Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konečně jsem se našla!
#1
Lightbulb 
Zdravím, tak jsem se konečně našla, a že mi to dalo práci... LOL Vždycky jsem si podvědomě myslela, že jsem lesba, kvůli jedné mé úchylce, kterou mám určitě jen já a nikdo jinej jí nikdy mít nebude, ale tak nějak jsem docílila, že jsem áčko. Nikdy mě nepřitahovali kluci ani holky, respektive sem tam se našla nějaká výjimka, ale nikdy mě nikdo nepřitahoval sexuálně, spíš tak nějak "esteticky". No a vůbec se za to nestydim, doma to klidně řeknu a jsem strašně ráda, že jsem konečně pochopila, kdo jsem :D Navíc jsem dost nerodinný typ, v životě nechci děti a ani si sebe nedokážu představit s někým, s kým bych měla žít.. doufám, že nejsem jediná, kdo to tak má Šklebící se
Odpovědět
#2
Vítej, Michelle!

Nejsi sama, nerodinných typů je tu dost a dost :-)
Odpovědět
#3
(11. 07. 2013, 08:48:41)AlineDaryen Napsal(a): Vítej, Michelle!

Nejsi sama, nerodinných typů je tu dost a dost :-)

Přesně, skoro jako jedna velká rodina....:)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
Ahoj sa medzi prítomnými i offlajňákmi 8-)
Určite nie si sama, ja sám som nerodinný typ, napr. A už sa na to veľmi teším, ked vypadnem z domu a budem sám a sám a sám a sám so sebou a s najhoršími nočnými morami 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
(11. 07. 2013, 10:34:58)adevr Napsal(a): Přesně, skoro jako jedna velká rodina....:)

A máme se moc rádi.. [Obrázek: avatar.gif] [Obrázek: rofl.gif]
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#6
(11. 07. 2013, 18:58:38)vendemiaire Napsal(a): A máme se moc rádi.. [Obrázek: avatar.gif] [Obrázek: rofl.gif]

To není tak, jak ukazuješ. Tady většina nepíchá.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Vítej mezi samotáře a podivíny :)
Odpovědět
#8
(11. 07. 2013, 19:07:04)ChildFreeMan Napsal(a): To není tak, jak ukazuješ. Tady většina nepíchá.

Tak dobrá.. [Obrázek: avatar.gif] [Obrázek: lol.gif]
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#9
to si píš,že nie si sama...nerodinný tip a estetická príťažlivosť,to sedí na 100%...
ja mám pocit,že tu všade čítam sama o sebe... :D
ja vás všetkých zbožňujem Srdce
Odpovědět
#10
díky za přivítání, konečně mě někdo chápe LOL
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně správně? Agg-diskusni-forum-ie74 28 54520 04. 12. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22782 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7915 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  Hurá, konečně stránky pro mě! fabius 7 17593 21. 09. 2013, 19:29:18
Poslední příspěvek: Sunnylo-diskusni-forum-vesToby
  Že bych se tu konečně našla? :-) ro-diskusni-forum-ni 19 45857 18. 07. 2012, 11:20:45
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex