Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak to tedy je?
Information 
8-)ahoj,něco jsem o AVEN četl, něco mi bylo i naznačeno, okolí mne někdy nechápe . chci vědět,jak to tedy se mnou je. A jestli je, pak jsem rád, že v tom nejsem sám ;)
Odpovědět
(05. 09. 2012, 21:31:36)ultimum Napsal(a): chci vědět,jak to tedy se mnou je.

Jó, to my na základě třiceti slov nepoznáme.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
Ahoj, z grafologického rozboru tvého příspěvku je to s tebou asi přibližně takto .................................................................................... LOL

Ale vážně, zkus si pročíst zdejší příspěvky, a časem se v sobě začneš více orientovat. Mě to také moc pomohlo mít v sobě více jasno. To jak to s tebou ve skutečnosti je, na to si musíš přijít sám, to ti nikdo neporadí, i když se bude sebe více snažit. :)
Odpovědět
No podle přezdívky bych řekla, že...nějak to každopádně budeLOL

- Viz CHFM

Odpovědět
Ahoj,
to si musíš ujasnit ty sám. Nikdo jiný ti do hlavy nevidí.
Odpovědět
...každopádně vítej. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
(05. 09. 2012, 21:31:36)ultimum Napsal(a): 8-)ahoj,něco jsem o AVEN četl, něco mi bylo i naznačeno, okolí mne někdy nechápe . chci vědět,jak to tedy se mnou je. A jestli je, pak jsem rád, že v tom nejsem sám ;)

pan je vtipalek

Byl jsem stvořen pro úplně jinou planetu. Spletl jsem si cestu. 
Simone de Beauvoir

Fandím čemukoliv, co se snaží nahradit skutečný kontakt mezi lidmi.
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 11272 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  ....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální? De-diskusni-forum-lfi 7 19789 10. 12. 2010, 03:48:21
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 51473 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Zafod B-diskusni-forum-iblbrox

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex