitkovskou módu. Sbohem, vlasti má nevlídná :D

Největší fór jsou ale ta "čtyři pohlaví" LOL

To ja muzu starou japonskou kulturu, ale na manga si moc nepotrpim. Ale jo, ta lolitkovska moda vypada skvele, to se jim musi nechat! LOL
Cely ten clanek je uzasny, me se nejvic libi, jak to nechali vyznit tak, ze asexualem se proste stanete, protoze jste ve stresu.
ZmatenLOL

We're all stories in the end.
Odpovědět
#4
Ach jo.
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#5
(21. 08. 2012, 18:15:17)Mitchum Napsal(a): Clanek najdete TADY

Zvlaste potom diskuze pod clankem je velice zajimava. LOL

Zajímavý článek, ty statistiky mě hooodně překvapily. Kroutící očimaPřekvapený čekala jsem menší čísla, jelikož asexuálové jsou obvykle v menšinách.
Odpovědět
#6
(21. 08. 2012, 23:42:25)Slečna XY Napsal(a):
(21. 08. 2012, 18:15:17)Mitchum Napsal(a): Clanek najdete TADY

Zvlaste potom diskuze pod clankem je velice zajimava. LOL

Zajímavý článek, ty statistiky mě hooodně překvapily. Kroutící očimaPřekvapený čekala jsem menší čísla, jelikož asexuálové jsou obvykle v menšinách.

No, ted budeme asi trend, takze kdybych se nahodou nekomu, koho znam, chtela konecne sverit, tak mi akorat reknou, ze jsem to videla na internetu a ze se ted delam zajimavou. Neutrální
We're all stories in the end.
Odpovědět
#7
(21. 08. 2012, 20:40:29)Mitchum Napsal(a): Cely ten clanek je uzasny, me se nejvic libi, jak to nechali vyznit tak, ze asexualem se proste stanete, protoze jste ve stresu.
ZmatenLOL

Právě, to je stejné, jako tvrdit, že se muž může stát homosexuálem, když ho zavřou do vězení - sexuální orientace je vrozená (může být jen trochu postrčena okolnosmi), zatímco ztráta zájmu o sex v důsledku stresu je tlak vnějších okolností.

A v Japonsku k tomu nejspíš přispívají i další faktory, například přelidnění (hlavně ve velkých městech), tlak na výkonnost v práci (jedině japonština ma slovo pro smrt z přepracování - karóši), společenské zvykosti (Japonci jsou mnohem introvertnější, rezervovanější a v navazování vztahů nesmělejší než "zápaďané") a nejspíš i velké dostupnost všech možných druhů zábavy, obzvlášť ve velkých městech.

(21. 08. 2012, 19:17:38)AlineDaryen Napsal(a): Hurá, již vím, kde je má země zaslíbená! Navíc se mi Japonci, muži i ženy, líbí a miluju mangu a lolitkovskou módu. Sbohem, vlasti má nevlídná :D

Z toho mála, co jsem se porůznu dozvěděl o japonké kultuře, tipuju, že být asexuálem v Japonsku je mnohem jednodušší než u nás. Například ještě donedávna tam byly ženy nad 25 let považovány automaticky za staré panny, dokonce pro to mají Japonci i speciální výraz, znamenájící zhruba "vánoční koláč" (protože ten po 25. 12. také už nikdo nechce). Až stránutí společnosti tento trend narušilo, na druhou stranu dobře zachovalé Japonky vypadají mladě ještě ve čtyriceti.

(21. 08. 2012, 19:17:38)AlineDaryen Napsal(a): Největší fór jsou ale ta "čtyři pohlaví" LOL

Také by mně zajímalo, na co autor článku myslel, když tohle napsal :-)
Odpovědět
#8
(22. 08. 2012, 00:55:42)Mitchum Napsal(a): No, ted budeme asi trend, takze kdybych se nahodou nekomu, koho znam, chtela konecne sverit, tak mi akorat reknou, ze jsem to videla na internetu a ze se ted delam zajimavou. Neutrální

Já to stihla těsně předtím, než to začalo pronikat do médií. Navíc kdo mě zná dlouho, ten ví, že jsem byla áčko odjakživa, akorát jsme tehdy nevěděli, jak se to jmenuje.
Lidi, kteří tě doopravdy znají, tohle nikdy neřeknou, akorát si zhluboka oddechnou LOL A spíš se setkávám s reakcemi, že být áčko je sexy. Nevím, jak to ti lidi myslí, ale říkají to...
Odpovědět
#9
Néé, být áčko nesmí být sexy! vždyť z toho bude vážně módní vlna.. jako když jsou dneska všechny holky BI.
Odpovědět
#10
hm, v diskusi se nějaká slečna rozplývá nad něčím, co by šlo popsat jako romantický sex, bleeee, jak může být sex romantický? měla by se léčit
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66349 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7648 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10673 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 19221 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  nový web o asexualitě? zerubis 12 28167 28. 09. 2012, 16:29:02
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex