Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak to tedy je?
#1
Information 
8-)ahoj,něco jsem o AVEN četl, něco mi bylo i naznačeno, okolí mne někdy nechápe . chci vědět,jak to tedy se mnou je. A jestli je, pak jsem rád, že v tom nejsem sám ;)
Odpovědět
#2
(05. 09. 2012, 21:31:36)ultimum Napsal(a): chci vědět,jak to tedy se mnou je.

Jó, to my na základě třiceti slov nepoznáme.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Ahoj, z grafologického rozboru tvého příspěvku je to s tebou asi přibližně takto .................................................................................... LOL

Ale vážně, zkus si pročíst zdejší příspěvky, a časem se v sobě začneš více orientovat. Mě to také moc pomohlo mít v sobě více jasno. To jak to s tebou ve skutečnosti je, na to si musíš přijít sám, to ti nikdo neporadí, i když se bude sebe více snažit. :)
Odpovědět
#4
No podle přezdívky bych řekla, že...nějak to každopádně budeLOL

- Viz CHFM

Odpovědět
#5
Ahoj,
to si musíš ujasnit ty sám. Nikdo jiný ti do hlavy nevidí.
Odpovědět
#6
...každopádně vítej. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#7
(05. 09. 2012, 21:31:36)ultimum Napsal(a): 8-)ahoj,něco jsem o AVEN četl, něco mi bylo i naznačeno, okolí mne někdy nechápe . chci vědět,jak to tedy se mnou je. A jestli je, pak jsem rád, že v tom nejsem sám ;)

pan je vtipalek

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13610 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  ....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální? De-diskusni-forum-lfi 7 23253 10. 12. 2010, 03:48:21
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 60641 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex