Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
(08. 12. 2017, 00:39:37)Taylor Napsal(a): Adevr: myslel jsem i tu reakci vyse, kde kdosi rezolutně prohlasil ze s detma nesmi v zadnem pripade pracovat. To znelo az trochu xenofobne.

Libido maji ruzni lidi ruzne a tech co by se nedokazali ovladat IMHO tolik neni.
Co vim, tak spousta lidi s ruznyma uchylkama se uspokojuje predevsim v predstavach a zatahovat do toho nekoho komu se to nelibi je ani nenapadne.
Myslim si naopak ze pedofilne zamereny clovek muze v praci s detmi vynikat, tim ze do toho da vsechno (protoze k tem detem citi lasku) a nedela to jen protoze pracovat musi.

Hodně asi i záleží na okolí a na na to jak jsou lidé schopni pracovat s předsudky. A to asi příliš růžové  nebude.
Ono i tu asexualitu která je prostá sexu, mnozí hlupáci berou jako cosi je ohrožující.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Presne, i pres tu LGBTQ propagandu a vsechno kolem je krnskutecne toleranci jeste dlouha cesta. Zatim mi to pripada ze lidi se tvari tolerantne jakoby jen napovrchu, ale uvnitr se mnoho nezmenilo.

Jako priklad jsem slysel kamarada jak bezelstne rekl ze homosexualita se uz nepovazuje za nemoc protoze zjistili ze existuji mnohem horsi uchylky. No nevim co na to rict.
Odpovědět
(08. 12. 2017, 00:39:37)Taylor Napsal(a): Adevr: myslel jsem i tu reakci vyse, kde kdosi rezolutně prohlasil ze s detma nesmi v zadnem pripade pracovat. To znelo az trochu xenofobne.

Xenofobně? Nemám dojem, že by autorka příspěvku nějak specifikovala, že ten pedofil nesmí být imigrant.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
(09. 12. 2017, 16:27:25)Juliana Napsal(a):
(08. 12. 2017, 00:39:37)Taylor Napsal(a): Adevr: myslel jsem i tu reakci vyse, kde kdosi rezolutně prohlasil ze s detma nesmi v zadnem pripade pracovat. To znelo az trochu xenofobne.

Xenofobně? Nemám dojem, že by autorka příspěvku nějak specifikovala, že ten pedofil nesmí být imigrant.

Mám dojem, že z příspěvku je zřejmé, co tím člověk Taylor chtěl říct, i přesto, že použil špatný výraz.

"Xenofobně" to znít může, pravidlo jako takové ale dává smysl. Lidé jsou ve větší či menší míře automaty.. Existuje spousta věcí, nad kterými nemáš kontrolu a které ovlivňují, jak se v určitých situacích zachováš, a pokud má někdo zabudovaný pud, díky kterému se pro něj dítě stává objektem sexuální touhy, nejjistějším způsobem prevence je vyhýbání se situacím, ve kterých by pud mohl zafungovat jako spouštěč - když je člověk na veřejnosti, pud existuje, díky přítomnosti jiných lidí ho ale neovládne, úplně jiný případ ale může být, když někdo pracuje s dětmi o samotě.

Autorovi tématu bych asi poradil se svým vnitřním "automatem" počítat a podnikat kroky, díky kterým se nikdy příliš neprojeví. Snaha o "čistotu" a potřeba nedělat věci, které by před ostatními vypadaly divně, jsou fajn nástroje, případné vypisování se v "komunitě" v tomhle případě může pomoct taky.
Odpovědět
Jaky je tedy spravny vyraz pro strach z neznameho?
Odpovědět
(09. 12. 2017, 16:27:25)Juliana Napsal(a):
(08. 12. 2017, 00:39:37)Taylor Napsal(a): Adevr: myslel jsem i tu reakci vyse, kde kdosi rezolutně prohlasil ze s detma nesmi v zadnem pripade pracovat. To znelo az trochu xenofobne.

Xenofobně? Nemám dojem, že by autorka příspěvku nějak specifikovala, že ten pedofil nesmí být imigrant.

S ohledem na to, jak obrovsky narostlo v Evropě  sexuální napadání dětí v návaznosti na příliv muslimské migrace, je to vlastně výraz patřičný..
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(11. 12. 2017, 09:18:52)adevr Napsal(a):
(09. 12. 2017, 16:27:25)Juliana Napsal(a):
(08. 12. 2017, 00:39:37)Taylor Napsal(a): Adevr: myslel jsem i tu reakci vyse, kde kdosi rezolutně prohlasil ze s detma nesmi v zadnem pripade pracovat. To znelo az trochu xenofobne.

Xenofobně? Nemám dojem, že by autorka příspěvku nějak specifikovala, že ten pedofil nesmí být imigrant.

S ohledem na to, jak obrovsky narostlo v Evropě  sexuální napadání dětí v návaznosti na příliv muslimské migrace, je to vlastně výraz patřičný..
Souhlasím, ale neřekla bych, že by to tak Tylor myslel. Někteří lidé mají tendenci křičet "xenofobie" a "genderová diskriminace", ať se mluví o libovolné věci na světě. Kromě toho nemyslím, že znásilnění dětí imigranty má něco společného s pedofilií - "utečenci" budou spíš vyšinutí kulturně a sociálně než sexuálně.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
(11. 12. 2017, 09:12:47)Taylor Napsal(a): Jaky je tedy spravny vyraz pro strach z neznameho?

Xenofobie je strach z cizinců, ne z neznámého. Stach z neznámého snad ani nemá odborný název, protože je pro lidskou (i zvířecí) povahu tak přirozený, že není třeba ho zvlášť označovat...
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
(12. 12. 2017, 21:48:41)Juliana Napsal(a):
(11. 12. 2017, 09:12:47)Taylor Napsal(a): Jaky je tedy spravny vyraz pro strach z neznameho?

Xenofobie je strach z cizinců, ne z neznámého. Stach z neznámého snad ani nemá odborný název, protože je pro lidskou (i zvířecí) povahu tak přirozený, že není třeba ho zvlášť označovat...

Hezky řečeno. Vypůjčil bych si citát od autora, který byl v tomto oboru velmistrem:

Citace:Nejstarší a nejsilnější emocí lidstva je strach, a nejstarším a nejsilnějším druhem strachu je strach z neznáma.
– Howard Phillips Lovecraft
Odpovědět
(12. 12. 2017, 21:47:07)Juliana Napsal(a):
(11. 12. 2017, 09:18:52)adevr Napsal(a): S ohledem na to, jak obrovsky narostlo v Evropě  sexuální napadání dětí v návaznosti na příliv muslimské migrace, je to vlastně výraz patřičný..
Souhlasím, ale neřekla bych, že by to tak Tylor myslel. Někteří lidé mají tendenci křičet "xenofobie" a "genderová diskriminace", ať se mluví o libovolné věci na světě. Kromě toho nemyslím, že znásilnění dětí imigranty má něco společného s pedofilií - "utečenci" budou spíš vyšinutí kulturně a sociálně než sexuálně.

To máš pravdu.
Já zase ,,vtipně" brousil hrany a klasicky se to nepovedlo. ;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex