Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
#21
(09. 01. 2022, 18:44:58)marteza Napsal(a):
(09. 01. 2022, 13:28:11)DamaA Napsal(a): No, jde to i dohromady, představ si klavír u řeky....https://youtu.be/E7vmWCgB5uQ

Pro mne je to jak zašuměná nahrávka. Ostatně vodu (žádnou řeku, déšť - rain) slyšíš jen na začátku a na konci. Chopin je fajn, i v tomhle moderním hávu, ale to šumění mě osobně kazí dojem z něj.

Ale určitě by se to líbilo jisté nešťastné a zarputilé M...... , co si pak říkala S....... . Fialoví vědí :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#22
Ahojte, všichni, hodně lidí vůbec neuvádí svůj věk. Připadá mi to jako základní informace. Samozřejmě jsem schopna jít výjimečně na výlet i s někým o dvacet let mladším, ale to je asi tak vše. Vyskakují na mě čísla jako 20, 30, ještě tak 35 možná, ale starší tu moc nevidím. Znamená to, že tu opravdu nejsou?

Další věc, co mě zaujala je, že muži hledající vážný vztah-ženu, chtějí asexuálku, leč se v profilu prezentují jako heterosexuální. Cože??? Nenapadá mě žádný čestný důvod, proč by to někdo dělal (vyjma zdravotních), ale kdyžtak mě opravte. L.
Odpovědět
#23
(03. 08. 2022, 10:17:46)limarenn Napsal(a): Ahojte, všichni, hodně lidí vůbec neuvádí svůj věk. Připadá mi to jako základní informace. Samozřejmě jsem schopna jít výjimečně na výlet i s někým o dvacet let mladším, ale to je asi tak vše. Vyskakují na mě čísla jako 20, 30, ještě tak 35 možná, ale starší tu moc nevidím. Znamená to, že tu opravdu nejsou?

Další věc, co mě zaujala je, že muži hledající vážný vztah-ženu, chtějí asexuálku, leč se v profilu prezentují jako heterosexuální. Cože??? Nenapadá mě žádný čestný důvod, proč by to někdo dělal (vyjma zdravotních), ale kdyžtak mě opravte. L.



Ahoj L.  S tím věkem máš pravdu,ale ani u tebe jsem věk nenašel?. Myslím si ale,že hodně lidí zde je jezero a spíš je už sex nebaví,případně nemohou,no a tak se prezentují na tomto webu,no a část lidí je zde pro to aby našli zábavu a ze zvědavosti ,případně se seznámit ,no a pak se uvidí.Ale to je jen můj osobní názor,třeba je za tím víc.P.
Odpovědět
#24
(03. 08. 2022, 10:17:46)limarenn Napsal(a): Ahojte, všichni, hodně lidí vůbec neuvádí svůj věk. Připadá mi to jako základní informace. Samozřejmě jsem schopna jít výjimečně na výlet i s někým o dvacet let mladším, ale to je asi tak vše. Vyskakují na mě čísla jako 20, 30, ještě tak 35 možná, ale starší tu moc nevidím. Znamená to, že tu opravdu nejsou?

Další věc, co mě zaujala je, že muži hledající vážný vztah-ženu, chtějí asexuálku, leč se v profilu prezentují jako heterosexuální. Cože??? Nenapadá mě žádný čestný důvod, proč by to někdo dělal (vyjma zdravotních), ale kdyžtak mě opravte. L.

Třeba ti  heterosexuální muži došli k závěru, že asexuální žena je nebo bude věrnější....
Odpovědět
#25
Základní informace, kterou sama neuvádíš? Hm, tak jo no... A jak se vylučuje asexualita s heterosexualitou?
Odpovědět
#26
Rád si popovídám s každým, na pohlaví a věku nezáleží. Sdělovat příliš přesné údaje včetně věku o sobě v případě tohoto fóra nechci. Je velmi snadné mě pak najít po síti, kde se opravdu po 30 letech působení v mnoha projektech a aktivitách neschovám. Nejde mi o skrývání se před členy fóra, ale nechci krmit služby, které se vytěžováním osobních dat a cíleným ovlivňováním názorů řídí. Každému alespoň trochu soudně se projevujícímu návštěvníkovi, který má pak zájem, v nějaké podobě rád informaci o své reálné identitě předám přes nějaký mechanizmus, který není přímo pod kontrolou Google, Facebooku atd... Při setkání pak přímo třeba vizitkou s QR kódem...

Co se týče klasifikace, tak mám uvedené Heterosexuál, protože mi tato informace připadá podstatnější a asi se tak i cítím. Přesto, že jsem toho i s osobami ženského pohlaví a někdy i ve dvou procestoval hodně, tak nikdy nebyl důvod, abychom se ze vzájemného zájmu osahávali nebo pokročili i dále. V jednom stanu jsme byli často, v jedné posteli, když dvě byly problém, jsme také skončili několikrát. Na druhou stranu si myslím, že jsem potkal i několik dívek, se kterými by mě těšilo prožít živost v těsnější vazbě naladění a předpokládám, že výsledkem by byla jak chuť blízkého obejmutí a v dřívějších dobách asi časem klasická touha předat nakumulovanou lásku, souzení dále a mít sex a děti.

Mám se tedy zaškatulkovat do nějakých specifických kategorií atd... Jsem přesvědčený, že člověk jako organizmus má pevně v genech definovaná dvě biologická pohlaví a pro jeho přirozené přetrvání/pokračování je přirozené, aby další jedinci vznikali křížením dvou jedinců rozdíleného pohlaví a i behaviorálními vzorci překódovanými do genů je nejpřirozenější výchova v klasické rodině. Tím se nebráním uvažování o alternativách a u některých i třeba zájmu ať se vyzkouší, ale z některých, jako doprogramování částí DNA, genů a vlastností u nových jedinců na míru mám celkem obavy a byl bych raději, ať se minimálně zatím na naší planetě, kde jsme vznikli nějak přirozeně, netestují.

Co se týče biologického pohlaví, tak jsem si vědom, že může výjimečně docházet i ke křížení a náhodným genetickým i dalším mutacím, kdy jedinec nespadá ani do jedné kategorie. Ale to považuji za výjimku a nejsem pro to, aby se kvůli tomu znásilňovala představa o základních mechanizmech biologie, rozmnožování a udržení života. Tím nechci nikoho odsuzovat a třeba je to z pohledu myšlení a vykročení v nějakém směru z omezeného kruhu/obzoru většinově utvářených jedinců i dobře. Stejně tak homosexualita a další i psychické odchylky, pokud nevedou k potlačování, ubližování druhým a spotřebováváním jejich zdrojů nad přiměřenou míru. Například u čápů je standardně pozorovaná trvalá homosexualita nebo možná asexualita i nemalé množiny samců, kteří pak zastávají role helperů na hnízdech dalších běžných párů a celku v době nedostatku nebo smrti samce, samice s mladými pomohou jejich přežití.

Tak to je asi k dotazu, požadavku na věk vše. Rád se někdy setkám, ideálně v přírodě na procházce v horách, jen s časem a organizací si to nedělám úplně jednoduché...
Odpovědět
#27
Já zde věk uvádím, a myslím že by tomu tak mělo, alespoň orientačně, být. 
Je pravda že moje partnerky byly vždy o mnoho mladší, mnohdy jen z reprezentačních důvodů, ale když už jsem překročil  určitou hranici, už nemám o nějaké nevyzrálé tele zájem. Nemám si s ním co říct, a nejen že školství je na tristní úrovni, ale už mne nebaví řešit problémy té béžové generace. 
Tak proto je fajn, abych věděl s kým mám tu čest, i na této rovině. 

A asexualita a hetero či homosexualita , k sobě patří tak, že i mnoho asexuálů nechce zůstat celý život samo, a proto k sobě někoho hledá. A určuje si samozřejmě jaké má preference, s kým chce sdílet, /bez sexu/ svou budoucnost. 
Jestli bude mít, obrazně, kolem vany plno různých lahviček, či na stole plno různých lahví. :)

I když, nakonec i u té většinové společnosti se to časem stírá, jeden si vezme za ženu mladou, krásnou, štíhlou a vášnivou dívku , a za pětadvacet, třicet let, z ní má postaršího, tlustého, chlupatého kámoše. 
Ale nejdůležitější je, zda se mají stále rádi, jsou si věrní, a v tohle jsou s asexuálními páry stejní.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#28
Nemyslím, že je moudré stavět zdi mezi asexuály a ostatními.

Definice asexuality je "asexuálové necítí sexuální přitažlivost". To je vše. Nic víc v tom není. Cokoli dalšího (třeba odpor k sexu, aromantismus, etc.) už jsou jen individuální nuance, které se nedají považovat za všeobecně platné pro všechny asexuály.
Jestliže někdo o sobě tvrdí, že je heterosexuální, tak to znamená, že cítí sexuální přitažlivost k opačnému pohlaví. Opět - nic víc, nic míň. I mezi heterosexuály se najdou aromantičtí jedinci, i mezi heterosexuály se najdou ti, kterým na sexu nezáleží, kteří jsou unaveni z tlaku, který je na ně vyvíjen ze stany sexuálně aktivnějších partnerů.
Takový heterosexuál se pak snadno dostane do pozice, kdy mu nevyhovuje pojetí intimity, jak je vnímána většinovou společností, a začne hledat v asexuálních vodách.

Co je špatného na tom, když člověk chce k sobě najít někoho, kdo bude intimní život vnímat podobně? Jediné, na čem nakonec skutečně záleží, je schopnost znát sebe sama a vhodně komunikovat svoje potřeby druhé osobě. Otevřenost, pochopení, respekt.

Škatulky a nálepky jsou hezké, když se člověk potřebuje najít a zařadit, ale není dobré se jimi nechat svazovat. Navíc, sexuální orientace je jen jeden z mnoha aspektů identity.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 71347 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex