Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahodne profily
#31
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

A Kexík by mohl jezdit po republice a kontrolovat pravost.:)
Předpokládám, že kdyby byla fotka povinná, tak by to tu byla samá filmová hvězda.:D
Já jsem dobrovolně svoje fotky internetem nikdy nešířil a ani se nechystám.

Pěkná profilová fotka mi nepřijde jako dostatečný důvod k seznamování, důležitější je podle mě to, co kdo jak (o sobě) napíše.
Odpovědět
#32
(24. 05. 2013, 20:46:09)Mkman Napsal(a):
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

A Kexík by mohl jezdit po republice a kontrolovat pravost.:)
Předpokládám, že kdyby byla fotka povinná, tak by to tu byla samá filmová hvězda.:D
Já jsem dobrovolně svoje fotky internetem nikdy nešířil a ani se nechystám.

Pěkná profilová fotka mi nepřijde jako dostatečný důvod k seznamování, důležitější je podle mě to, co kdo jak (o sobě) napíše.
Myslím, že by se Kexík trošku najezdil, když vezmeme v potaz mapu která tu je, tak tu bydlíme hodně lidí dost z ruky :-(:-|
A s tou fotkou máš recht, důležité je jaký ten člověk je a co o sobě napíše ;)
Odpovědět
#33
(24. 05. 2013, 21:09:11)Slečna XY Napsal(a):
(24. 05. 2013, 20:46:09)Mkman Napsal(a):
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

A Kexík by mohl jezdit po republice a kontrolovat pravost.:)
Předpokládám, že kdyby byla fotka povinná, tak by to tu byla samá filmová hvězda.:D
Já jsem dobrovolně svoje fotky internetem nikdy nešířil a ani se nechystám.

Pěkná profilová fotka mi nepřijde jako dostatečný důvod k seznamování, důležitější je podle mě to, co kdo jak (o sobě) napíše.
Myslím, že by se Kexík trošku najezdil, když vezmeme v potaz mapu která tu je, tak tu bydlíme hodně lidí dost z ruky :-(:-|
A s tou fotkou máš recht, důležité je jaký ten člověk je a co o sobě napíše ;)

No já jsem si nějdřív myslel, že to tak je - že záleží na tom co člověk o sobě napíše. Jenomže někdy prostě člověk narazí na někoho kdo třeba má stejné zájmy, podobné myšlenky apod. a přesto se s ním v reálu necítí moc dobře, nedokáže si k němu najít cestu a prostě mu nějak nesedí. I když ten člověk je fakt v pohodě a super a tak.
Myslím, že podle fotky (hlavně podle očí) se dá trochu líp vycítit, jak bude ten člověk působit v reálu.
Odpovědět
#34
Pridavam se k hoube. Opravdu je uzitecne videt i fotku. Ale myslim ze to je jen takovy dodatek. Ze i kdyz o sobe nekdo toho napise dost a ukaze i fotku, je jeste daleko k tomu toho cloveka poznat a zjistit jaky opravdu je. Sam jsem poznal par lidi nejdrive textove a pak nazivo a ty rozdily jsou dost velke. :D Ale zpet k tematu - takove nahodne profily muzou upozornit na to, ze tady je nekdo kdo by potencialne mohl byt treba zajimavy...
Odpovědět
#35
Podstatné je asi všechno i když si tohle protiřečí. Fotka vůbec nemusí vystihovat podobu, popis vlastností může být jen to jaký by ten člověk chtěl být. Ani příspěvky nemusí vypovídat o člověku pravdu. Nicméně tohle všechno může být naopak. Dobré jsou třeba srazy, ale jsou to několikahodinová setkání, která taky nejsou směrodatná - záleží jak se ten člověk zrovna cítí nebo jak chce působit na druhé. Ale myslím, že čím více informací tím lépe.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#36
Ahoj všem, taky se zapojím do diskuze. Dala bych za pravdu Dobře.
Třeba na seznamu je v profilu ještě část "Můj styl" a "Závislosti", také něco vypovídají, určitě víc než nejoblíbenější jídlo a pití. Už jen to, jak je člověk vyplní, může dost napovědět. Možná by nebylo špatné to zavést i zde:)
Odpovědět
#37
Nooo, byla tady taky v těchto příspěvcích také zajímavá část část , a vlastně i varování, o lidech kteří se zde profilují k tomu aby zneužívali informace jež tu získají, a i o silné aktivitě lidí co zde v profilech mají pouhý link, ale jinak jsou velmi činní a často poměrně osobní, vtíraví a i agresivně útoční.
Myslím že není dobré když to bylo pravděpodobně administrátorem zcenzurováno a vymazáno...mám dojem že lidé si mají právo úsudek udělat sami o tom ,kdo a co, o sobě píše..
Vždyť i tyhle projevy ledacos napoví...a ať je to jak chce, cenzura je pro lidi kteří chtějí mít přehled a nechtějí být mít informace ,,jalové a cezené" někým kdo má dojem že ví co je pro ně nejlepší, velice špatná..
Pravděpodobně bude tento příspěvek také vymazán...ale nevadí. Myslím že mám důležitější a podnětnější věci na práci.
Jen jsem měl potřebu , jak je mým zvykem i v běžném toku života, poukázat na cosi nedobrého.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#38
adevr Napsal(a):Myslím že není dobré když to bylo pravděpodobně administrátorem zcenzurováno a vymazáno...mám dojem že lidé si mají právo úsudek udělat sami o tom ,kdo a co, o sobě píše..

Zadne informace tady nejsou ,,jalové a cezené". Duvod pro smazani tech prispevku byl ten, ze vybocovali uz prilis z tematu, coz je "navrh nove funkce - nahodne profily". Muzes si zalozit nove vlakno v prislusne sekci. Krom off-topic prispevku jsou pak mazany prispevky urazejici skupiny ci osoby a obtezujici (nevyzadane, reklamni a pod.). Tvuj predchozi prispevek zde pro navaznost necham. Jinak je jasne ze tady nebudou jen nejlepsi profily a 100% asexualove. Jako vsude, je zde sousta ruznych lidi s ruznymi duvody a dokud neublizuji druhym nebo je nejak neposkozuji, neni duvod proti nim neco mit. Vzdycky je mozne nekoho vtiraveho, agresivniho ci otravneho nahlasit.

panoška Napsal(a):Třeba na seznamu je v profilu ještě část "Můj styl" a "Závislosti", také něco vypovídají, určitě víc než nejoblíbenější jídlo a pití. Už jen to, jak je člověk vyplní, může dost napovědět. Možná by nebylo špatné to zavést i zde

Diky za tip. Do profilu jsem pridal Temperament, Povaha a Zavislosti.
Odpovědět
#39
Co takhle zavést ještě kategorii Nejoblíbenější seriály? To je dneska pro spoustu lidí při hledání přátel dost podstatné. Nebo pojmenovat stávající kategorii Nejoblíbenější filmy a seriály.
Odpovědět
#40
U temperamentu to patrně vždy uloží jednu ze čtyř variant, aniž by si člověk vybral, vybrat chtěl či se dokázal rozhodnout.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex