Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahodne profily
Ten temperament, závislosti a povaha sú dobrý nápad, bol som dnes milo prekvapený, ked som si pozrel aktivity užívateľov, čo si doplnili tieto veci a čudoval som sa, čo to, kde to, čo sa deje a potom mi došlo, že aháá je tu asi čosi nové ;)

!!Zas mám príspevok na novej strane, ja to tak neznášam!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
Mohla by tam byt kategorie co nemam rad.
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
Co nemám rád můžeme dávat do rubriky o mně a seriály do filmů.Vysmátý
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
(27. 05. 2013, 15:39:54)Zerda Zerubis Napsal(a): Mohla by tam byt kategorie co nemam rad.

A jeste tamta a dalsi a dalsi kategorie a za chvili tu bude tolik policek ze nove prichozi clovek se zdesi a uz znovu neprijde. :D

Odpovědět
Myslím, že všechno klidně může být v rubrice "o mně". Třeba temperament je málokdy jednostranný. A vlastností je tolik, že by zabraly několik stránek. Např. moje dvě primární vlastnosti v seznamu nejsou. Ale je to lepší.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
(28. 05. 2013, 06:42:04)Zerda Zerubis Napsal(a): Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.

To chapu :D na druhou stranu 100+ hesel by se ti taky chtit nechtelo :D Ale aspon bys tam moh preskakovat, pravda...
Odpovědět
(28. 05. 2013, 11:02:18)kexik Napsal(a):
(28. 05. 2013, 06:42:04)Zerda Zerubis Napsal(a): Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.

To chapu :D na druhou stranu 100+ hesel by se ti taky chtit nechtelo :D Ale aspon bys tam moh preskakovat, pravda...

Ale i to patří k charakteristice toho kterého člověka.. Vždyť je to o lidské pestrosti..Proč něco škatulkovat a zkratkovitě heslovat?
Já jsem v armádě pár let zažil...a tam by se takový systém líbil..
Možná si tu někdo šlape po štěstí.. :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Vlastnosti v rubrikách se mi zdají všechny sebechválící. A možná by bylo dobré, kdyby za tou sebechválící byl hned pravý opak - například já bych zatrhla veselá i smutná, aktivní i pasivní, klidná i vzteklá.... až k vůdčí i ovčí. A také bych zatrhla i třeba jen ty negativní: nudná, domýšlivá, vypočítavá, rozkazovačná, falešná, pokrytecká,... hnusná a zlá. To všechno jsem já.Pán zelený

Mám příspěvek na nové straně! To já tak miluju!:p

Odpovědět
(29. 05. 2013, 09:17:04)Dobra Napsal(a): Vlastnosti v rubrikách se mi zdají všechny sebechválící. A možná by bylo dobré, kdyby za tou sebechválící byl hned pravý opak - například já bych zatrhla veselá i smutná, aktivní i pasivní, klidná i vzteklá.... až k vůdčí i ovčí. A také bych zatrhla i třeba jen ty negativní: nudná, domýšlivá, vypočítavá, rozkazovačná, falešná, pokrytecká,... hnusná a zlá. To všechno jsem já.Pán zelený

Mám příspěvek na nové straně! To já tak miluju!:p
Nedá se to shrnout do jedné kategorie, a to hysterie? Mě to tak připadá..ale nic ve zlým...:)

No, tak tedy i já jdu chvilku spiritovat svědomí...a odhalovat svoji temnější stránku..abych si tam přidal i nějakou negaci..Ale kontrolovaná agresivita a řízená výbušnost tam nejsou... Ale i tak se mi s nimi docela fajn žije... Tak nevím jestli jsou to ty špatné vlastnosti..i když to asi nezní úplně nejlíp... A co teď s tím??!!! Do Pr...!!! !§§§:/ k..fix...himllaudónkrucajc sexelement..anče,Cubo,hajney!!!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex