Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metrosexuál lepší než ASEXUÁL!
#1
http://www.metrosexualroku.cz/aktualne.php?doc=22

Tady zase nekdo nevi, kdo je to asexual...
Odpovědět
#2
Hm, fajn, takze nami nebudou nekteri lide "opovrhovat" jen proto, ze nezijeme sexualne, ale i proto, ze si budou myslet, ze jsme smradlava prasata Kroutící očima
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Ono je totiz dost rozdil, jestli se napise, ze na nekoho nekdo pusobi asexualne nebo ze je asexual... To si bohuzel autor clanku neuvedomil. Asi nema o teto sexualni orientaci paru... Ach jo :-(
Odpovědět
#4
[Obrázek: 55_nemetrosexual.jpg]
Takže takhle prosím vypadá typický asexuál !!! LOL LOL
Odpovědět
#5
To je když někdo plete slovo sexuál někam, kam vůbec nepatří. To slovo vymyslel Mark Simpson v roce 1994. Pochybuju, že on nebo spíš autor článků ví, co znamená třeba bisexuál.
Odpovědět
#6
Divím se, že autorka článku nepopisuje metrosexuála jako člověka, který se věnuje sexu výhradně v metru LOL
53x + m3 = 0
Odpovědět
#7
Autorka tohoto článku to podle mě v hlavě moc v pořádku nemá, používat slova bez znalosti jejich významu je tak trochu blbost... Nevím, jestli by se ten článek spíš nehodil do "Zábava a vtípky" LOL
Odpovědět
#8
Tak tenhle článek mě docela nadzvedl ze židle. To mám nejradši, když někdo píše o něčem, čemu ani trochu nerozumí. Takoví "novináři" by měli mít zakázáno publikovat cokoliv na internetu Naštvaný
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#9
Jo, jako... já jsem asexuál a pečuji o sebe jako nikdo v mém okolí. A kolik vyhazuji peněz za kosmetiku a oblečení... a někdo pak napíše tohle. :twisted:
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#10
... v dusledku cehoz vypadas jako teply metrosexual LOL :twisted:
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Emocionální intimita je v manželství důležitější než sex Kat-diskusni-forum-rina 1 8028 17. 07. 2009, 18:02:06
Poslední příspěvek: Vlad-diskusni-forum-ushka
  Je nás víc,než si myslíme? ka-diskusni-forum-tze 6 14144 07. 11. 2008, 21:21:45
Poslední příspěvek: Fr-diskusni-forum-igi

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex