Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kam se vlastně řadím?
#11
Nikdo by se neměl stydět za to co je, nanejvíš za to, co dělá.
Odpovědět
#12
(06. 02. 2013, 22:21:57)Magramal Napsal(a): Nikdo by se neměl stydět za to co je, nanejvíš za to, co dělá.

No docela se stydím, Protože se neřadím mezi normální lidi, tak se na mě i jinak dívá...
Odpovědět
#13
(06. 02. 2013, 22:21:57)Magramal Napsal(a): Nikdo by se neměl stydět za to co je, nanejvíš za to, co dělá.

Jojo
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#14
(06. 02. 2013, 22:26:42)Jojo-chan Napsal(a):
(06. 02. 2013, 22:21:57)Magramal Napsal(a): Nikdo by se neměl stydět za to co je, nanejvíš za to, co dělá.

No docela se stydím, Protože se neřadím mezi normální lidi, tak se na mě i jinak dívá...

Ahoj a vítej :)

jen se zeptám... Jak si přišla na to, že nejsi normální? To máš jako čtyři ruce, dvě hlavy, nebo ti na hlavě rostou tykadla? Nechápavě zírající
To, že ti sex přijde nechutný, není nic za co by ses měla stydět nebo si připadat nenormální. Já taky nesexuju a nehodlám si pořizovat dětičky jen proto, že jsem se vdala (mimochodem za asexuála, kterého jsem našla tady na foru).
Každý jsme nějaký a pokud se s tebou nechce bavit jen proto, že nesplňuješ většinové podmínky, tak je to jeho problém a blbost, že si nehodlá rozšiřovat obzory. Takový člověk pak nestojí ani za pohrdavý pohled.
Vím jaké to je, když se s tebou téměř nikdo nebaví, protože nenaplňuješ jejich představy. Zažívala jsem to a často ještě zažívám a to nikdo z těch dotyčných o mojí asexualitě nevěděl a neví.
Takže hlavu vzhůru a neboj, na světě je spousta lidí a každý je nějaký a něčím se vymyká "normálnosti" :)
Odpovědět
#15
Klid, někdo nemá své poprvé nikdy a připadá si normálně. Mně je přes třicet, pořád jsem z vlastní vůle nepolíbená a v ničem mi to nevadí. Horší je srovnat se s tím, že se na tebe lidi divně dívají, ale dá se to zvládnout. Hledej přátele s otevřeným pohledem na svět, kterým se dá asexualita nějak vysvětlit nebo ti do toho aspoň nebudou kecat.

Bydlení s kamarádkou vřele doporučuju, s jednou jsem byla tři roky. Jen počítej s tím, že snem a cílem valné většiny lidí je mít normální hetero rodinný život včetně sexu, takže heterosexuální ženu u sebe nemůžeš držet věčně, pokud ona sama nechce. Kdyby na nějaké spolubydlení došlo, vyjasněte si včas pozice a představy do budoucna, ať z toho pak není emocionální kovbojka :-)
Odpovědět
#16
(07. 02. 2013, 09:16:50)beryze Napsal(a):
(06. 02. 2013, 22:26:42)Jojo-chan Napsal(a):
(06. 02. 2013, 22:21:57)Magramal Napsal(a): Nikdo by se neměl stydět za to co je, nanejvíš za to, co dělá.

No docela se stydím, Protože se neřadím mezi normální lidi, tak se na mě i jinak dívá...

Ahoj a vítej :)

jen se zeptám... Jak si přišla na to, že nejsi normální? To máš jako čtyři ruce, dvě hlavy, nebo ti na hlavě rostou tykadla? Nechápavě zírající
To, že ti sex přijde nechutný, není nic za co by ses měla stydět nebo si připadat nenormální. Já taky nesexuju a nehodlám si pořizovat dětičky jen proto, že jsem se vdala (mimochodem za asexuála, kterého jsem našla tady na foru).
Každý jsme nějaký a pokud se s tebou nechce bavit jen proto, že nesplňuješ většinové podmínky, tak je to jeho problém a blbost, že si nehodlá rozšiřovat obzory. Takový člověk pak nestojí ani za pohrdavý pohled.
Vím jaké to je, když se s tebou téměř nikdo nebaví, protože nenaplňuješ jejich představy. Zažívala jsem to a často ještě zažívám a to nikdo z těch dotyčných o mojí asexualitě nevěděl a neví.
Takže hlavu vzhůru a neboj, na světě je spousta lidí a každý je nějaký a něčím se vymyká "normálnosti" :)

Od jakživa jsem byla od dětí "jiná". Jako dost se řešilo to, když se na můj asexuální problém přišlo. Holky na mě koukali jako na blázna a kluci? Jdi pryč....Takže si jako blázen přijdu. Do toho rodiče mrmlají. což mě dost štve. Vážně všichni dělají jako bych byla mimozemšťan :D
(07. 02. 2013, 10:12:09)AlineDaryen Napsal(a): Klid, někdo nemá své poprvé nikdy a připadá si normálně. Mně je přes třicet, pořád jsem z vlastní vůle nepolíbená a v ničem mi to nevadí. Horší je srovnat se s tím, že se na tebe lidi divně dívají, ale dá se to zvládnout. Hledej přátele s otevřeným pohledem na svět, kterým se dá asexualita nějak vysvětlit nebo ti do toho aspoň nebudou kecat.

Bydlení s kamarádkou vřele doporučuju, s jednou jsem byla tři roky. Jen počítej s tím, že snem a cílem valné většiny lidí je mít normální hetero rodinný život včetně sexu, takže heterosexuální ženu u sebe nemůžeš držet věčně, pokud ona sama nechce. Kdyby na nějaké spolubydlení došlo, vyjasněte si včas pozice a představy do budoucna, ať z toho pak není emocionální kovbojka :-)

Ani po něm netoužím. Celkově fyzický kontakt mi vadí. A to mi nikdy nebylo ublíženo. Nerada se do něčeho nutím. Pak to akorát zle skončí. Byla jsem dokonce s tím i na operaci a pak mi doktorka řekla ať si to sama dělám...no to mě málem zabilo. Už jsem tam nepáchla :D Samozřejmě. Jen se bojím, aby se potom ze spolubydlící nevyklubal psychopatický vrah :D Ale život jako samostatná nevidím dobře v dnešní době....
Odpovědět
#17
[/quote]

Od jakživa jsem byla od dětí "jiná". Jako dost se řešilo to, když se na můj asexuální problém přišlo. Holky na mě koukali jako na blázna a kluci? Jdi pryč....Takže si jako blázen přijdu. Do toho rodiče mrmlají. což mě dost štve. Vážně všichni dělají jako bych byla mimozemšťan :D


Jo být mimozemšťan máme někteří souzeni. O mojí asexualitě nikdo snad ani nemá šajn, ale zase si to vynahrazují jinak. Bohatě stačí být introvert a mít extrovertní starší sestru. Hned z tebe můžou udělat blbečka, co svojí dokonalé sestře nesahá ani po stín podrážek jejích bot. (tenhle názor zažívám, co pamatuju) Hlavně se na takové pitomce vys***, když jim vadí tvůj (ne)sexuální život, zřejmě mají problém sami se sebou. To je jediná možnost obrany. Jinak se z toho zcvokneš. Ale bohužel mrzet to asi nepřestane nikdy.
Odpovědět
#18

Od jakživa jsem byla od dětí "jiná". Jako dost se řešilo to, když se na můj asexuální problém přišlo. Holky na mě koukali jako na blázna a kluci? Jdi pryč....Takže si jako blázen přijdu. Do toho rodiče mrmlají. což mě dost štve. Vážně všichni dělají jako bych byla mimozemšťan :D


Jo být mimozemšťan máme někteří souzeni. O mojí asexualitě nikdo snad ani nemá šajn, ale zase si to vynahrazují jinak. Bohatě stačí být introvert a mít extrovertní starší sestru. Hned z tebe můžou udělat blbečka, co svojí dokonalé sestře nesahá ani po stín podrážek jejích bot. (tenhle názor zažívám, co pamatuju) Hlavně se na takové pitomce vys***, když jim vadí tvůj (ne)sexuální život, zřejmě mají problém sami se sebou. To je jediná možnost obrany. Jinak se z toho zcvokneš. Ale bohužel mrzet to asi nepřestane nikdy.
[/quote]

Jelikož bydlím na vesničce tak jsem prakticky bez kamarádů...bojím se seznamování a stala se ze mě hikikomori(lidi co se straní lidí, společnosti) docela mě to mrzí, že mě lidi nechápou,,,při tom se ráda bavím, když je s kým...ráda pomůžu, pro druhého se rozkrájím..bohužel toho lidi využívali...tak mám právě strach, co se mnou bude, když nechci rodinu...
Odpovědět
#19
Dětské narážky, vysmívaní a trápení bývají ty nejkrutější, protože si je pak neseme v sobě po zbytek života.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#20
(07. 02. 2013, 12:11:15)adevr Napsal(a): Dětské narážky, vysmívaní a trápení bývají ty nejkrutější, protože si je pak neseme v sobě po zbytek života.

Jo tak to jsem zažívala už od raného dětství..a dost často se mi to vrací...když na mě člověk špatně pohlédne promluví cítím se zase jako ve školce...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4772 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Tak kam.... Gr-diskusni-forum-ča 105 162139 17. 08. 2018, 06:03:10
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17519 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Kam se řadím sa-diskusni-forum-ia 2 7667 24. 10. 2016, 23:49:48
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
Sad V čom to vlastne vyrastám? Cha-diskusni-forum-rlie 11 28879 27. 02. 2013, 23:24:41
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex