Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi k vám patřím
#1
Ahoj všichni, na tomto fóru jsem asi týden, asexualitu jsem na internetu objevil přibližně před měsícem a to že nejsem normální z pohledu většinové společnosti vím... no už delší dobu Vysmátý . Prvně jsem si to nechtěl připustit, ale když nad tím přemýšlím, nikdy jsem se vlastně nepodíval (a ani netoužil) po nějaké holce či klukovi, rozhodně ne kvůli sexuálnímu chtíči. Předtím, než jsem se zde zaregistroval jsem pro jistotu shlédnul několik typů péček, ale nijak mě to nevzrušovalo (ani dříve jsem se na to nedíval). Celkově musím říct, že se mi myšlenka asexuality líbí, přináší mi duševní uspokojení :) Navíc jsem si všimnul, že tady hromada lidí uvažuje v podobné rovině jako já.
Celkem rád bych se tady s někým seznámil a pokud to půjde, tak klidně i někoho na vážnější vztah (nechci být celý život sám).
Odpovědět
#2
(19. 08. 2013, 15:19:02)atlantik Napsal(a): jako asexuál to budeš mít těžké někoho najít..
já se pomalu smiřuju s tím, že zůstanu sám

Tolik optimismu, přesně tohle potřeboval "slyšet".:D
Odpovědět
#3
Hledání partnera bývá delší,ale o to větší je pak radost,když najdeš ! A já věřím,že najdeš. Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#4
No, s tím že najít ke mě vhodného člověka bude asi problém jsem smířený :) Navíc mě baví představa co si o mě bude moje okolí myslet v následujícím období :D už se těším na jejich nechápavý výraz (a ne nejsem škodolibý). Ovšem i tak bych byl rád kdyby se tady pro mě někdo našel :)
Odpovědět
#5
Abych řekl pravdu, tak ve škole mám celkem štěstí, protože i ve třídě pár homosexuálů máme, tudíž moji spolužáci ví jak se daní lidé chovají a mě přijmou (byť se značným údivem) jako dalšího /trochu jiného/ člověka na škole. Navíc mi pomůže moje profilace "ajťáka" na přírodovědném oboru, a to že nejsem doslova introvertní.

O něco horší to bude doma, tady je situace zcela opačná ... netolerantní vůči nenormálním věcem. Pokud to půjde, tak to zamlčím, ale pokud bude třeba, tak to asi vyřeším cestou nejmenšího odporu, nechám "omylem" otevřené toto fórum a dám tomu volný průběh :)

Být tebou tak se nenechám ničím rozházet, stejně ti stres nepomůže ;) . Snaž se to brát jako výhodu, naopak se zastav a v duchu se pousměj nad tím jak jsou ostatní podřízení svému "nevědomému já".

PS: Omlouvám se za složitou stavbu vět, jsem už takový :) .
Odpovědět
#6
Ako to tak čítam, tak každý asexuál má podobný začiatočný príbeh 8-)
Ja som tiež zmierený, že budem do konca života sám, lebo takého človeka, ako som ja, nenájdem. No alebo by som chcel žiť s mojou najlepšou kamarátkou, pretože s ňou si viem predstaviť život. LOL A len jej som povedal, že som asexuál no a ešte pár ľudom v mojom okolí, ktorých považujem za kamarátov.
Ale áno, budú ťa mať za kadejakého homosexuálneho podivína ;) ohováranie a podobné, ale ked sa na to tešíš, teda tak nejak, tak je to dobré, aspoň ťa to nebude ubíjať.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#7
(19. 08. 2013, 20:49:31)Jinan Napsal(a): Navíc mi pomůže moje profilace "ajťáka" na přírodovědném oboru, a to že nejsem doslova introvertní.

Já to tu už několikár psal, že IT je jeden z nejlepších oborů pro asexuála, protože lidé mimo obor se pod vlivem popkultury (nesprávně) domnívají, že jedinný druh holky, na který si "ajťáci" zmohou, má příponu .jpg :-)

(19. 08. 2013, 20:49:31)Jinan Napsal(a): PS: Omlouvám se za složitou stavbu vět, jsem už takový :) .

Toto nejsou nijak složitá věty. Já dělám občas tak dlouhé věty, že nejen zaberou celý odstavec, ale obsahují několik úrovní vnoření. Občas, když se opravdu rozjařím, musím pak podobně dlouhé věty následně přepisovat nebo dokonce rozsekat na kratší, protože na správné pochopení významu by bylo třeba ozávorkovávat (hlavně nejednoznačnosti typu "Přimeme ženy na mytí nádobí a vrátného.") a pak by výsledek vypadal jako stránka o Lispu z Necyklopedie :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 85479 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8636 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22992 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21761 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 42325 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex