Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V čom to vlastne vyrastám?
#11
Ahoj,
z toho si nic nedělej. Takových lidí je mezi asexuály víc.
Odpovědět
#12
(26. 02. 2013, 22:04:28)Jojo-chan Napsal(a):
(26. 02. 2013, 21:50:05)Charlie Napsal(a): Dakujem =) tak akože, nechcem ťa odrádzať, však nevyskúšaš - neuvidíš, ale nemáš čo stratiť. Je to zbytočné, pokiaľ niekto nechce vyslovene dieťa, tak je to úplne na nič.

Nechci, děti upřímně nesnáším i na obrázku :D a ten sex, někdy mě to láká, když vidím film, nebo skutečného kluka a je hezký...ale dá se to potlačit. protože by chtěl sexovat a to já ne :D


Tak sme dvaja, čo neznesú deti ani na obrázku... mne minule nadávala... teda nenadávala, ale nevedela pochopiť jedna baba, ako môžem nenávidieť deti. Neviem, ale ja ich proste nenávidím, nech si vraví kto chce čo chce... nemôžem za to, nejde to zmeniť.
(27. 02. 2013, 14:43:02)AlineDaryen Napsal(a): Vítej Charlie!

V tomhle rozhodně nejsi sám, asexualita je dost častá právě u nás, co nejsme ani jedno pohlaví. Teda já si úspěšně hraju na holku, protože je to pro všechny snazší a nejsem zas tak úplně dokonale uprostřed škály, ale pro vztahy s okolím je to někdy fakt hrob, zvlášť v kombinaci s asexualitou.

Ale lepší, když se nám lidi líbí aspoň od pasu nahoru, než vůbec :-) I když teda tvůj ideál bezpohlavnosti je na mě trochu drsný, můj idol je v tomhle směru Andrej Pejic Srdce


Andrej je naozaj krásna/y... doteraz som o ňom nepočul.
Ja tiež nie som chlapec Neutrální ale chcel by som byť... teda len do pol pása, od pol pása dole chcem byť radšej had LOL

(27. 02. 2013, 20:31:15)Antonius Napsal(a):
(26. 02. 2013, 21:06:29)Charlie Napsal(a): A potom som prišiel na to, že chcem za partnera/partnerku Annu Varney Cantodeu a že chcem byť bezpohlavný.

Tobě se líbí mrtvoly?


To by som musel niečo o tom vedieť 8-) Anna je živá až dosť... tvorivá osoba so zaujímavým životom, osobnosťou a hudbou, milujem jej vzhľad aj povahu /aj ked ju nepoznám.../
Chcem ju mať aspoň za kamarátku, aj ked viem, že sa to nikdy nestane. Je to proste môj vzor pre bezpohlavnú bytosť, ako sama uviedla - piate pohlavie.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4728 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17361 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Kam se vlastně řadím? Jojo-diskusni-forum--chan 27 60699 14. 02. 2013, 15:37:41
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  ako je to vlastne so mnou?? bab-diskusni-forum-izna 4 17465 21. 04. 2011, 13:05:58
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Proč jsem vlastně tady Reana 13 33336 31. 01. 2011, 22:03:31
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex