Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportáž ve Střepinách
A tak nakonec to dopadlo vcelku dobře, Prokop už je vysloveně profík :-)
Odpovědět
Akorát tam nemuseli dávat screenshoty z fóra, úplně jsem se děsil, že tam bude něco, podle čeho by mě někdo mohl poznat. Jinak dobrý, nebylo to tendenční ani na jednu stranu, prostě normální reportáž.
Odpovědět
Reportáž vyzněla dobře. Moc děkuji účastníkům za mediální prezentaci... Jj Prokop se nebojí postavit k asexualitě čelem ;), nejen proto má můj hluboký obdiv...

A dík za odkaz, Jakube. :-) ... též jsem ten čas v TV prošvihla...
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného." A. C. Clarke
Odpovědět
Koukam 491 soucasnych uzivatelu.... To uz by se tady skoro vyplatila nejaka reklama.... :) :)
Jinak reportaz me nijak nenadchla, ale ocekavani bylo nulove, takze vlastne pozitivni prekvapeni.
Odpovědět
Tak jsem také konečně shlédla záznam reportáže o asexualitě. Myslím, že se povedla. Bylo to věcné a nedramatizované. Prokop byl super. Takoví bychom mohli být všichni. Vzhledem k tomu, že Střepiny jsou dost sledované tak si ostatní lidé mohli udělat o nás dobrý úsudek.Vysmátý I ta plácnutí přes ruce byla lehce vtipná.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
Jak už jsem psala jinde-stálo za to vydržet vzhůru! Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
jako osvětová reportáž je to dobré, protože je to nova nemůžeme čekat zázraky :)
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
jééé, mně se to nechce přehrát.
Odpovědět
Jsem ráda, že taková reportáž byla, hlavně proto, že se dívala moje mátina, které jsem to o sobě neřekla a čekala jsem aspoň náznak toho, že pochopila. Zas prd. Asi jí to budu muset říct napřímo. Ale konečně už ví, že někdo takový existuje:-)
Odpovědět
Bylo to věcné, střízlivé, možná i proto, že jsem si hned zpočátku rýpla:)
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  TV Joj - Crepiny s hviezdickou - reportaz ke-diskusni-forum-x!k 0 3872 13. 02. 2012, 13:42:11
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  TV Markiza - reportaz - hleda se clovek s pribehem ke-diskusni-forum-x!k 4 9439 02. 09. 2011, 12:36:42
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex