Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahodne profily
#41
Ten temperament, závislosti a povaha sú dobrý nápad, bol som dnes milo prekvapený, ked som si pozrel aktivity užívateľov, čo si doplnili tieto veci a čudoval som sa, čo to, kde to, čo sa deje a potom mi došlo, že aháá je tu asi čosi nové ;)

!!Zas mám príspevok na novej strane, ja to tak neznášam!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#42
Mohla by tam byt kategorie co nemam rad.
Odpovědět
#43
Co nemám rád můžeme dávat do rubriky o mně a seriály do filmů.Vysmátý
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#44
(27. 05. 2013, 15:39:54)Zerda Zerubis Napsal(a): Mohla by tam byt kategorie co nemam rad.

A jeste tamta a dalsi a dalsi kategorie a za chvili tu bude tolik policek ze nove prichozi clovek se zdesi a uz znovu neprijde. :D

Odpovědět
#45
Myslím, že všechno klidně může být v rubrice "o mně". Třeba temperament je málokdy jednostranný. A vlastností je tolik, že by zabraly několik stránek. Např. moje dvě primární vlastnosti v seznamu nejsou. Ale je to lepší.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#46
Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.
Odpovědět
#47
(28. 05. 2013, 06:42:04)Zerda Zerubis Napsal(a): Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.

To chapu :D na druhou stranu 100+ hesel by se ti taky chtit nechtelo :D Ale aspon bys tam moh preskakovat, pravda...
Odpovědět
#48
(28. 05. 2013, 11:02:18)kexik Napsal(a):
(28. 05. 2013, 06:42:04)Zerda Zerubis Napsal(a): Mam rad heslovite charakteristiky. V rubrice o mne je mnohdy sepsan cely roman a to mne odradi jej cist.

To chapu :D na druhou stranu 100+ hesel by se ti taky chtit nechtelo :D Ale aspon bys tam moh preskakovat, pravda...

Ale i to patří k charakteristice toho kterého člověka.. Vždyť je to o lidské pestrosti..Proč něco škatulkovat a zkratkovitě heslovat?
Já jsem v armádě pár let zažil...a tam by se takový systém líbil..
Možná si tu někdo šlape po štěstí.. :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#49
Vlastnosti v rubrikách se mi zdají všechny sebechválící. A možná by bylo dobré, kdyby za tou sebechválící byl hned pravý opak - například já bych zatrhla veselá i smutná, aktivní i pasivní, klidná i vzteklá.... až k vůdčí i ovčí. A také bych zatrhla i třeba jen ty negativní: nudná, domýšlivá, vypočítavá, rozkazovačná, falešná, pokrytecká,... hnusná a zlá. To všechno jsem já.Pán zelený

Mám příspěvek na nové straně! To já tak miluju!:p
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#50
(29. 05. 2013, 09:17:04)Dobra Napsal(a): Vlastnosti v rubrikách se mi zdají všechny sebechválící. A možná by bylo dobré, kdyby za tou sebechválící byl hned pravý opak - například já bych zatrhla veselá i smutná, aktivní i pasivní, klidná i vzteklá.... až k vůdčí i ovčí. A také bych zatrhla i třeba jen ty negativní: nudná, domýšlivá, vypočítavá, rozkazovačná, falešná, pokrytecká,... hnusná a zlá. To všechno jsem já.Pán zelený

Mám příspěvek na nové straně! To já tak miluju!:p
Nedá se to shrnout do jedné kategorie, a to hysterie? Mě to tak připadá..ale nic ve zlým...:)

No, tak tedy i já jdu chvilku spiritovat svědomí...a odhalovat svoji temnější stránku..abych si tam přidal i nějakou negaci..Ale kontrolovaná agresivita a řízená výbušnost tam nejsou... Ale i tak se mi s nimi docela fajn žije... Tak nevím jestli jsou to ty špatné vlastnosti..i když to asi nezní úplně nejlíp... A co teď s tím??!!! Do Pr...!!! !§§§:/ k..fix...himllaudónkrucajc sexelement..anče,Cubo,hajney!!!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex