Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patřím k vám?
#31
Taky mě to už napadlo,že myslí jen na sebe. Přesně jak píšeš,ona ho vykopla a teď se snaží vrátit. Je mi jasný,že nechce být sám-je o dost starší než já-50ník :-) Ale nevypadá na to. Naštěstí s námi nebydlí,ale chodí za dětma-tedy teď už mi připadá,že než za dětma,tak za mnou... docela mi to leze na nervy! Jsem pak hrozně protivná a nic mě nebaví-což samozřejmě vycítí i děti a pak si já opět vyčítám,že jsem špatná :-( Já už fakt nevím. Jasně jsem mu řekla,že sex ani žádný trapný ošahávání nebo olizování hlav :-D nepotřebuju,nelíbí se mi to a on je jak hluchej. Asi budu muset bejt hodně zlá,aby to vzal konečně na vědomí. Nechci bejt moc hnusná právě kvůli dětem,ale asi to jinak nepůjde,protože já už jsem úplně zničená...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#32
Hele tak, když chodí teda za těma dětma, tak ať se jim věnuje. Oblíkni je a pošli je s ním ven, nebo případně vykliď pole ty. "Jé tatínek přišel, no tak to já si zajdu zacvičit" ( i kdyby si měla být půl dne někde bůhví kde zalezlá). Prostě se mu vyhýbej. Pokud není opravdu úplně blbej, časem pochopí a děti si ho alespoň užijou. LOL
Za mnou takhle lezl jeden "kámoš". Vydržel na mě dělat oči rok a půl. Taky jsem ze začátku nechtěla být ta ošklivá a jemně jsem naznačovala, že nechci. Nechápal - přeci je mi 24, dosud o mě nešli po vsi zvěsti, že bych s někým chodila, tak musím být přeci zoufalá z toho, že nemám kdo by mě osouložil... Pomohlo až jedině rázné NE! a to několikrát zopakované a POCHOPIL. Někomu to jen trvá dýl...LOL
Odpovědět
#33
No,snad máš pravdu a pomůže to-je dost vytrvalej... Ale jednoho dne to bude muset pochopit... děkuju :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#34
Někdo má prostě svoji pravdu, a i kdybys ho přesvědčovala a vysvětlovala milionkrát, nepomůže to. Takový člověk postrádá představivost a empatii a evidentně pro tebe není dobrý partner. Jestli jemu je jedno, jak se cítíš a co si myslíš, může i tobě být jedno, jak se cítí a co si myslí on. Tím, že půjdete od sebe, ukončíte tenhle bezvýchodný kruh vzájemného zraňování a to jistě prospěje i dětem, které tyhle podprahové proudy moc dobře cítí.
Odpovědět
#35
Při řešení takových bolestivých záležitostí, jako jsou rozchody, je mnohdy potřeba si uvědomit, kde je hranice, kdy už člověk ohrožuje sebe (a tím mám na mysli nejen fyzicky, ale hlavně psychicky), protože vytrvale upřednostňuje požadavky a očekávání jiných...
Ty jsi přece také důležitá, tvoje pohoda/nepohoda se promítá nejen do vztahu k bývalému partnerovi a vztahu k dětem (jak poznamenala AlineDaryen), ale do všech vztahů... a do vztahu k sobě samé.
Máš přece povinnosti i vůči své osobě. Bohužel na to se v našem světě zapomíná, a zvláště u ženy se předpokládá, že "obětovat se" je pro ni přirozený stav.
Jsem přesvědčena, že tomu tak není... i žena má povinnost zodpovědně se postarat o tu nejdůležitější osobu svého života - tou osobou jsi ty! (Má to i jistou logiku, protože bez tebe by přece vaše děti nebyly a neměly by starostlivou matku...) Aby ses mohla v pohodě starat o ostatní, je potřeba postarat se o svou pohodu a spokojenost... to není sobectví, to je nutnost!

Přeji ti hodně síly a vytrvalosti a doufám, že ti můj pohled pomůže při rozhodnutí, kam sahá hranice tvé tolerance, a kde už se jedná o sebedestrukci... (podle mého názoru jsi tu hranici dosud vedla hodně ve svůj neprospěch).
Odpovědět
#36
holky moc vám děkuju! máte pravdu,do teď jsem koukala jen na ostatní a ze mě se stala troska,která kolikrát už ani nevnímala,že na ní děti mluví :-( Za dva dny mám narozeniny a to bude den,kdy to zase změním! Začnu myslet na děti a taky na sebe. A ostatní ať se s tím srovnají,i kdyby to mělo trvat dlouho. Už se nebudu jen přizpůsobovat ostatním. Konečně začnu zase žít! Pro sebe a svoje děti :-)
Jsem strašně ráda,že jsem našla tyhle stránky a lidi,kteří mě dokážou pochopit a povzbudit. Ještě jednou vám moc děkuju-otevřeli jste mi oči...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#37
Nečekej na svoje narozeniny, začni hned teď. Připrav se na svoje narozeniny tak, aby při nich nebyl - mohl by využít nostalgické nálady. Kdyby se vnucoval k tobě na oslavu, případně ti dával dárek a květiny, tak ho odmítni - je to cizí člověk, který ti už jednou kdysi moc ublížil. Nedávej mu žádnou naději! Děláš i pro něj dobrou věc, když s ním nechceš být. Určitě si najde partnerku, se kterou nebude mít problémy se sexuálně milovat. Nemusíš mít žádné vyčitky, že ho odmítáš, naopak. Budeš laskavá vůči sobě, němu i dětem.
Když bude chodit za dětmi, ať počká za dveřmi nebo v předsíni než je oblečeš a pošleš je s ním ven. V tvém bytě nemá co dělat, když ti ubližuje (i když si možná myslí, že ti dělá dobře). Také bys mu neměla dávat sebou tu nejmladší holčičku, přece není jeho. A kdyby jí to bylo líto, tak s ní jdi ven sama a najděte si zábavu nebo se jí věnuj doma.
Přeji ti krásné narozeniny bez stísněnosti z tvého bývalého partnera. Užij si je.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#38
děkuju :-) a taky máš úplnou pravdu! už mi oznámil,že mi přijde popřát s kytkou! Řekla jsem že nechci. Ježiš jak je možný,že vy to tu všechno vidíte a já jsem tak slepá! Já jsem asi tak blbá nebo naivní,že to neni možný!
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#39
(29. 01. 2013, 14:10:15)Zdendule Napsal(a): děkuju :-) a taky máš úplnou pravdu! už mi oznámil,že mi přijde popřát s kytkou! Řekla jsem že nechci. Ježiš jak je možný,že vy to tu všechno vidíte a já jsem tak slepá! Já jsem asi tak blbá nebo naivní,že to neni možný!

My to vidíme, protože v té situaci nejsme a je snazší o věcech přemýšlet, když je vidíš zvenčí a přímo se tě netýkají. Proto člověk potřebuje přátele, aby mu říkali pravdu, když do něčeho zabředne moc hluboko.

Navíc to vypadá, že jsi příliš hodná ke každému kromě sebe – to taky k realistickému pohledu na problémy nepřispívá :-)

Na kytky bacha! Za ty se obvykle něčím platí. My, co neplatíme v naturáliích, jich bohužel moc nedostáváme (lépe řečeno žádné) :D
Odpovědět
#40
(29. 01. 2013, 14:40:22)AlineDaryen Napsal(a): Na kytky bacha! Za ty se obvykle něčím platí. My, co neplatíme v naturáliích, jich bohužel moc nedostáváme (lépe řečeno žádné) :D

..a kruci...
Já je semtam dostávám na výstavách..tak bych o tom měl zapřemýšlet...jestli v tom nemám něco hledat..
A taky jsem jednou dostal kaktus...a jindy masožravku.. Ale tu mi dala kamarádka vegetariánka, tak tam to mělo smysl jasný...
No, a k té předchozí diskuzi...z pohledu chlapa.. tak to fakt nevím..., Snad jen srovnat si priority a být zásadní...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 23051 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21783 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 35068 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Asi k vám patřím Jinan 6 16429 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Patřím sem? beryze 7 18709 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex