Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diplomka
#11
(06. 02. 2013, 15:56:33)adevr Napsal(a):
(06. 02. 2013, 12:51:08)MadRat Napsal(a): To Adevr:
Jsi zbytečně agresivní. Můžeš být rád, že se slečna chce ptát reálných asexuálních lidí, namísto aby si někde něco jenom vygooglila a sepsala na základě toho nějaké polopravdy a zmatenosti.

Mám s agresivitou zkušenosti, takže vím že nejsem zbytečně agresivní.
Ale mám taktéž dojem že u tebe by se, docela velká náročně skrývaná útočná agresivita a militantní nesnášenlivost, našla.
Soudím tedy jen z různých textů, které jsem si na tomto fóru od tebe přečetl...takže se možná pletu, a ve skutečnosti jsi něžná bytůstka, jež s plyšáčkem jednorožce na růžovém batůžku, hledá v zákoutích starých parků stromové najády..
Holt, nikdo nejsme neomylným...

Nikdy jsem netvrdila že jsem nějaká něžná růžová princeznička LOL , nicméně ať jsem jakkoliv drsná a radikální, tak by mě v životě nenapadlo někomu odpovídat na úplně normální a slušný dotaz tvým stylem a ještě to zakončit kecama o nakopání prdele. To je tak za hranicí vkusu, až to bije do očí.
Jelikož nejsem jediná komu přišel tvůj příspěvek zbytečně útočný, tak asi nebude porucha na mém přijímači. Pán zelený

Odpovědět
#12
To - MadRat
Ale no tak...vytrháváním věcí z kontextu, a pořádným neprostudováním si předchozích textů, chtít někomu oponovat je ubohé.
A agrese jež v sobě potlačuješ ti dovoluje hledat v textech jen a pouze to, co sama považuješ za vhodné chtít vidět.
A co se kopance do prdele týče, tak právě ten, může být v pravou chvíli vemi důležitým prostředkem k poučení či umravnění hlupáka..a může do budoucna zabránit vekým škodám... A to ať už se jedná o kopanec skutečný, či jako můj, symbolický.
No, a někomu by třeba prospělo jen doladit si příjímač v hlavě..
A ještě jinak, ..já jsem nikomu přece svým svobodným názorem v ničem nebránil, jen mi prostě vadí to co jsem popsal výše...opakovat to však zde nemíním, a snad tě to přiměje alespoň k důkladnějšímu přečtení předchozích textů v tématu.
I když o tom popravdě pochybuji, předpokládám spíše nějaký další nezralý výpad.
A myslím si také že by jsi neměla soudit mou hranici vkusu, pravděpodobně za ni vůbec ani nezahlédneš. To však není podstatné.
Nejlepší ze všeho co jsi napsala bylo: ,, jelikož nejsem jediná komu přišel tvůj příspěvek zbytečně útočný...", a to mne převelice pobavilo, a evokovalo vzpomínky na dobu dospívání , a na naši soudružku sousedku, která podobné fráze používala při psaní anonymních stížností adresovaných národnímu výboru. Také dodávala váhu svým argumentům podporou smyšleného kolektivu...
No.. i když pochopím že všem můj pohled na věc hned nesedne...to co jsi napsala ,mne hodně obveselilo.
A tak se tedy omlouvám , pokud se tě dotklo něco v čem se mýlím, ale mám dojem že toho zase tolik nebude..:) :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
adevr: Už podruhé v této diskusi píšeš, že Tě nějaký příspěvek obveselil nebo pobavil, ale Tvé reakce o nějaké moc velké veselosti nevypovídají. Upřímně, fakt nechápu negativnost a agresivitu Tvých komentářů, ani nevím, jak na ně reagovat.
KAŽDOPÁDNĚ VRAŤME TUTO DISKUSI SVÉMU PŮVODNÍMU ÚČELU, TEDY KE SHÁNĚNÍ RESPONDENTŮ NA DIPLOMKU.
Odpovědět
#14
Plne podporujem kazdu snahu asexualitu sirit, publikovat a skumat ju. Len smelo do toho. Treba ju dostat do povedomia sirokeho s/prosteho ludu
Odpovědět
#15
adevr: To je tak neskutečně ubohý blábol... Jenom rýpeš, urážíš a překrucuješ. Nejsi náhodou Artur pod jiným nickem?
Hážu si tě do ignorace. ;)
Odpovědět
#16
(06. 02. 2013, 20:17:21)ice80 Napsal(a): adevr: Už podruhé v této diskusi píšeš, že Tě nějaký příspěvek obveselil nebo pobavil, ale Tvé reakce o nějaké moc velké veselosti nevypovídají. Upřímně, fakt nechápu negativnost a agresivitu Tvých komentářů, ani nevím, jak na ně reagovat.
KAŽDOPÁDNĚ VRAŤME TUTO DISKUSI SVÉMU PŮVODNÍMU ÚČELU, TEDY KE SHÁNĚNÍ RESPONDENTŮ NA DIPLOMKU.

Tak tohle je pro změnu zase smutné, když si uvědomím že nedokážeš pochopit pestrost lidských emocí...
Ale já jsem tu sám za sebe, nepotřebuji se za nic ukrývat a i moje práce jsou dohledatelné...
Kdybych byl negativní a agresivní, tak bych při mé práci neuspěl.
A abych ti to trošku rozkryl, reaguji adekvátně k situaci, a názor na tuhle výzvu jsem zde dostatečně popsal.
Jestli máš chuť, rozebírej svou situaci s tou paní, ale nerozebírej mě, jen proto že mi to celé připadá jako dehonestace. A navíc zbytečná...


(06. 02. 2013, 20:23:18)MadRat Napsal(a): adevr: To je tak neskutečně ubohý blábol... Jenom rýpeš, urážíš a překrucuješ. Nejsi náhodou Artur pod jiným nickem?
Hážu si tě do ignorace. ;)

Jak jsem očekával, ..pouze další nezralý výpad.
Igniorovat mne můžeš, ale to je tak vše...

...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#17
To Adevr: Pardon, vůbec se nechci vyjadřovat ke slečně a tomu, co se tu semlelo, většinou to totiž vyznívá jinak, když to člověk říká a pak napíše, ale velice dobře jsem se pobavila, díííky ještě teď se popadám za břuch, brisktní poznámky...... tak pardoooon :):):)
Odpovědět
#18
Blues Napsal(a):To Adevr: Pardon, vůbec se nechci vyjadřovat ke slečně a tomu, co se tu semlelo, většinou to totiž vyznívá jinak, když to člověk říká a pak napíše, ale velice dobře jsem se pobavila, díííky ještě teď se popadám za břuch, brisktní poznámky...... tak pardoooon :):):)
"Like", když to jinak nejde, tlačítko se někam vypařilo...
Souhlasím s Blues a také jsem se bavil:)
Ale na diplomce se podílet nebudu. Možná, až se bude psát na téma "jiní";)
Odpovědět
#19
:) ,,Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá!" tvrdil hejkal, a pousmál se...
Přitom zlehka poodhalil děsivý chrup, plný zažloutlých špičatých zubů, a přespubertální děvu v maskáčových kalhotách z vietnamské tržnice, ovanul zápach rozkládajícího se lidského masa mezi jeho zuby......

........................................................................................................................................................................

No sakra, ...co to tady píšu, vždyť já si zuby čistím... :-D
Fakt......
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#20
ahoj, četla jsem příspěvky, klidně mi napiš přes zdejší možnost, pokud ti stačí asexuálka :)

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex