Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reportáž ve Střepinách
#11
A tak nakonec to dopadlo vcelku dobře, Prokop už je vysloveně profík :-)
Odpovědět
#12
Akorát tam nemuseli dávat screenshoty z fóra, úplně jsem se děsil, že tam bude něco, podle čeho by mě někdo mohl poznat. Jinak dobrý, nebylo to tendenční ani na jednu stranu, prostě normální reportáž.
Odpovědět
#13
Reportáž vyzněla dobře. Moc děkuji účastníkům za mediální prezentaci... Jj Prokop se nebojí postavit k asexualitě čelem ;), nejen proto má můj hluboký obdiv...

A dík za odkaz, Jakube. :-) ... též jsem ten čas v TV prošvihla...
Odpovědět
#14
Koukam 491 soucasnych uzivatelu.... To uz by se tady skoro vyplatila nejaka reklama.... :) :)
Jinak reportaz me nijak nenadchla, ale ocekavani bylo nulove, takze vlastne pozitivni prekvapeni.
Odpovědět
#15
Tak jsem také konečně shlédla záznam reportáže o asexualitě. Myslím, že se povedla. Bylo to věcné a nedramatizované. Prokop byl super. Takoví bychom mohli být všichni. Vzhledem k tomu, že Střepiny jsou dost sledované tak si ostatní lidé mohli udělat o nás dobrý úsudek.Vysmátý I ta plácnutí přes ruce byla lehce vtipná.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#16
Jak už jsem psala jinde-stálo za to vydržet vzhůru! Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#17
jako osvětová reportáž je to dobré, protože je to nova nemůžeme čekat zázraky :)
Odpovědět
#18
jééé, mně se to nechce přehrát.
Odpovědět
#19
Jsem ráda, že taková reportáž byla, hlavně proto, že se dívala moje mátina, které jsem to o sobě neřekla a čekala jsem aspoň náznak toho, že pochopila. Zas prd. Asi jí to budu muset říct napřímo. Ale konečně už ví, že někdo takový existuje:-)
Odpovědět
#20
Bylo to věcné, střízlivé, možná i proto, že jsem si hned zpočátku rýpla:)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex