Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdo hledá ten najde
#1
Information 
Ahoj jmenuju se Jack a konečně jsem našel co jsme vlastně zač ano jsme Asexual. No asi začnu tím příběhem jak jsme na to přišle a co se dělo než jsme to zjistil.

Tehle nádherný příběh začíná někde kolem 5 třídy kdy jsem začal poslouchat tvrdší muziku a moje okolí no řekněme že mě odsuzovalo za to. V této odobě jsme se začal uzavírat sice velmi pomalu, ale přece. Po 4 letech kdy jsme trpěl jsme si našel konečně holku konečně jsem se zamiloval, tahle romance trvala bohužel pouze měsíce, rozpadlo se to kvuli času neměli jsme na sebe moc čas. Další vztah trval pouhé 2 měsíce ukončen byl ze strany slečny která se přiznal že málem vlezla do postele z někym jiným.
To jsme na konci 2 ročníku SŠ. No a na začátku 3 ročníku jsem se zamiloval do holky která byla o třídu víš, stou jsem také přišel o panictví mužu říc že to jednou stačilo tenhle vztah se rozpadl po 5 měsících kdy odešla z bohadšim a starším klukem. pak jsme byl 4 měsíce úplně sám, dost jsem se uzavřel a tak trochu jsem začal nenávidět ty líbající se páry. Pak se ozval ta slešne co maálem zahnula adlaijsmeto zase dohromady bylo stoho dalších 5 měsíců a tentokrát rozpad kvůli mě. Můj věčný pesimizmus a starost o nemocnou mamku mi udělal čáru za touto idilkou. 1.1.2012 se semnou rozešla. O té doby jsme sám a čím víc jsem sám tím víc mi dělá společnost muj ntb, uzavřel jsem se do sebe vetšinu takzvaných kamarádů jsme vyházel až mi jich zbylo pouze 3 a už nikdy nechci poznat co je to láska.
den před tímto inzerátem jsme projížděl fora na lidé.cza objevil jsme tam diskuzi na tema Asexuálovéd, nedalomi to a tak jsem trochu tagooglyl a zjisti jsem že tahle skupina lidí mě odpovídá. sex je prmě něco co mi stačilo jendou a ted se toho spíše bojim, a na slečně spíše hledám určitý druh krásy a osobnosti nežli sexuální přitažlivosti a také by mi mohla připomenout co je to láska.
Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život…ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Odpovědět
#2
(23. 11. 2012, 12:53:17)Raganro Napsal(a): ...O té doby jsme sám a čím víc jsem sám tím víc mi dělá společnost muj ntb, uzavřel jsem se do sebe vetšinu takzvaných kamarádů jsme vyházel až mi jich zbylo pouze 3 a už nikdy nechci poznat co je to láska.

sex je prmě něco co mi stačilo jendou a ted se toho spíše bojim, a na slečně spíše hledám určitý druh krásy a osobnosti nežli sexuální přitažlivosti a také by mi mohla připomenout co je to láska.
Tak trochu si protiřečíš, ne? ;)

Myslím, že by bylo škoda uzavírat se před láskou jen kvůli několika nevydařeným (nevyzrálým) vztahům.

Odpovědět
#3
(23. 11. 2012, 18:45:47)Asiel Napsal(a): Myslím, že by bylo škoda uzavírat se před láskou jen kvůli několika nevydařeným (nevyzrálým) vztahům.

Já osobně musím zde trochu nesouhlasit první ta byla nevyzrálá, to ano ale stou která chodila o rok na demě to bylo jiný (pro tento případ, aby se to nepletlo ji pojmenuju Veronika, ta poslední dejme tomu Martina) v jejím případě to bolí mnohem víc, Pořád sní nemužu ani komunikovat ikdyž vym, že mě nechala kvuli bohadšímu. No a co se týče Martiny v tom vstahu jsem nic necítil když jsme se rozešli nebyl jsem vůbec nějak naštvanej, zkřivděnej, vklidu jsem zajel do svích starých vlčích kolejí. Mužu pototknout že nejtěší ptomě byl ten pul rok potom co jsme se rozešel z Veronikou. Každý den jí vídat to promě byli muka už tam jsem možná stal netečný ke všem láskám a proto jsem taky necítil nic k Martině. Asi jsem od ní očekával kdy se rozejdem, nebo kdy mě opustí.
Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život…ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Odpovědět
#4
(23. 11. 2012, 20:45:41)Raganro Napsal(a): Já osobně musím zde trochu nesouhlasit první ta byla nevyzrálá, to ano ale stou která chodila o rok na demě to bylo jiný (pro tento případ, aby se to nepletlo ji pojmenuju Veronika, ta poslední dejme tomu Martina) v jejím případě to bolí mnohem víc, Pořád sní nemužu ani komunikovat ikdyž vym, že mě nechala kvuli bohadšímu. No a co se týče Martiny v tom vstahu jsem nic necítil když jsme se rozešli nebyl jsem vůbec nějak naštvanej, zkřivděnej, vklidu jsem zajel do svích starých vlčích kolejí. Mužu pototknout že nejtěší ptomě byl ten pul rok potom co jsme se rozešel z Veronikou. Každý den jí vídat to promě byli muka už tam jsem možná stal netečný ke všem láskám a proto jsem taky necítil nic k Martině. Asi jsem od ní očekával kdy se rozejdem, nebo kdy mě opustí.

Na to, že je Ti 20, máš docela dost zkušeností, asi by sis měl dát na chvíli pohov. My opoždění se začínáme rozkoukávat třeba kolem 25LOL
A že je člověk nevyzrálý - to poznáš později, schopnost sebereflexe se dotváří později, věř nebo ne, úplně mentálně člověk dozrává až kolem 28. roku (circa).

A ještě jedna rada - trochu zapracuj na češtině, nevěřil bys, jak to dokáže holky odradit. ;)
Odpovědět
#5
Mušelín to Raganro:A ještě jedna rada - trochu zapracuj na češtině, nevěřil bys, jak to dokáže holky odradit.
---
Ahoj Jacku, taky mě zarazila tvoje čeština. Možná jsi cizinec - třeba i tvoje jméno, které jsi uvedl, je skutečně Jack. Ale také bys mohl být dysortografik. To by vysvětlovalo, že jsi mohl vystudovat SŠ. A potom je tu ještě jedna možnost, a to ta, že píšeš úmyslně špatně, jen tak, pro vlastní potěchu.Posmívající se
P.S. A za kolik jsi odmaturoval v češtině?Dotaz
Odpovědět
#6
(24. 11. 2012, 06:29:15)Dobra Napsal(a): Mušelín to Raganro:A ještě jedna rada - trochu zapracuj na češtině, nevěřil bys, jak to dokáže holky odradit.

Není-li člověku dáno v jednom směru, má schopnosti jiné. Pokud ti činilo biflovat se gramatiku, čtením se musí slova fotograficky podvědomě zafixovat a pak není snad možné, dělat tolik chyb.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
jo jsem dis skoro všude odmaturoval jsme za 3 ale halvně mi to táhla literatura
Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život…ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Odpovědět
#8
Jsem ráda, že se tvoje problémy s češtinou vyjasnily. To jsi měl napsat hned, že máš různé dys... Je dobré, že se všechno, co jsi napsal, dalo přečíst a porozumět tomu.:)
Myslím, že když tady projdeš profily dívek od A do Z, že bys mohl objevit tu svoji. Přeji hodně štěstí.Chválící
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Kdo jsem floppy-diskusni-forum-unicorn 10 20185 23. 03. 2017, 10:23:46
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17542 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Kdo jsem??? er-diskusni-forum-ko 10 22403 29. 11. 2016, 23:06:28
Poslední příspěvek: Miy-diskusni-forum-oko
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28863 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex