Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím zkušené, poraďte mi
#11
(25. 08. 2012, 16:24:52)Týna Napsal(a): Já jsem ráda, že jste mi sem napsali. Nějak to nemám s kým konzultovat.. :-( Teď jsem psala email sexuologovi a chci se k němu objednat, ta uvidíme, co mi odepíše :-). Děkuji za popostrčení

No, mě připadá, že by se bez sexu obešel, ale pro Tebe by se obětoval - jen když z toho nic nemá a Ty také ne, tak ho to odrazuje.
Problém ve velikosti je obtížně řešitelný - penis se nafouknout nedá, tak leda operativně zúžit vagína?? - co já vím, jestli se to dělá, možná jsou i nějaké mastiPán zelený

Ale to už opravdu hádám. Třeba poradí ten sexuolog.
Odpovědět
#12
(25. 08. 2012, 21:35:17)mušelín Napsal(a): Problém ve velikosti je obtížně řešitelný - penis se nafouknout nedá.

Hmmm... Co se poradit v nějakém sexshopu ohledně možností v takovémto případě? Určitě nejste jediní s tímto problémem.
Odpovědět
#13
Četla jsem, že vagína se přizpůsobí velikosti jakéhokoli penisu, v klidové poloze je vagina v podstatě stažená k sobě. Teď přijde rada od asexuálkyVysmátý: možná bys při souloži mohla přerušovaně stahovat poševní svalstvo, takže by jsi se přizpůsobila útlejšímu penisu. V tomto druhu styku je dokonce lépe, když je penis v pochvě bez pohybu a ty ty poševní svaly stahuješ. Nejlépe je to, když klečíte nebo sedíte v sedu zkřižmo. Ty si na něj nasedneš a obejmete se. Když dojde k orgasmu, tak vlastně cítíte orgasmus druhého i sebe, i když neprobíhají najednou. Cítíš celého partnera.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#14
V sexshopech by měli prodávat návleky na penis pro zvětšení objemu. Možná že by to mohlo pomoct.
Odpovědět
#15
Aha, "redukce". Osobně mně to napadlo hned, ale protože nemám potuchy, jak moc podivné věci se v sexshopech prodávají, tak jsem to pokládal za příliš technokratický přístup. Nicméně fungovat by to mohlo.

A o cvicích na posílení svalů pánevního dna (tedy i těch, co ovládají vagínu) jde najít na webu dost materiálů, protože mimo lepšího prožitku v sexu pomáhají i při inkontinenci.
Odpovědět
#16
Alisa: V sexshopech by měli prodávat návleky na penis pro zvětšení objemu. Možná že by to mohlo pomoct.
---
Kdybych byla sexuál, tak by mi to vadilo - něco navíc. Asi je lepší cítit partnerský sexuální orgán v přirozené formě.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#17
(26. 08. 2012, 05:25:35)Dobra Napsal(a): Kdybych byla sexuál, tak by mi to vadilo - něco navíc. Asi je lepší cítit partnerský sexuální orgán v přirozené formě.:)

To jo, ale i v tomto je každý jiný, někomu vadí i kondom, a někdo má doma "hračkárnu". Je to dost individuální.
Já bych viděla spíše problém v tom, jak to partnerovi prezentovat, aby se neurazil, že jeho objem není dostatečný. Zmaten Navíc mají více problémů v sexu, než ten objem. Tyna je objednaná u sexuologa, tak snad jí dá sofistikovanější rady. :)

Odpovědět
#18
18 patří už mezi velký?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
Já bych to tak bledě neviděla. Předně si myslím, že přítel asexuál skoro jistě není. Zřejmě nemá moc zkušeností a nějaký začátečnický neúspěch může odradit. Dokážu si představit, že si to všechno dává za vinu, klesá jeho sebevědomí, bere to jako svoje zklamání a všechno tohle pro něj musí být dost nepříjemné a je celkem pochopitelné, že to nechce dál zkoušet, protože se bojí, že to zas dopadne špatně. Každý pár se musí ze začátku 'sehrát' a to chvíli trvá. Takže dál provozovat polohy, které se oboum líbí, nic si nedávat za vinu, nebrečet (!) atd. Skoro jistě se to časem zlepší, když se budete snažit.
Odpovědět
#20
No, to se řekne, nebrečet. Ale určitě bych se předem psychicky připravila na zklamání tak, abych se v případě neúspěchu nezhroutila. I když to se také lépe řekne a hůře udělá.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14742 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  poraďte.... Han-diskusni-forum-ule 19 35806 10. 12. 2012, 21:55:03
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Prosím o radu sa-diskusni-forum-rah 12 26900 07. 11. 2012, 09:27:08
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 116425 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas
  Prosím o radu lod-diskusni-forum-ička 5 16095 12. 04. 2011, 23:20:39
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex